Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

И все пак - не го правете :)

 

Стига си пускал такива неща, че като онова с биткой-на, щях да ги пробвам и двете.

Ако не ги беше пуснал ти, щях да ги екзекютна отма за теста.

 

Какво щеше да се случи ако ги бях написал и двете?

 

Сега съм решил да науча терминал командите на МАК-а, че иначе е голямо дърво.

 

То май единствения друг с МАС от целия форум е Ангел

Аз щях да го напиша ако нямах съмнения за истинността му.

Link to comment
Share on other sites

Сотбисе ето ти за 740М инфо ;) Ето ти и за радеона направо :D

Ако мислиш, че ми помагаш, си далеч от истината. Тази информация не ми върши никаква работа. Плюс това това вече съм го чел :).

А и май модела със 7670 отпадна, защото го няма наличност в Пловдив, а само в Технополис Младост, а току-що ми казаха, че чак след Нова година щели да пращат стоки помежду си магазините...

Утре тегля чоп и каквото стане :).

Link to comment
Share on other sites

Какво щеше да се случи ако ги бях написал и двете?

Първата щеше да ти затрие системния дял на диска. Втората... не съм съвсем сигурен май щеше да ти омеша дисковете

 

Сега съм решил да науча терминал командите на МАК-а, че иначе е голямо дърво.

Поддържам линукски системи от около четири години и не съм сигурен дали знам и 10% от командите на shell-a...
Link to comment
Share on other sites

Първата щеше да ти затрие системния дял на диска. Втората... не съм съвсем сигурен май щеше да ти омеша дисковете

 

Поддържам линукски системи от около четири години и не съм сигурен дали знам и 10% от командите на shell-a...

Аз няма да науча всичките, но все трябва да се започне от някъде. :)

Link to comment
Share on other sites

нямам представа какво да ги правя 

имам ги от сигурно 2-3 години когато се копаеха с обикновен компУтар 

 

 

 

прочетох случайно преди 10тина дни че били по 1200$ и реших да вида дали ми стоят още във виртуалният портфейл без да разчитам че са там , ама бяха , днеска видях че са 480$ кво да ги правя ? 

Link to comment
Share on other sites

нямам представа какво да ги правя 

имам ги от сигурно 2-3 години когато се копаеха с обикновен компУтар 

 

 

 

прочетох случайно преди 10тина дни че били по 1200$ и реших да вида дали ми стоят още във виртуалният портфейл без да разчитам че са там , ама бяха , днеска видях че са 480$ кво да ги правя ? 

Регистрирай се в bitcoin.de и ги сурни. И не са 470$, а 500 евра. :)

Link to comment
Share on other sites

Изчакай малко - пак ще се вдигнат фо към 1000$ и тогава пускай да се продадат.

 

Опитваш се да избъзикаш дедо си, а? :) Само дето дедо ти не е толкова юзър и е наясно с терминала и командите в него... за съжаление защото синтаксиса на баш скриптовете е измислен от някой луд гений с цел тормоз над идните поколения. Особенно стринговите операции.

Не. Просто така го каза, като че ли всеки 2 във форума е макбук и ще си ги омажат. А сигурно са 10-на човека общо с такава машина :)
Link to comment
Share on other sites

Изчакай малко - пак ще се вдигнат фо към 1000$ и тогава пускай да се продадат.

 

То надеждата е хубаво нещо, казват, че умирала последна. Иначе ако вместо да се върне към $1000 вземе, че падне до $100, ко праим? :lol:

Link to comment
Share on other sites

HP Pavilion 15-n002eu

 

ACER E1-570G-33214G1TMNKK

 

HP PAVILION G6-2302EU

Общо взето чуденето ми е само и единствено покрай видео картата. Останалото е кажи-речи еднакво. Топлапът ще се ползва И за игри, защото сегашния ми HP650 с вградено интелско HD2000 не става за нищо, отделно че и брат ми го взе извън България :).

Така и не успях да разбера тази 740м със 128 или 64 бита е. Некомпетентните идиоти от Техномаркет не ми дадоха отговор. Търсих в нетЯ за конкретния модел, но не намерих. Първото HP ме блазни с едната година повече гаранция, а и 8670m не е лоша карта от това, което четох (тя със сигурност е 64 бита). Третия лаптоп (или второ HP) ме дърпа с цената си, а и с това че има 7670m, която скоро може да се окаже най-бързата от трите карти, ако АМД пуснат на пазара MANTLE, а тази технология ми вдъхва много надежда и за момента ще е с поддръжка на седма серия на ати и новата R-серия. За 8-ма нищо се не чува.

Та... надявам се разбирате зора. Накрая ще тегля чоп, еВал съм го...

Няма чудене. 2та лаптопа са HP. Взимай третия :)

 

PS: Разделителната способност и на 3те е мега зле. За визията няма да коментирам - то за тази цена...

Link to comment
Share on other sites

То надеждата е хубаво нещо, казват, че умирала последна. Иначе ако вместо да се върне към $1000 вземе, че падне до $100, ко праим? :lol:

И ти си прав. Негови са си, да си ги прави квото иска.
Link to comment
Share on other sites

глейте внимателно днес кой ша ви полазва.

трябва да е добър и богат, тъй че секви мижитурки дет ви се пишат приятели внимателно ги игнорирайте и ги дръжте на вратата, докът дойде некой добър мултимильонер.

 

чай малко. добър+богат?! е, па, нали тия с парите са все от уошите, бре?!

Link to comment
Share on other sites

Дойде ми Kindle Fire HD-то. За 99 Паунда си беше направо bargain! На пръв поглед, таблетът е невероятен. Тези дни следва рисковата операция по превръщането му в Android Tablet. 

Стискайте палци да не го брикна!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...