Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Като се замисля, никога не съм завиждал на Пешо за косата...Даже май съм го съжалявал, щото знам к'ъв гърч е...

Link to comment
Share on other sites

Като се замисля, никога не съм завиждал на Пешо за косата...Даже май съм го съжалявал, щото знам к'ъв гърч е...

Всъщност въпрос на навик. В момента моята е до кръста, но не ми пречи и се кефя да я потдържам. :beer:

Link to comment
Share on other sites

Всъщност въпрос на навик. В момента моята е до кръста, но не ми пречи и се кефя да я потдържам. :beer:

 

Къдрав ли си? Щото аз и Пешо сме...

Link to comment
Share on other sites

Гугъле? Ти нещо няма ли да напишеш вече? Така поне да ти видя пълния член? :laughing:

Уж многознайко, уж това-онова, пък само мълчи и дебне...

Пффф... според мене малко са преувеличили способностите ти. Ама сега не си мисли, че се заяждам. Просто пробвам да те заговоря, ползвайки известната тактика "Ядосай го малко". (Ама малко само...) ;)

Link to comment
Share on other sites

Скука. Никой нищо не пише, такава скука, че дори Трити се напи от мъка и взе да се кара на гугъл бота...

Дедо, напиши някакъв AI-софтуер, който да играе ролята на интелигентен бот, ама трябва да се постараеш така, че да е интелигентен поне колкото Трити и продуктивен колкото няколко вокса едновременно. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Дедо, напиши някакъв AI-софтуер, който да играе ролята на интелигентен бот, ама трябва да се постараеш така, че да е интелигентен поне колкото Трити и продуктивен колкото няколко вокса едновременно. :laughing1:

 

To имаше разни такива - по едно време се забавляваха хората с подобни глупости. Даже съм писал някаква подобна щуротия на Пролог като студент. Докарва го на интелигентност като го обучил с малко повече клишета, даже става по-добро от половината ни ТВ водещи в момента :lol: Само на лиготия не може да го докара толкова.

Link to comment
Share on other sites

Дедо, напиши някакъв AI-софтуер, който да играе ролята на интелигентен бот, ама трябва да се постараеш така, че да е интелигентен поне колкото Трити и продуктивен колкото няколко вокса едновременно. :laughing1:

 

Дълбоко обиден съм от това сравнение.

Link to comment
Share on other sites

Има(ше)! В #metal имаше бот Demonaz, който не знам кой беше писал, но имаше уникални отговори. Уви - умря диска на сървъра, където беше качен и съответно - чао, чао бот :(

Link to comment
Share on other sites

Благодаря, Godfather, за комплимента и оценявам какво ти е коствало да го напишеш.

Но искам да ви помрънкам пак за скрита секция. (Мрън - мрън - мрън... a058.gif)

 

Тука по-интересно няма а стане, защото който откъдето дойде - прас! - може да чете всичко наволя. Е как да е човек по-обстоятелствен и искрен, разбирайте тук естествен и интересен, когато всичко е общодостъпно?!

 

А както добре знаем всички:

 

nw0l47fm.JPG

Link to comment
Share on other sites

Благодаря, Godfather, за комплимента и оценявам какво ти е коствало да го напишеш.

 

Не му благодари, после той ми призна, че всъщност го е написал погрешка, докато е обядвал, гледал филм и междувременно програмирал на втория си компютър - не е искал да го напише, но някакси пръстите му сами намерили буквените последователности и дори си е мислел, че в този момент е обладан от тъмна сила. :laughing1:

 

А за секцията - кажи какво бяхме измислили за влизането на посветените и ще се опитам да я направим (пусни ми го на ЛС, че сега ще излизам).

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...