Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=AmKJmHiU7LM

 

Очевидно Роджър е получил страшно много пари за брутална пропаганда! Откъм всякъде....Папата,  евреи, мюсИльмани, американци, руснаци.... корпорации... И топ е бил Бойко, каХунят! 

 

Това в сектор MEGAFACEPALM... Как???? Как да се коментират безумия???? Невъзможно е...

 

Пешо, аз знам всеки звук от Стената, толкова дълго (като продължение в годините) и толкова често я слушам, че е част от мен вече. Даже в личната си работилница на село въртя "оригиналната" касета на Унисон на един двукъсетъчен звяр от времето на ранните ви детски години... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

в момента без променен избирателен кодекс от директна оставка интерес имат само от ГЕРБ, за да назначи марионетния им президент поредното служебно правителство за замитане на улики.

:Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: Ти май наистина си убеден, че национал-социалистите имат някаква друга цел, освен окончателното предаване на държавата в ръцете на мафията и че пасмината на Тиквата е нещо по-различно от Б-отбора им?

 

Гнусни инсинуации! Шамара не може да псува, това е просто артистично-емоционална реакция на един творец различен от тълпата. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Някой скоро да е качвал килограми? Да ми каже горе доле как вървят на месец? 1?2?3?

Аз качих 6 за половин година. Почваш да ядеш по 1 път на ден и то само боклуци и да НЕ искаш - качваш :D

Link to comment
Share on other sites

Някой скоро да е качвал килограми? Да ми каже горе доле как вървят на месец? 1?2?3?

3-4 килограма е максмимума без да се стресира тялото и сравнително чиста маса.

с дУнери можеш и поече да ги докараш.

Link to comment
Share on other sites

2 кила ги качваш всякак.

пиеш ли добавки ? 

 

пс : тва за дюнера не бих казал че има някъв вариянт да е полезен...... но пък са вкусни , поне някои  :shy:

Link to comment
Share on other sites

Гейнър, протеин, аминокиселини, витамини, минерали. И нещата ще ти се получат.

 

Или просто има една отврат от водорасли която всичко това го има в нея.

 

И нензабравяй и мазнини (фъст. масло 1ч.л., сланина, зехтин, риб. масло). Въглехидратите яко под контрол.

 

Общо взето трябва да разгледаш какви са в момента най+съвременните възгледи в областта. Но да речем, че предлагат сериозен дисбаланс с превес на белтъчини и мазнини, спрямо вуглехидрати. Води до повече енергия, липса на прошетна умора, подобрявало концентрацията и т.н.

 

Link to comment
Share on other sites

Гледах ги тия работи, но обмислям да качвам без Гейнъри. Сега ще тествам за 1 месец едно режимче, пък ще видим. Най-основният въпрос: Да спирам ли кардиото?

Link to comment
Share on other sites

Гледах ги тия работи, но обмислям да качвам без Гейнъри. Сега ще тествам за 1 месец едно режимче, пък ще видим. Най-основният въпрос: Да спирам ли кардиото?

 

Гейнър не , те са въглехидратни а ти не искаш пак да ставаш дебел вярвам , на всеки му действат различно но аз ставам като поничка като ги пия.

Или суроватка или още по-добре креатин+глутамин , хем ще ти даде повер на лостовете. Кардиото какво е и кога го правиш преди или след тренировка ? 

Link to comment
Share on other sites

Така е. Сега ще оправим баланса. Бавно, но славно... :) BTW, сотбиса е голямо ангелче на живо. Не е чак такова тролченце. :lol:

Романтична вечеря на свещи?

Link to comment
Share on other sites

Ето така тръгват клюките. Отиде ми реномето на хетеросексуална машина. :moon:

Сбогом тълпи от луди и озверели фЙенки пред вратата. :moon:

Link to comment
Share on other sites

ок. пропуск. пропуснал съм го покрай ниската му езикова култура и зле подбрани изразни средства :)

 

Зачи викаш още през ноември миналата гoдина Тиквата е знаел, че през май национал-социалистите ще го избутат от властта и се е разбрал с Роджър Уотърс да мине през България като част от грандиозната му ПР кампания да си върне властта. Мобо, ти направо счупи ... знаеш какво. Case closed.

значи ако ще спекулираме: ББ знаеше кога ще хвърли властта, но не знаеше че няма да си я върне. И така: Годе, ти пък нищо не счупи.

 

:Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: Ти май наистина си убеден, че национал-социалистите имат някаква друга цел, освен окончателното предаване на държавата в ръцете на мафията и че пасмината на Тиквата е нещо по-различно от Б-отбора им?

не е в Б-отбора им. Съвсем друг отбор е. Знам го от опит, както знам и каква е разликата между "0%", "до10%" и "поне 30%", но на теб като нямаш бизнес в България едва ли ще ти говорят нещо.

 

Някой скоро да е качвал килограми? Да ми каже горе доле как вървят на месец? 1?2?3?

аз 10 години качвам. става с обездвижване и ядене на кволине :)

иначе по-добре се прицели в бавното, т.е. до 2 на месец иначе ще се нацепиш, а кожата не се възстановява.

ако ще пиеш аминки или суроватки не добавяй креатин+глутамин - има ги вече там. При предозиране с креатин+глутамин рискуваш дехидратиране на мускулните влакна и поддатливост към схващания/крампи, както и претоварване на бъбреции частично на черния дроб. Затова е добре ако избереш креатина да го търсиш в най-натрошената му форма(микронизиран май го водеха) и да го комбинираш с витамини (предимно от Б-групата) и минерали(Магнезий,Цинк). За сметка на напредъка в силата ще позагубиш малко издържливост, най-вече при кардиото, но не го спирай.

а сега игнорирай всичко написано, защото съм дебел.

Link to comment
Share on other sites

Гейнър, протеин, аминокиселини, витамини, минерали. И нещата ще ти се получат. Или просто има една отврат от водорасли която всичко това го има в нея. И нензабравяй и мазнини (фъст. масло 1ч.л., сланина, зехтин, риб. масло). Въглехидратите яко под контрол. Общо взето трябва да разгледаш какви са в момента най+съвременните възгледи в областта. Но да речем, че предлагат сериозен дисбаланс с превес на белтъчини и мазнини, спрямо вуглехидрати. Води до повече енергия, липса на прошетна умора, подобрявало концентрацията и т.н.

 

Коста, това с крака ли го писа, пиян ли го писа, или през тъп-че-ток го писа???

 

Ето така тръгват клюките. Отиде ми реномето на хетеросексуална машина. :moon:

Сбогом тълпи от луди и озверели фЙенки пред вратата. :moon:

 

Сбогом моя любов!  :effemine2:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...