Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Някакви багажни схеми - чанти и куфари... 

 

Ако измисля от някъде още 8 точки, ще ги отнеса твоите :)

Link to comment
Share on other sites

Тръгнах да проучвам какви пари ще ми излезе един ъпгрейд на PC-то, завъртях се около 1300-1500.

Бах маа му...

 

Какви пари може да се вземе горе долу на това: MB:Asus P5KC, P35; CPU:Intel Core2 Duo E8400; VC:Sapphire HD5770; HDD:640GB WD, AALS; RAM:2x2GB DDR2 1066MHZ, Kingmax ???

Link to comment
Share on other sites

Ами кво да ги правя - тва пробутват сега - куфари и чанти. Между другото казват, че били много добри...

 

Leaflet_Key%20visual.jpg

сестра ми пътува доста и взехме от големите

стват куфарчетата

Link to comment
Share on other sites

Host-e оказа се че може да се поръчва от гугъл стор с българска карта.Вчера една приятелка си поръча Nexus 4.

 

Късно чадо. Изгорях вече 520лв за нексуса 7.

________________

 

Иване, за шофЕрите еми какво да кажем... все ще е малко. Толкова аграрни изцепки, такава ниска култура на пътя... Пловдив, майна.

 

Да, обичайните заподозрени са си на ниво PA, CA, CO, X, Y, K ама ние мнооого стабилно ги следваме. И онез ако са просто смотани шофьори, ние сме и нагли. Искаме да си покажем простотията по възможно най-грубия и гаден начин... да знаят другите, че сме нещо повече от тях.

 

Където и да съм ходил винаги Плд шофьор като видя, знам, че ще се надцаква с всички - пешеходци, велосипедисти, автомобили, автобуси, тролеи... дори видях как един мина през една локва и опръска момче в инвалидна количка, което беше на платното, защото тротоара беше езеро (видя, момчето, видя локвата и си мина като пич).

 

Е това са шофьорите тук. Няма да споменавам снощи ПАК един от най-дясна лента в 22ч на Руски и 6ти септември (аз идвам от Герджика към гарата) продължи направо засичайки ме. Това даже вече не е интересно, правят го ВСИЧКИ.

 

_______________

 

Единия GTR ако е бЕл, той виси на новата била в Кършияка.

 

А те са се поздравили щото те са Големи.

 

Ако бяха спрели до някои от нас можеше да ни се изсмеят.

 

Link to comment
Share on other sites

Днес на светофара на Васил Левски и България, посока новотела, се засякоха 2 GT-R-а. Очаквах да се дръпнат....

 

А те си свалиха джамовете и се поздравиха. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Днес на светофара на Васил Левски и България, посока новотела, се засякоха 2 GT-R-а. Очаквах да се дръпнат....

 

А те си свалиха джамовете и се поздравиха. :lol:

Не му ли чуеш прекъсвача...за кво си дал едно ремарке със стотачки :D. На мен най-хубавата ми гледка на живо са вече бая на брой Ферарита включително 458 и едно Мурсиелаго, което гонеше една Тестароса(за много кратко щото чичко полицай дебне да ебне със засилка) :D

Link to comment
Share on other sites

Преди малко снимах с Нексус 4, това е егати зверската машина!!!  :JC_golly:

 

===================================

 

Относно точките - до всички, които писаха - точките чрез Чистачите ще идат при Ангел....  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Какво им става на шофьорите в нашия град??!?!?!?

Много е зле положението. И на мен ми се наложи тая сутрин да излезна... Хубаво, че не ми се налага да карам през деня. И хубаво, че колата ми има ряз и мога да се изнизвам бързо от глупаците по пътя като ги видя.

Link to comment
Share on other sites

За първи път от доста време, срещам толкова добре написана техническа статия.Браво...

Я дай идея как да си направя портативен измервателен уред? Без да ми излезе колкото един евтин лаптоп.

 

Щото ми е голям мерак да ида в някой магазин и да замеря 5-6 монитора.

 

Не знам с телефон и оптичен датчик и някаква програмка дали няма да стане. Принципно това е идеален случай.

 

 

 

 

 

 

PS: ДА МУ ГО НАЧУКАМ НА ТЪПИЯ Sygic!!! Първо се опита за Шипка да ме прекара по магистралата и да ми утрепе 1час повече, после на 2 пъти пробва да заобиколи ХУБАВИЯ път по някакви обиколни маршрути неясно защо (примерно опитваше се да заобиколи Труд неясно откъде) после упорито се опитваше да ме прекара по едни черни пътища за да ми спести 10км... Мисля да ми е последният път когато ползвам това лайно

Link to comment
Share on other sites

 

Относно точките - до всички, които писаха - точките чрез Чистачите ще идат при Ангел....  :laughing:

 

Не си ме разбрал - точките остават за мое лично ползване. Останалите - да го...абе, да се спасяват  :lol:

 

 

PS: ДА МУ ГО НАЧУКАМ НА ТЪПИЯ Sygic!!! 

 

Упорито продължавам да си мисля, че Google Maps е най-добрият избор

 

Link to comment
Share on other sites

И Igo не е зле. Успях да объркам жената от навигацията само един път за 2 години и то онзи ден, като бях задал адрес в Кършияка, но врътнах 2 кръгчета на Шел на 6ти септември и се опита жената да ми рече грешен завой с който да удължи пътя ама се спогодихме :D

 

Но ако има нет, винаги проверявам и с мапс-а на гугъл. Ползвам го в допълнение с https://play.google.com/store/apps/details?id=com.binarytoys.speedometerpro който ти наслагва скоростта в/у екрана и има сумати параметри после на пътуването.

Link to comment
Share on other sites

Някъв пич с Алфа ромео е убил 34 овче до Ихтиман..... не виждам коментари че е джигит ....... ех ако беше бмв...... 

 

 

 

пс : относно навигациите ползвам гугъл мапс-а когато имам 3Г , когато нямам най-добрата която съм успял да тествам поне специално за айфон е НАВИГОН.

Link to comment
Share on other sites

Преди малко снимах с Нексус 4, това е егати зверската машина!!!  :JC_golly:

 

 

Ми аз се чудя много.Дали ми се дават 400лв за телефон,който ползвам само за музика и говорене...То и сегашния ми върши работа :)

Едит:Навигон наистина е най-добрата не случайно е 100+лв у маркета,но пък има черен пазар ;) 

Link to comment
Share on other sites

През гугъл стор.Аз съм в Германия и мога да ти го донеса.Като ми дойде заплатата сигурно ще си поръчам един.

Едит:250евро е големия с 16гб

https://play.google.com/store/devices/details/Nexus_4_8_%D0%93%D0%91?id=nexus_4_8gb&hl=bg

Link to comment
Share on other sites

Някъв пич с Алфа ромео е убил 34 овче до Ихтиман..... не виждам коментари че е джигит ....... ех ако беше бмв...... 

Невъзможно!

 

А Navigon-а има толкова грозен и гаден интерфейс...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...