Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

...и Джена щеше да му пее на ушенце...да бе, да...

 

P.S. Не мога да схвана, това някакво предновогодишно тролване ли е, че така го подхванахте...

 

Не бе, Пламене, хората са вероятно по масите. Какво толкова има да схващаш там в пещерата - той просто сам се навира в джаза!

 

 

 

Incredible comeback!!! Направо строши гипса...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

...и Джена щеше да му пее на ушенце...да бе, да...

 

P.S. Не мога да схвана, това някакво предновогодишно тролване ли е, че така го подхванахте...

Не-е-е,просто w00x спомена с лошо планинарките :rolleyes:

А момичетата в тази категория може и да посещават нощни клубове ПОНЯКОГА,но повечето посетителки там няма да ги видим в действие като това РЕАЛНО българско девойче :))

http://www.picfront.org/d/93Ni

Link to comment
Share on other sites

а защо под планинарки , разбирате само скалолазки?

все едно планината е само от камъни или па единственото дет може да се прави е да я катериш...

Link to comment
Share on other sites

а защо под планинарки , разбирате само скалолазки?

все едно планината е само от камъни или па единственото дет може да се прави е да я катериш...

Ха, е тва е!

Ама питай ги, де..., питай....

 

П.п. Докато за баровите е ясно... кифли, франзели и обикновенни друсли....

Link to comment
Share on other sites

И изобщо не ги хвалете толкова спортистките, защото съм виждал не една или три, а на Пампорово дори се натресохме в бар пълен с хора слизащи директно от пистите. Е, на 4 водки дори не ми хвана нито една окото.

За 4 малки или големи говорим?
Link to comment
Share on other sites

Ако след 4 големи подбираш толкова... освен ако не си по някаква причина толкова преял, че да не ти се мърда (ама то и за тази ситуация си има чалъм)... това си е проблем бе майна... чак пък толкова да са били грозни, че на 4 големи ни една от поне 10тина да не ти хареса...

 

ПС: Пък и те най-големите 'убавици изобщо не са пък най-добрите ама това е друга тема

И ти кат мен.... Само по два пръста!

или 1 пръстче... ама наобратно (на височина)

Link to comment
Share on other sites

Ако след 4 големи подбираш толкова... освен ако не си по някаква причина толкова преял, че да не ти се мърда (ама то и за тази ситуация си има чалъм)... това си е проблем бе майна... чак пък толкова да са били грозни, че на 4 големи ни една от поне 10тина да не ти хареса...

Аз като ви казвам, че е гей... Просто не го е осъзнал още.
Link to comment
Share on other sites

Анди?

Не.

Точно когато ми се приходи до Imax-София  като най-хвалено 3D изживяване установих,че няма достатъчно смислено заглавие ЗА МЕН в програмата  :unhappy:

А толкова ми се гледаше "Rush” на Рон Хауърд."The Hobbit: The Desolation of Smaug" нещо не ме грабва на първо четене.

Link to comment
Share on other sites

http://www.etsy.com/listing/102658900/diablo-tyrael-wall-decal?ref=sr_gallery_2&ga_search_query=diablo&ga_order=most_relevant&ga_view_type=gallery&ga_ship_to=ZZ&ga_search_type=all

 

Някой може ли да ми го поръча това?! И някой с визия да ми каже кой цвят би бил най-подходящ. Защото т'ва черно не очертава добре всичко (според мен).

Link to comment
Share on other sites

Говориш ми на индийски, брат. Please explain. :D

 

Така, напредък. Микроасу е фирма. ОК. Как да го поръчам? Аз го нямам... От къде да го взема, за да им покажа какво трябва да направят?

Link to comment
Share on other sites

Микроасу евентуално може и да го направят ако им дадеш графиката във вид на файл.А ти това го нямаш мисля.В описанието пише,че е ръчно изработено,което на мен ми говори,че е нещо по-специално изпълнено-не просто печат върху винил.Но...

Понеже съм добър човек ще ти го поръчам бе-е-е.Естествено стойността на поръчката е от теб.Пък ако решиш и да черпиш едно  energy_drinks_redbull.jpg

нема да откажа.Само да има доволни и щастливи хора на тази земя. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...