Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ами да ти кажа не знам, но го бях оставил на самотек като заминах за Банкя около 26-ти август... Малко преди това почнах... 

Link to comment
Share on other sites

Както някой каза - това седи просто като един таб в бекграунда. Любо май е единствен луд да цъка. Все едно маускликъри няма...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ако е видял моя хак - 15мин най-много. Доколкото го познавам обаче - вероятно седмица :)

 

Е:Написах го преди да прочета другите постове... Прав бях :)

 

И защо изобщо трябва са се пускат кликъри и прочее. 1 ред в конзолата. Кликаш 5пъти после купуваш 50 тайм машини и си готов

Link to comment
Share on other sites

Ако е видял моя хак - 15мин най-много. Доколкото го познавам обаче - вероятно седмица :)

 

Е:Написах го преди да прочета другите постове... Прав бях :)

 

И защо изобщо трябва са се пускат кликъри и прочее. 1 ред в конзолата. Кликаш 5пъти после купуваш 50 тайм машини и си готов

hakcjer!

btw откъде тръгна тая идиотщина с курабийките и какво точно се цели в тази "игра"?

Link to comment
Share on other sites

Крайния резултат е същия. Само дето ти загуби много повече време

 

Време, в което не бях вкъщи и някакъв таб е стоял отворен? СЮриозно?  :laughing:

 

Имам 17 точки от ЕКО промоцията. Последно предложение за желаещи да купят нещо... След 3 дни ще го хвърля, промоцията е до 8-ми

Link to comment
Share on other sites

Дами и господа. Току-що се светнах защо субективно едни монитори ми харесват повече а други не.

 

Правилните монитори са ето тези: http://www.tftcentral.co.uk/articles/flicker_free_database.htm

 

Имам предвид ако си обичате очите!!!

 

 

Подробно обяснение ЗАЩО е важно монитора да е "flicker free"

 

http://www.retropcmania.com/2012/11/pulse-width-modulation-in-lcd.html

 

 

 

 

Време, в което не бях вкъщи и някакъв таб е стоял отворен? СЮриозно?  :laughing:

Преди това си цъкал доста над 15 мин хващам бас :)

Link to comment
Share on other sites

Вие сте е*ати и хората... как имате време да губите с такива игри... И тая и цветя срещу зомбита...

 

тая с бисквитите е дебилска до краен предел....

цветята и тя ама що часове загубих на нея..... 

Link to comment
Share on other sites

тая с бисквитите е дебилска до краен предел....

цветята и тя ама що часове загубих на нея..... 

 

Василе, това е игра, колкото аз съм трамвай. Аз лично го приемам като часовник по-скоро.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Някой подновявал ли е скоро шоф. книжка? За 'В' категория какви пари е медицинското? Личната лекарка си е била шута нанякъде и не можах да разбера..

Link to comment
Share on other sites

Време, в което не бях вкъщи и някакъв таб е стоял отворен? СЮриозно?  :laughing:

 

Имам 17 точки от ЕКО промоцията. Последно предложение за желаещи да купят нещо... След 3 дни ще го хвърля, промоцията е до 8-ми

Каква е промоцията? Какви са артикулите в нея?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...