Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Кетогенната диета била много полезно нещо казват. Препоръчва се за епилептици, но имала доста добро въздействие и върху нормални хора - понижавала холестерол и прочее.. вчера един приятел ме зарибяваше. Видяха, че на веганство няма да клъвна, та почнаха с това...

 

ПС: Пфу зарад Ваньо взех да слагам запетайки вече... докъде се докарах

Link to comment
Share on other sites

Няма полезна диета. Има полезен режим. Лишаването на тялото от каквото и да било води до проблеми. Трябва ли да разказвам за ендорфина и т.н.

И отново, съвети от вечно слаби или вечно дебели хора - не приемайте. Само от такива, които са минали през един от двата ужаса.

Link to comment
Share on other sites

значи ако ще спекулираме: ББ знаеше кога ще хвърли властта, но не знаеше че няма да си я върне. И така: Годе, ти пък нищо не счупи.

Хубуу бе мобо, да продължим да спекулираме и да приемем напълно, че Тиквата е платил щедро бая милиони на Роджър Уотърс, за да се включи в кампанията му за бутането не правителството. Обаче това веднагически ме навежда на мисълта, абе WTF, тоя Боко наистина ли е толкова ТЪП, че да се ръси с милиони долари за нещо, което я фане дикиш я не, ама много по-вероятно е да не. Щото бунтарския концерт на Роджър СЪС СИГУРНОСТ не му гарантира връщане във властта на бял кон. Сега ако се върнем само има-няма три месеца назад, ще забележим (тези, които забелязват ФАКТИТЕ де), че съществуването на това нещастно правителство се дължи само на един единствен ключов идиот: национал-социалиста и главен ибрикчия на републиката, Болен Сидеров. Е добре, в задачата се пита, нямаше ли да е далеч по-лесно и на порядък по-евтино за Боко Тиквата да се "разбере" с този ключов марамунгел? Въпросът разбира се е съвсем реторичен. А пък извода е, че Тиквата никога не е гонил такава цел (WTF), да бута господарите си. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако в момента съм надебелял но съм отслабвал с над 25кг брои ли се?

 

Колкото си повече, толкова повече сваляш за кратък период от време.

 

Качването на кг. е лесно.Както каза и @mobo, става с обездвижване + зърнената диета :) Виж ако искаш да качиш мускулна маса, вече е друга бира.

Link to comment
Share on other sites

На два пъти съм свалял по над 20кг. Единия път беше в казармата при това не точно заради казармата ами заради редовните разходки от окръжието до фитнеса на централна гара, после до един басейн близо до гребната база и после обратно до окръжието, втория път беше след като свърших да бачкам по един проект и имах нужда да презаредя и пак се движех повече. След този втория път доста време поддържах килограмите на това ниво при това без да кисна във фитнеса по половин ден. Една разходка от 10км върши чудеса направо. Ама какво да обяснявам, Ваньо каза че щом евентуално пак съм ги качил (нищо че е 5-6 години по-късно), значи не се брои.

 

 

Ето нещо мотивиращо за отслабващите

 

1185450_10151640043671840_834128911_n.jp

Link to comment
Share on other sites

Ваньо, задръж ги тия кила 2-3-4 години и тогава ни гледай от високия пиедестал. Щото това и на теб не ти е първи път, в който тръгваш да сваляш кила. 

Link to comment
Share on other sites

То това е май за темата за фукане, ама аз за първи път в живота ми на възраст горе-долу двойна на Психара ми се налага да сваля има-няма 3-4 килца, за да си върна the ultimate fit. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Има 1 дядо, който тича на Альошка. На 67 години е човека. Преди 1 седмица ме спира почти на върха и ме гледа, че съм с 2 наколенки и ми вика:

Аз като бях на 30, и аз така бягах, и ме болеше. Сега като съм на 67, не ме боли нищо. Всички болежки си отминаха. Ей го, вече 40 години бягам. И всичко си ми е наред.

 

:wtf:

Link to comment
Share on other sites

Дедо, освен ако не си ги качил като мускул... Но щом 2 пъти ти се е налагало да отслабваш, it doesn't count, батко. Значи не си поддържаш организма.

Ами и в 2та случая не това ми е било целта.

 

Аз се придържам към 1 правило - един път се живее. Затова се опитвам да си гледам кефа. От друга страна съм се нагърбил с 1000 задачи над нормалното, но пък ми е интересно да го правя, въпреки че съм леко над границата на възможностите си.

 

Пък и кефа да се справиш с нещо, което доскоро си мислел че е невъзможно или поне 3ма са те убеждавали в това е неописуем.

 

В момента толкова съм се заседял, че няма накъде но то и няма кога - имам да извършвам подвизи в мирно време защото леко на пачи яйца ме насадиха.

 

 

PS: Ето ти интересно четиво:

 

All Men Can’t Jump

Why nearly every sport except long-distance running is fundamentally absurd.

 

http://www.slate.com/articles/sports/sports_nut/2012/06/long_distance_running_and_evolution_why_humans_can_outrun_horses_but_can_t_jump_higher_than_cats_.single.html

Link to comment
Share on other sites

Принципно много хора... Какъв е казуса?

 

Трябва ни някой да отскочи до една фирма за лазерно рязане, за да вземе едно нещо. Проблемът е, че фирмата работи до 17:00, а и двамата с Ваньо не можем да се освободим за да отидем...

Link to comment
Share on other sites

Дедо, тук се говори за СПОРТ като спорт, а не за правене на упражнения, за да не умреш след 1 година...


Виден! Ако утре ще се пускаш из града, моля те, мини от там и вземи въпросното нещо. Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Иване, какво ми говориш като на данъчен служител?

 

Утре може да излизам пак и понеже така и така имам работа при поливните системи, ще ида. Не и преди обед обаче.. 

Link to comment
Share on other sites

Дедо, тук се говори за СПОРТ като спорт, а не за правене на упражнения, за да не умреш след 1 година...

Малко си закъснял. В спортното училище приемат от 8ми клас. Професионалния спорт като спорт е до към 25тата година след това просто не ставаш. Младите те отнасят като "стой та гледай".

 

Другото е за кеф и повдигане на самочувствието.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...