Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Наш млад аполон си търси нещо с много много много мноооого пари. Кестеняво. Къдраво. 22-23 годишно таван. Около 170. 50-55 килограма. Като последните няколко изисквания са опционални. Може и само с пари да е.

 

Че не може ли да си я боядисаш :D ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Да се наспиш (9часа) да се събудиш и да ти направят за добрутро една свирка, след което и сандвич... после да "издрусаш крушата" и да се изкъпеш... МОЖЕ ли деня да започне по-хубаво питам?

 

 

ПС: Прав е Ангел - аз имам случай бях на гости у подобна девойка, която има нещастието вместо да се съблече да почне да говори. На 15тата минута не само че се бях нервирал колко безгранична е нейната тъпотия ами си обувах и обувките. И не млъква д***а нейната м***а, не само че говори пълни глупости ами си и вярва... и не млъква.

Link to comment
Share on other sites

Да се наспиш (9часа) да се събудиш и да ти направят за добрутро една свирка, след което и сандвич... после да "издрусаш крушата" и да се изкъпеш... МОЖЕ ли деня да започне по-хубаво питам?

 

Жена ти знае ли?

Link to comment
Share on other sites

Да се наспиш (9часа) да се събудиш и да ти направят за добрутро една свирка, след което и сандвич... после да "издрусаш крушата" и да се изкъпеш... МОЖЕ ли деня да започне по-хубаво питам?

 

 

ПС: Прав е Ангел - аз имам случай бях на гости у подобна девойка, която има нещастието вместо да се съблече да почне да говори. На 15тата минута не само че се бях нервирал колко безгранична е нейната тъпотия ами си обувах и обувките. И не млъква д***а нейната м***а, не само че говори пълни глупости ами си и вярва... и не млъква.

 

"- И той ми вика "Ти ще умреш". Представяте ли си? Той супер индиректно си ми каза, че ще умра!"

 

One of many.

Link to comment
Share on other sites

Да се наспиш (9часа) да се събудиш и да ти направят за добрутро една свирка, след което и сандвич... после да "издрусаш крушата" и да се изкъпеш... МОЖЕ ли деня да започне по-хубаво питам?

 

Разбира се! Ако свирката не я прави жена ти, а две полупълнолетни!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Разбира се! Ако свирката не я прави жена ти, а две полупълнолетни!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Нека да са на 23-24, че иначе все едно си го пъхаш в тясна дупка на стеблото на някое дърво. Неподвижно е и дере.

Link to comment
Share on other sites

Вземах си 13'тата заплата и запразнихме, отдавам се на пълен релакс! :)

 

Ванка, връщам се към проблема с миенето на фаровете и варианта, които споделих с ключе, може и да не стане както го мислим от факта, че сега видях, че е 30 ампера бушона, ум не ми го побира, защо е толкова голям 100% е с отделна помпичка и най-вероятно две двигателчета за да ти изкачат пръскалките от бронята.

Ключе 30А трудно се намира, при това да е дискретно. За целта ще се сложи допълнително реле. Схемата не е трудна за изпълнение, само още 3-4 лева за реленце.

Но се връщам и към първоначалния момент с просто откачане на бушона при дълъг път или когато ти си решиш.

Link to comment
Share on other sites

Нека да са на 23-24, че иначе все едно си го пъхаш в тясна дупка на стеблото на някое дърво. Неподвижно е и дере.

 

Какви са тия дъски, които намираш бре? То не си струва висенето по баровете по цели нощи, камо ли да си като истукан с червеното сако...

 

 

Ванка, връщам се към проблема с миенето на фаровете и варианта, които споделих с ключе, може и да не стане както го мислим от факта, че сега видях, че е 30 ампера бушона, ум не ми го побира, защо е толкова голям 100% е с отделна помпичка и най-вероятно две двигателчета за да ти изкачат пръскалките от бронята.

 

Няма и как да ти го побере ума, това е Орел! Може да попаднеш на всичко!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ванка, връщам се към проблема с миенето на фаровете и варианта, които споделих с ключе, може и да не стане както го мислим от факта, че сега видях, че е 30 ампера бушона, ум не ми го побира, защо е толкова голям 100% е с отделна помпичка и най-вероятно две двигателчета за да ти изкачат пръскалките от бронята.

Ключе 30А трудно се намира, при това да е дискретно. За целта ще се сложи допълнително реле. Схемата не е трудна за изпълнение, само още 3-4 лева за реленце.

Но се връщам и към първоначалния момент с просто откачане на бушона при дълъг път или когато ти си решиш.

Аз забравих да ти пиша. Още същата вечер проверих кутията. На позицията според тази схема трябва да е 30А. При мен обаче е 10А. Ето и снимка от кутията. Ако не се лъжа пръскалките изкачат от самото налягане на водата. Не мисля, че има мотор който да ги избутва навън. Поне това са ми спомените за начина им на работа.

 

photo.JPG

 

След малко ще направя хубава снимка на дневна светлина. А как мога да извадя някой от тези предпазители? Доста здраво са хванати. Не мога да хи хвана с пръстите.

Link to comment
Share on other sites

Значи идеално, щом е 10А с дискретно ключе ще стане хавата. Да, с налагането изглежда по-смислено. Все пак виж на капака пише ли позиция 14 дали е точно за headlight wash или каквото се водеше.

 

Пинсети не му трябват. На капака се вижда жълтата щипка с която се изкарват. Но за пробата може да го искараш и да видиш дали е това логиката на действие.

 

PS: Ако на facia'та имаш место за бутонче, както е тук  от ляво и дясно от радиото имаш место за бутони, може да вземеш оригинално копче и да заспи на интериора  :)

 

21122009074.jpg

Link to comment
Share on other sites

Значи идеално, щом е 10А с дискретно ключе ще стане хавата. Да, с налагането изглежда по-смислено. Все пак виж на капака пише ли позиция 14 дали е точно за headlight wash или каквото се водеше.

 

Пинсети не му трябват. На капака се вижда жълтата щипка с която се изкарват. Но за пробата може да го искараш и да видиш дали е това логиката на действие.

Точно 14 номер е. Въпросът е дали това е схемата за моята кола или не. Това което виждаш жълтото е мястото където стои щеката на предния капак. Имам пинсети и ще пробвам с тях след малко.
Link to comment
Share on other sites

 

Да се наспиш (9часа) да се събудиш и да ти направят за добрутро една свирка, след което и сандвич... после да "издрусаш крушата" и да се изкъпеш... МОЖЕ ли деня да започне по-хубаво питам?

 

 

ПС: Прав е Ангел - аз имам случай бях на гости у подобна девойка, която има нещастието вместо да се съблече да почне да говори. На 15тата минута не само че се бях нервирал колко безгранична е нейната тъпотия ами си обувах и обувките. И не млъква д***а нейната м***а, не само че говори пълни глупости ами си и вярва... и не млъква.

Жена ти знае ли?

 

:rofl: !!
Link to comment
Share on other sites

Виж отвътре на капака на fusebox'a дали имаш описание на релетиите и бушоните. Ако на този капак нямаш пинсетки, може би на този в купето ще имаш. Напиши си точния модел на колата да се поразтършувам да вида за схема.

Link to comment
Share on other sites

Става и с права отвертка ;)

 

@w00x к'ва дъска, кви 5лв?Явно си изостанал с модата.Сега е вървежно:

 

- Мислите ли, че вече е време да поговоря с дъщеря си за секс

- Ами да, поговорете.Може да научите много неща.

 

Любимото ми: Нова тийнмода - сексрулетка

Link to comment
Share on other sites

Разбира се! Ако свирката не я прави жена ти, а две полупълнолетни!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Тате, замисли се какво щеше да е ако едната от тия примерно е щерка ти.

Имаше една приказка - мъжете са привърженици на секса преди брака, докато не им се роди дъщеря :)

Link to comment
Share on other sites

Тате, замисли се какво щеше да е ако едната от тия примерно е щерка ти.

Имаше една приказка - мъжете са привърженици на секса преди брака, докато не им се роди дъщеря :)

 

Това няма нищо общо в случая. Ако я докараш да е една от тия, значи си направил мнооого грешки по пътя. От друга страна има още един тон условности, така че... 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...