Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Гадине, утрепа пчелата с лопата...blink.gif Помня, че някой беше коментирал нещо подбно за Far Cry и му се беше налагало да рови по регистрите, ма убий ма, не помня кво точно беше...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Говорим за екзотика, приятелю! Всичките тия елементаризми са отметнати. Предполагам, че смахнатият Уиндоус си е проявил някаква самоинициатива в даден момент, а аз изобщо си нямам и идея кога е било това и в каква насока. Отделно, че според професионалното ми верую - Щом една работа бачка (по удовлетворяващ начин) не я ръчкай..., не съм и бърникал настройки, та да кажеш, че аз съм сътворил някаква ламерщина.

 

Именно защото и аз така мисля, пък също като теб мразя да ми задават малоумни въпроси, казвам че сме у Матрицата. Такова чудо аз лично не съм срещал , та ми е интересно да видим що е то. Просто не намирам логично обяснение. Аз също съм с Вирус 7, знаеш, 64-ти канал, вероятно повече игри има изхакани по него - такова чудо не ме е сполетявало... BAFFLED е думата в случая...

Link to comment
Share on other sites

Гадине, чета. Ти не мислиш - аз само давам жокерче.

 

Пиш ми яжката, Танасе new_love6.gif

Link to comment
Share on other sites

Фак ма, ше ям задушени ребърца с чесън и мерло. Виж тука и пробвай квото казват ората.

 

http://www.tomshardware.co.uk/forum/100013-25-keyboard-problem-games

 

emoticon-0145-shake.gif Нищо подобно. Хората си приказват за съвсем различни истории.

Link to comment
Share on other sites

Галине, един въпрос, имаш ли втори дял или диск? Любопитно би било да инсталираш втори Windows там и да пробваш в него дали ще прави проблеми. Шанса там да работи е голям, но ако е така можеш да погледнеш какви са драйверите в единия и в другия случай. Да не би някой "умен" драйвер да се е намесил.... но защо пък точно тези 3те клавиша?

 

ПС: Ти с каква кирилица си? Само не ми казвай FlexType

Link to comment
Share on other sites

Говорим за екзотика, приятелю! Всичките тия елементаризми са отметнати. Предполагам, че смахнатият Уиндоус си е проявил някаква самоинициатива в даден момент, а аз изобщо си нямам и идея кога е било това и в каква насока. Отделно, че според професионалното ми верую - Щом една работа бачка (по удовлетворяващ начин) не я ръчкай..., не съм и бърникал настройки, та да кажеш, че аз съм сътворил някаква ламерщина.

 

Пробвал ли си да изключиш всяка една програма, която използваш и не е важна за системата? Щях да предложа направо сейф моуд, но там не съм сигурен, че ще ти тръгнат игрите, като не е зареден целия графичен драйвер.

Виж дали случайно не си на кирилица като зареждаш игрите, но пък всеки път да си на кирилица не ми се вярва..

Link to comment
Share on other sites

Ми...играй стратегии. laughing1.gif

 

Ми играя, ве... И не се оплаквам от тях...

Галине, един въпрос, имаш ли втори дял или диск? Любопитно би било да инсталираш втори Windows там и да пробваш в него дали ще прави проблеми. Шанса там да работи е голям, но ако е така можеш да погледнеш какви са драйверите в единия и в другия случай. Да не би някой "умен" драйвер да се е намесил.... но защо пък точно тези 3те клавиша?

 

ПС: Ти с каква кирилица си? Само не ми казвай FlexType

Всъщност, Ники, точно това мислих да правя утре... Аз също съм убеден, че няма да го има този проблем с новата инсталация. А по въпроса - Защо точно тези три клавиша... Балиго, ама имам чувството, че тъпата боза ме мрази, дагоеа... Драйверите са си тези от пакета на самия Уин, освен този за видеото.

И не, не съм с флекстайп! Това недоразумение съм го използвал само когато го е имало на чужди компютри.

Link to comment
Share on other sites

Това с конкретна 7ца ли е? Или с различни 7-ци?

 

Я виж езика на клавиатурата на английския, дали ти е само US или US нещоси? Може да пробваш вътре в самата игра докато си да смениш езика с клавиатурна комбинация. Коя комбинация ползваш за смяна на езика?

 

Олееее.... Я ми кажи.... по една случайност, default-ния ти език да е Българския? Тоест, отваряш random програма - на какъв език пишеш?

Link to comment
Share on other sites

С конкретната 7 Ултимейт е само. default-ния език е US, а езиците ги сменям с Алт Шифт.

Link to comment
Share on other sites

Балиго, ама имам чувството, че тъпата боза ме мрази, дагоеа...

 

Хахахаха баш на това ми прилича и на мен :) Да не работи изобщо - да. Да си имал някакви странни драйвери и те да ползват тези клавиши - да. Ама ей тъй без очевидна причина ми е много интересно какво се случва. Чак ми се иска да го видя

Link to comment
Share on other sites

За мен това е по скоро проблем със скапана 7мица, лош крак, etc. Пробвай да свалиш някоя друга, примерно от замундата имаше едно ultimate, инсталираш, взимаш един loader от някъде и така.

Link to comment
Share on other sites

Всичко идва от чалгата...и от Бойко Борисов....а, да - и от Цветан Цветанов - само те са виновни! :woot

 

П.П. Цецка Цачева забравих - тя не е виновна жената, ама заради симетрията добре се вписва...ЦЦ-ББ-ЦЦ. :punk

Link to comment
Share on other sites

Чета си аз из другите раздели и ми хрумна, че е добра идея да направим нов раздел със заглавие "Питай Ангел" ; подзаглавие "Въпроси - всякакви"...

 

През HDMI може и да имаш проблем с пускането на 3D филмите към телевизора. Я от плейъра на компютъра, я от нещо друго. Най-хубаво си вземи един отделен мултимедиен плейър и гледай през него.

Ако машината ти е тая от подписа, няма да е достатъчна, за да Transcode-ва 14GB филм в реално време без да ти насича на телевизора....

 

Човек ти направо ме разби-с DLNA нямало да стане с HDMI щяло да насича,компа нямало да стигне.Позволи ми да не се съглася с теб.Хората с далеч по-слаби машини транскодират.И не знам точно как няма да стигне 4 ядрен процесор с 8 гб рам....

 

И културен се пише - "Позволи ми да не се съглася с теб", наивник...ще има да си чака позволението още доста....:laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...