Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Добро утро.

 

Днес по случай празника май си станал по-късно. :lol:....ай' да са ти честити 29-те лазарника!

 

b22f8dd6ff99b01f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Видене, да те онодя!

Цял ден слушам BI-2. Направо дискографията си свалих,много са добри тея пичове...

 

Пак нещо не разбирам за беседката...

Link to comment
Share on other sites

Ако те интересува Ф1 , четеш темата за Ф1 и разбираш за беседката :) Имай на предвид, че колкото и да е тъпа формулата, състезанието се гледа и през този час и половина, друго не се коментира :)

Link to comment
Share on other sites

Акхм....

Без "на".

 

Ангеле, ще взема да те банна за един месец да си починеш малко, че като те гледам, скоро смислено мнение не си пуснал. Малко да ти дойде музата.

Link to comment
Share on other sites

Килъра един ден е на една фаза, друг ден е на друга фаза. Но поне не е като Асасина. Тая критическа откък го е ударила...

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, ще взема да те банна за един месец да си починеш малко, че като те гледам, скоро смислено мнение не си пуснал. Малко да ти дойде музата.

 

Добре де, що като ми правят на мен забележка за правопис, трябва да замълча и да преглътна 2-те страници ненужна помия, аз като направя забележка, трябва да си почивам? И къде не съм го пуснал това смислено мнение? Одеве дискутирах с Асасина в темата за Андроид нещо, а преди няколко дни обяснявах на Пламен за вирусите в съответната тема. Отговарях въпроси в темата за нестандартните въпроси и т.н. Колко трябва да ми е форумната карма, че да мога да правя на други забележки, които ми се правят на мен?

 

Що не видим Виден ПРИМЕРНО дали има смислено мнение скоро с което да е допринесъл за нещо. Или рожденника.

Потребителите са случайно подбрани. Те ми дойдоха на акъла. Не им следя форумните изяви.

Link to comment
Share on other sites

Готиното е, че мислите че ще го направя :) Сякаш досега ей така съм банвал хора, щото са ми правили забележки.

 

Ангеле, аз на никой не съм правил забележки за правопис. И не виждам никакъв смисъл да ми правиш ти на мене забележки за правопис, при положение, че тука не сме в час по български език и литература.

 

Ваньо, моето его е най-голямо, мислех че това е ясно от много години насам.

Link to comment
Share on other sites

Що не видим Виден ПРИМЕРНО дали има смислено мнение скоро с което да е допринесъл за нещо.

 

Аз, мойто момче, НЕсмислено мнение нямам. Разбира се не всеки може да намери смисъла, някои просто не го могат това... Лаикове разни....

 

laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Килъра един ден е на една фаза, друг ден е на друга фаза. Но поне не е като Асасина. Тая критическа откък го е ударила...

 

На мен па к'во ми е бе, тийн?

Link to comment
Share on other sites

Ваньо е византиец - така както се е изразил не става ясно чия критическа визира...Мене ако питаш - и на двамата, ама е оставил всеки да си мисли и да се успокоява, че е за другия. :devil

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, аз на никой не съм правил забележки за правопис. И не виждам никакъв смисъл да ми правиш ти на мене забележки за правопис, при положение, че тука не сме в час по български език и литература.

 

Оперирали са ви хумора нещо г-не.

 

Разбира се не всеки може да намери смисъла, някои просто не го могат това

 

Е, много ясно. Той лудия ако знаеше, че е луд, нямаше да е луд.

Link to comment
Share on other sites

Аз, мойто момче, НЕсмислено мнение нямам. Разбира се не всеки може да намери смисъла, някои просто не го могат това... Лаикове разни....

 

laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Подобно изказване можеш да чуеш и от човек с алцхаймер ;)
Link to comment
Share on other sites

Подобно изказване можеш да чуеш и от човек с алцхаймер ;)

 

Пеше, не знам дали си наясно, че си по-предсказуем и от Ангел вече...

 

Бахти, за тебе и въдица не ми трябва вече - само тиган. Земи се стегни.

Link to comment
Share on other sites

Ми много си се олабил нещо и в стила на един виц Виден май иска да те (ти го) натегне :lol:

 

'фърлил ти е мерака нещо... само заради косата ще да е да знаеш :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Зает съм. Съжалявам.

 

И дори и да реша да зарадвам някой мъж, Виден с тая мешка отпред е доста назад в списъка :]

Link to comment
Share on other sites

Бая бира има да изпиете(Аню - ликьорче) докато схванете смисъла на постовете ми.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...