Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не се ебавай де. Кефи ме колелото, както и цената, ама някак тези 100 бройки минимална поръчка не ми харесват. Търсят се още 99 желаещи...

 

98.

мога да се пробвам до 97 да ти ги смъкна с един познат който си беше сглобил сам подобно, ама му го свиха. той па взел че се оженил и май няма да му е до големи играчки.

уточни размера и товароносимостта, че ако е сглабяно от китайски недохранени деца, те са имали предвид собствените си мерки при проектирането и заваряването :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

 

AOS-2024S-7.jpg

 

Миналата седмица видях в градската едно момиченце да кара подобно. Това съвсем сериозно.

Link to comment
Share on other sites

Луната е толкова ярка, че направо заслепява.

Даже ми се стори, че мярнах останки от Аполо 17 biggrin.gif.....или съм прекалил с ....агнешкотоbeer.gif

 

и с виното сигурно :D ... На луната едва ли са кацали с т'ва Apollo :tongue ...fake.

Link to comment
Share on other sites

Дедо на колело... това трява да се види... и снима :lol: Чудя се колко ще издеяни... 300 метра?

 

Престанах да карам колело защото бях пълен идиот та по-добре жив отколкото да се кефя за кратко. Аз екстремно каране като теб вече не мисля да пробвам даже, искам ей тъй за кеф да си карам и да се наслаждавам на пейзажа.

 

Остава да разпитам къде могат да се намерят подобни колелета тука.

Link to comment
Share on other sites

Знам, че са стари, но: ето ви три линка всеки да си ги има. Покрай песента за коня ги потърсих и ги намерих.

На тях е нонстоп.... който иска да си ги слуша 24/7 :laughing1:

http://trololololololololololo.com/

http://www.badgerbadgerbadger.com/

http://lookatmyhorsemyhorseisamazing.com/

Link to comment
Share on other sites

"Я да си проверя гърнетата как са?"

 

.... насред автосалона..... laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Истински игри с идея в тях. А не поредната мега-реалистична симулация на операция пустинна буря. Бяха страшно разнообразни. В момента единственото което ме кефи е StarCraft и Mortal Kombat на PS3-ката. То ми е и минало времето да играя де, но повечето ме отегчават след 5 минути има-няма.

 

 

Случайно някой да иска да си купи такова колело? Струват само $100 с включен транспорт май... проблема е че мога да поръчам най-малко 100 бройки :laughing1:

 

И аз бих взел едно, но само след като се убедя, че няма да се разпадне след седмица...

Link to comment
Share on other sites

Искаш още един мебел от джилязо ??

 

Защо още един? Че аз първи нямам, ти за ОЩЕ ми говориш... laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

ДРУГАТА СЕДМИЦА ВСИЧКИ НА БЕСЕДКАТА!!! ninja.gif

Link to comment
Share on other sites

Може да има предвид, че от последните ти снимки не личи да ползваш онзи гладиатор, който купи, та си вади извода, че той е първия желуезен мебел у вас :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Може да има предвид, че от последните ти снимки не личи да ползваш онзи гладиатор, който купи, та си вади извода, че той е първия желуезен мебел у вас :laughing:

 

Не думай!!!! Верно ли това има предвид??? laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

ДРУГАТА СЕДМИЦА ВСИЧКИ НА БЕСЕДКАТА!!! ninja.gif

 

Какво ще правим другата седмица на беседката ?? Или още не си осъзнал, че вече е понеделник ???

Link to comment
Share on other sites

Чу ли бе, mobo, аре да ходим, Виден кани ВСИЧКИ :lol:

 

Тебе те искам с колело - щото си много отворен.

 

То и аз каня в сряда, ама кво от туй :D

 

Ти с в майната си, в клоаката. Ела си тук пък кани тогава. laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Чу ли бе, mobo, аре да ходим, Виден кани ВСИЧКИ :lol:

тамън го отбелезАх. само да ми остане свободно време и ще се паркирам ПРЕД него :lol:

 

pics-045.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Тебе те искам с колело - щото си много отворен.

 

То пък многото далече, че да е проблем да дойде с колело. Миналата година даже навивах Дългия да дойдем с колелетата, но той е дълъг и шубелия :) Единствения ми проблем на мене да дойда с колелото е, че няма да мога да пия, а това е кофти. Другия проблем е, че байка все още чака части, за които части пари няма, така че няма как да стане работата :( Иначе разстоянието е малко за един ден. Почвай да ме плашиш с разстояния над 160-170км за ден :)

Link to comment
Share on other sites

То пък многото далече, че да е проблем да дойде с колело. Миналата година даже навивах Дългия да дойдем с колелетата, но той е дълъг и шубелия :) Единствения ми проблем на мене да дойда с колелото е, че няма да мога да пия, а това е кофти. Другия проблем е, че байка все още чака части, за които части пари няма, така че няма как да стане работата :( Иначе разстоянието е малко за един ден. Почвай да ме плашиш с разстояния над 160-170км за ден :)

 

Аз никого не плаша бре! Теб ти се чудя на акъла не за друго, а защото докато пристигнете ще изгълтате ауспусите на стотици коли, а силното наличие по трасето на такива с Х прави мероприятието и опасно за живота... Иначе кво ти пречи да пиеш - преспиваш и тръгваш. devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Видене, ще видиш Видов ден, Галиен като дойде у Софето. Под терасата найш ква прията пейка за лочене има :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...