Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ангел смята, че като наебе 1 грозна и после му се пада да наебе 1 хубава. И сега е наредил 10-на хубавици да чака... :lol:

 

Или пък.. може би дваесе..., или па триесе....? Или пък всичко е една голяма измама и никоя не го чака, та онождането на грозниците си е лично за негова сметка!

http://www.etsy.com/listing/102658900/diablo-tyrael-wall-decal?ref=sr_gallery_2&ga_search_query=diablo&ga_order=most_relevant&ga_view_type=gallery&ga_ship_to=ZZ&ga_search_type=all

 

Някой може ли да ми го поръча това?! И някой с визия да ми каже кой цвят би бил най-подходящ. Защото т'ва черно не очертава добре всичко (според мен).

Иван..., това е ужасяващо тъпо, масивно смотано и мега грозно!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Забелязвам масова неупотреба на звателен падеж напоследък....

Póg mo thóin! Feck off, yeh.... :FU:

Link to comment
Share on other sites

Ако след 4 големи подбираш толкова... освен ако не си по някаква причина толкова преял, че да не ти се мърда (ама то и за тази ситуация си има чалъм)... това си е проблем бе майна... чак пък толкова да са били грозни, че на 4 големи ни една от поне 10тина да не ти хареса...

 

ПС: Пък и те най-големите 'убавици изобщо не са пък най-добрите ама това е друга тема

 

или 1 пръстче... ама наобратно (на височина)

Не подбирам. Това трябва да ти покаже колко зле беше положението.

На всеки 100мл водка вдигам летвата. Каквото мине отдолу - става.

Link to comment
Share on other sites

Не подбирам....

На всеки 100мл водка вдигам летвата. Каквото мине отдолу - става.

loser !

Link to comment
Share on other sites

Вярвам ти. То по чалготеките няма какво да се подбира. :lol:

Недей така, някой ще си помисли, че си влизал някога през живота си.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се кога ли ще изрежат заради авторски права или за нещо друго целите албуми от тубата....дано не направят и тази глупост...

 

http://www.youtube.com/watch?v=v0-IagWlJMU

 

 

 

Това горното - само за 35+! Не за друго, ами на по-малките, които са израснали слухово с компютрите в музиката няма да им хареса натуралния некомпресиран звук без намесата на каквито и да са компютри...

 

Link to comment
Share on other sites

Недей така, някой ще си помисли, че си влизал някога през живота си.

Опазил ме Господ! Трябва ли да съм ходил на Луната, за да знам, че няма живот там? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вярвам ти. То по чалготеките няма какво да се подбира. :lol:

:bowdown:

 

Галине, обелен да го бараш.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се кога ли ще изрежат заради авторски права или за нещо друго целите албуми от тубата....дано не направят и тази глупост...

 

http://www.youtube.com/watch?v=v0-IagWlJMU

 

 

 

Това горното - само за 35+! Не за друго, ами на по-малките, които са израснали слухово с компютрите в музиката няма да им хареса натуралния некомпресиран звук без намесата на каквито и да са компютри...

 

Баси дискриминацията. Аз съм на 14 години и ми харесва. Всъщност не, не ми харесва - излъгах те. Аз слушам само авторски парчета на диджей Вукс! :moon:

По-здрав по този случай!

http://www.mixcloud.com/woox/dj-for-a-night/

 

Иван Психарски, ако все пак никой не успее да ти го поръча онзи постер-тапет, след 3-ти януари ще мога да ти го купя, пък за парите е лесна работата :).

Link to comment
Share on other sites

Ядове нямаш. Кажи ми тотала в BGN, а РБ-а е лесна работа. :D

Сайта за пръв път го виждам,но изглежда много прилично и полезен.Само че се опасявам въображението да не ти изиграе номер и това да не е толкова ефектно като го сложиш.Срещал ли си го на живо някъде подобно?

Иначе на пръв поглед виждам,че през Paypal може да се поръча и доставката е 20-а долара.

Link to comment
Share on other sites

Баси дискриминацията. Аз съм на 14 години и ми харесва.

 

Ти пък кога и какво успя да чуеш за това време....та...харесва ти, викаш - а на 21-та минута, дето пее фалшиво, харесва ли ти? Нека чуем мнението на един недозрял тийнейджър....

Link to comment
Share on other sites

Опазил ме Господ! Трябва ли да съм ходил на Луната, за да знам, че няма живот там? :lol:

Прав си. Двете неща са напълно еднакви. Сравнението е изцяло коректно.

 

Трябва да си ходил на Луната обаче, за да знаеш каква е повърхността на докосване.

 

Стига сте въртяли едно и също ако обичате... То стари, стари ама вие вече злоупотребявате с изкуфялостта си. До кога ще ви толерират околните мислите?

Link to comment
Share on other sites

:bowdown:

 

Галине, обелен да го бараш.

С меко сиренце да го гризкаш, Танасе.

Link to comment
Share on other sites

Зъбките от скорбут да ти изпадат, и га дигаш чашата, от тремори повече да разливаш, отколкото да изпиваш :)

Link to comment
Share on other sites

Зъбките от скорбут да ти изпадат, и га дигаш чашата, от тремори повече да разливаш, отколкото да изпиваш :)

Баси смъртното проклятие. Пък мислех, че се обичате.

Това е лошо  като  "да те сърби гъза и да не може да си го почешеш". Д не е и по-лошо.

Link to comment
Share on other sites

Баси смъртното проклятие. Пък мислех, че се обичате.

Това е лошо  като  "да те сърби гъза и да не може да си го почешеш". Д не е и по-лошо.

Нищо не разбираш. Това си е чиста проба братска любов :) Или по-скоро приятелска, те братята са по-цинични обикновенно..

Link to comment
Share on other sites

Зъбките от скорбут да ти изпадат, и га дигаш чашата, от тремори повече да разливаш, отколкото да изпиваш :)

Конвулсии в сфинктера да получаваш, докът морен манаф на уше ти мърка. Сите чаши, бъчви, дамаджани и прочее да са ти с дупки, пък жените без!

Link to comment
Share on other sites

Прав си. Двете неща са напълно еднакви. Сравнението е изцяло коректно.

 

Трябва да си ходил на Луната обаче, за да знаеш каква е повърхността на докосване.

 

Стига сте въртяли едно и също ако обичате... То стари, стари ама вие вече злоупотребявате с изкуфялостта си. До кога ще ви толерират околните мислите?

 

wtf_4fe210_64030.jpg

Link to comment
Share on other sites

Да не си жив, да видиш, Галине. Че на жените дупки се пробиват, на буретата им се сменят дъгите, ма да ми не мецнеш пак за ракийка :)

Link to comment
Share on other sites

nice ass  :wub:

 

П.п. Танасе, Танасее.... Ти кога опреш да дупчиш дупки... Мани-бегай...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...