Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мечо Пух, може ли една филийска с мед и масло :D :D :D :D

 

Шшштт...Виден да не е мечка, че да ти носи мед...пък и не вярвам да си чак толкова добър, че да почне да ти носи. :devil :lol:

Link to comment
Share on other sites

Учителите в ЕГ "Пловдив" тази година на Хелоуин. Нямам какво да добавя, освен, че това е ТОТАЛНА простотия. Нарочно съм замазала лицата. Ако има някой познат, съжалявам. Децата не могат да пишат правилно на български, но да, нека празнуваме Хелоуин.

 

 

по голяма простотия от Хелуин не бях виждал .За нещастие ми се случи да бъда в един бар тогава.И един тип се беше направил като от рекламата на хенди.

Link to comment
Share on other sites

Тва са егати селските изпълнения. Тия футболни "запалянковци" са се сдухали тотално вече. Толкова ли е трудно просто да се наслаждаваш на играта и да си хулиш на маса.

Все едно аз да тръгна и да чупя iPhone-ите на хората по улицата.

Link to comment
Share on other sites

Тва са егати селските изпълнения. Тия футболни "запалянковци" са се сдухали тотално вече. Толкова ли е трудно просто да се наслаждаваш на играта и да си хулиш на маса.

Все едно аз да тръгна и да чупя iPhone-ите на хората по улицата.

 

Напълно си прав, аз такова нещо не бях чувал/виждал през живота сиwacko.gif

Link to comment
Share on other sites

http://sport.plovdiv24.bg/392158.html

 

Тея пичове съвсем се изтрещяха - фейс контрол, за да си купиш билетrofl.gif

 

Ако един път си създавал проблеми....защо да те пускат пак(не конкретно ти). Повече от половината са там, за да се сбият. Напълно подкрепям идеята. За жалост обаче полицаите не могат да си ползват оръжията свободно

Link to comment
Share on other sites

Ако един път си създавал проблеми....защо да те пускат пак(не конкретно ти). Повече от половината са там, за да се сбият. Напълно подкрепям идеята. За жалост обаче полицаите не могат да си ползват оръжията свободно

 

Тук не става въпрос за това. Феновете на Локо са си измислили някакъв фейсчек контрол, за да не могат фенове на Ботев и неутрални фенове да си купят билети за мача в неделя. На мен ми е по-интересно по какъв точно начин се решава кой е фен на Локо и кой не, защото от коментарите в plovdiv24 разбирам, че и фенове на Локо не са успели да си купят билетlaughing1.gif

 

А относно това, че половината отивали на стадиона да се бият - ами миналата събота на "Колежа" бяхме 18 000 като аз специално бях в агитката и единственият инцидент, който видях, беше на излизане от стадиона как една тъпа п*тка с някакво фиатче за малко не удари едно момче, след което му и свирна - колата й изяде няколко шута от въпросното момче. Това беше всичко - що се отнася до двете агитки в края на мача даже се аплодирахаbeer.gif

 

 

edit: унилално!

http://www.youtube.com/watch?v=0hMaIjihNJg

 

Link to comment
Share on other sites

Обичам люто. Не обичам срането след люто.

 

Сигурно още по-зле е, когато след яденето на люто-то си отишъл в някой мъжки бар и си се напил до фаза "заспиване под масата". Така на другата сутрин в тоалетната няма как да си сигурен неприятното чувство на какво всъщност се дължи. :devil :hump: :devil

 

 

П.П. Борко, не визирам теб, а само си разсъждавам.... :P А иначе добре, че не пия, не обичам люто и не ходя по мъжки барове. :)

Link to comment
Share on other sites

Черна петъчна дилема тегне над мен за пореден път.

Водчица с маринована рибка и други благинки ли да ударя или евентуално уиски с някви постни ядчици.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Студено е за бира , метнах водката у хладилкника..... ся остава да намеря от някъде 1-2 ставащи девойки да ми запълнят времето от 12 до 12:10 преди да заспя :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Черна петъчна дилема тегне над мен за пореден път.

Водчица с маринована рибка и други благинки ли да ударя или евентуално уиски с някви постни ядчици.... :lol:

 

Водка бе, момче! Докога ще ви уча!!! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Отверки не пия от бая време.Май даже те ме отказаха да пия портокалов сок , като пийна и имам чувството че има водка в него :wacko:

 

Ма по-голяма блаженство от ледено студен Юрий Долгоруки с катък и кисели краставички май няма..... е освен Белуга с катък и кисели краставички ма тя е само за празници , за петъчен битов алкохолизъм и Юри-то предлага достатъчно качество :beer:

Link to comment
Share on other sites

Васе, Юри куца ако питаш мене. Изпихме 2-3 бутилки - остра, груба водка. От МЕТРО купувах... Разочарован съм.

 

Белуга е най-голямото блаженство в света на водките за мен лично ( за Grey Goose все още имам малък спор с доставчика, защото мисля че бе фалшива, а ако се окаже оригинал, то да знаете е по-зле от Търговище - водка за 80 лева) Никога не съм опитвал по-мека и приятна водка, която може да пиеш без лед и няма да те подразни. НО - иска си да идеш до Берьозката и да се оборудваш със съответни мезета. Малки хапки от препечен хляб с масло и черен хайвер. Евентуално пелмени. Евентуално дроб от треска... Такива неща... Бахти, взех да се облизвам!

 

Васе, наздраве! Аз съм на сливова с нашенска салата. Сливова от ония сливи с размера на праскови. Много добра ракиица...

Link to comment
Share on other sites

Да си гледате работата и двамата :laughing1: :laughing1: Някои сме още на бира и НЕ искаме да объркваме нещата....рязко :laughing1: :laughing1:

 

Стефче, ако си почнал на бира си оставаш на бира. Ако не искаш да останеш в кенефа... laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Пържиш крила, картофи, вратленце... Стотици варианти има.... beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Стефче, ако си почнал на бира си оставаш на бира. Ако не искаш да останеш в кенефа... laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Ааа стар съм за тия хави с кенефа. Само аналгинче на другия ден :).

 

нищо няма да пържа. Едно кафе се пече....стига само да не стигнем до "Секрета" :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Да минем в крайно ниските водки обаче (тука да четат студените 1ви курс)...2 седмици се моря със Сталинская (don't ask why)... и чак съжалявам, какви по-долни неща съм пил, че дори и по собствено желание - не е кой знае какво тая ама не и отрова.

http://www.meik98wines.com/%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%BA%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F-0-70-%D0%BB_5636

_________________________

 

Под долни неща имам предвид:

Бяла Мечка

Савой (син етикет)

Собиески (каквото и да е)

Търговище

Флирт

 

Деца, НЕ се тровете с тях. В краен случай си купете Силвър Клуб поне ако ще се усмъртявате, да не си ощетявате джоба хептен.

Link to comment
Share on other sites

Наливайте се с безвкусен алкохол. Аз си сипвам малко убав коняк - хем сладичък, хем ароматен, хем и леко отпуска...

дедо, леко с туй отпущане, че в комбинация с диария не е хубаво нещо. А както знаем диарията е бичът на 21 век! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

дедо, леко с туй отпущане, че в комбинация с диария не е хубаво нещо. А както знаем диарията е бичът на 21 век! :rolleyes:

 

Малко успокоителни и после хич не ти пука ако ще да затънеш до шия в го**на :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...