Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

ама обясни по-добре какво точно не разбираш, де!

 

то така с 1 ред не можем да обхванем същността на проблемът ти.

 

 

 

 

а иначе по темата: елитарасти сегрегаторни!

Link to comment
Share on other sites

Преразпределение на правоимащите да пишат коментари на твоите изблици за доказване на интелектуално превъзходство над хората, които не взимат под внимание и уважение каузите, за които ти се бориш, е против чисто човешките норми за дискриминация на хора, които мразят кучета и такива, които си мислят, че ги обичат.

 

EDIT: И сега спец. за трити:

През надмъдието ми е, че не искаш всички да виждат как се излагаш, но ме дразни фактът, че публично показваш как искаш да се отцепиш. Има си анален ред, по който може да мине молбата ти.

Link to comment
Share on other sites

Позволявам си да сложа писмото си до Мидекс и пред вас. Защото нямам какво да крия, а и същевременно очаквам да ме разберете повечето от вас по начина, по който наистина виждам тази идея.

Разбира се, очаквам да ме заподозрете в лоши и зли помисли... ама вече свикнах с тези спорадични привички тук. И онези от вас, които намират забавление в действието си да ми се изхрачат в душата, вече нямат тази възможност. Понесох достатъчно и не мисля да си променям утопичните представи заради шайка злобари, чийто проблем започва и свършва с това, че съм жена.

Та ето:

Секция на "богоизбраните" Sent Today, 16:10

 

... както се изрази Антарес в спамърската тема.

Здравей, Мидекс! :)

Уставно тутакси ти пиша лично съобщение относно мрънканиците си за скрита секция.

Идеята ме сполетя един ден, когато установих, че личната ми комуникация с народите тук многократно превъзхожда обществената. Редовните потребители тук не са лишени от желание да си общуват по-сериозно, да споделят, да бъдат искрени, да се карат дори! Но не го правят обществено достояние, не защото имат нещо против другите редовни и познати потребители да го прочетат, а защото би го прочел всеки! Съпруги, деца, съседи, мама... (хех! от последното и аз се страхувам, ако трябва да съм честна. ;) )

Та предложението ми е следното:

1. Скрита секция с достъп за редовни потребители.

2. В която да може да се позволи достъп на хората, които не ползват форума само за търговия, ебавки и прочее занимавки с егоистични цели и помисли.

3. Достатъчно е може би да има лист на потребителите с достъп до тази секция и смятам, че обществото ни ще стане една идея по-интересно и задружно. Утопично чак...

4. Относно сигурността на тази секция - според мене не бива да изпадаме в параноя. Че видите ли някой ще злоупотреби. Несъмнено ще има и такива, но злоупотребата обикновено не остава дълго незабелязана, а и има неща, с които няма никакъв смисъл да се злоупотребява, защото хората ги приемат за лични!

В тази връзка, ако хората усетят личното в целия му смисъл, който влагам в това предложение, не виждам защо биха злоупотребили сами със собственото си разбиране за лично.

5. Такава секция би била и вид стимул за потребителите, които приемат форума като място за вид общо общуване, без характерните типично български злобни похвати. И току-виж сме станали и по-добри хора. :)

6. Обществото, което си изгражда своя утопия в този овълчен свят, е винаги по-щастливо от онези, които нямат среда, в която да се усещат сред свои.

 

Ами... това се сещам. Може да не съм споменала точно това, което очакваш, но и разчитам, че ще индикираш ако нещо не съм била нужното информативна.

Поздрави и приятна вечер! :)

Link to comment
Share on other sites

Отново не разбирам:

Защо това е сложено тук?! Какво ни касае нас, злобарите?

 

Ако още не си се сетила къде е проблемът, ще ти го разясня:

 

Когато се прави такава секцийка се прави тихичко, канят се няк'ви хора, закрива се темата от модерите освен за списъка от хора и никой не разбира. Самият факт, че искаш всички да видят, че си по-спец., означава.... Че не си....

Link to comment
Share on other sites

WTF?!

Ще дадете шанс на това начинание?!?!!?!?!??!?!?

 

Няма да има никакъв шанс това начинание, не се коси толкова. Скрита секция имаше един път в тоя форум, но беше свързана с конкретна игра, която предполагаше анонимност, за да не може враговете на великия тогава Bulfleet warez.ru съюз, да не влизат във форума и да следят кой точно искаме или не искаме да изтрием :) Скрити секции, които предполагат не съвсем коректни писаници, вероятно касаещи останалата част от форума, щото 100% е такава идеята, няма да има в близкото хилядолетие, вервайте ми. Идеята на форума е да има едно голямо общество и точно това мисля сме постигнали с времето, в което общество, освен мен и останалите Богоизбрани разбира се, всички са равни. Така че, спокойно. Няма да го бъде това. Искам аз и колегите да се чустваме Богоизбрани, а не да даваме и на други да бъркат в кацата с меда :D

Link to comment
Share on other sites

r0fl :D :D :D А тамън ми се доспиваше в офиса :)))

Жокерче за Трити - има безброй много месънджъри които вършат перфектна работа за подобен тип комуникация ;) :D

Link to comment
Share on other sites

освен мен и останалите Богоизбрани

 

Не съм ви избирал, не ме намесвай мен тука.

Link to comment
Share on other sites

r0fl :D :D :D А тамън ми се доспиваше в офиса :)))

Жокерче за Трити - има безброй много месънджъри които вършат перфектна работа за подобен тип комуникация ;) :D

Както и че web hosting-а и създаването на phpbb форум не е кой-знае каква философия.
Link to comment
Share on other sites

самата идея за скрита секция е меко казано... глупава. Трити, ясно, не искаш да си комуникираш с всички - ОК, няма проблем, затова има ЛС, пощи, скайпове, фейсбуци, да не говорим, че съществува и истински свят с телефони и гледане очи в очи... комуникирай си с който си искаш. НО да се създава такава секция, и то както психара вече каза - да се съобщи на глас, е тъпо. Защо - защото се получава разделение, което в този форум лично аз за достата вече години престой не съм забелязал. И съм на 10000% съгласен с килъринчо, и се радвам, че няма да се случи това.

 

и сега по една друга точка, дето се изказа - че тука всички сме имали нещо против теб, защото си била жена... МОЛЯ ТИ СЕ, смешно е. Аз лично имам против изказванията ти понякога, като даже и съм го споменавал в свои постове. И си признавам, че понякога откровено ме дразниш с изказванията си, в което не виждам нищо странно, все пак хора разни... но просто подминавам, и толкова. Мисли си, че всички те мразят, мрази ни и ти, на мен честно казано ми е все тая.

Link to comment
Share on other sites

На мен Triti ми е интересна - внесе разнообразие във форума. Но според мен има два доста сериозни проблема - единия е болезненото й честолюбие, което я кара да се връзва адски много на всеки майтап по неин адрес и другото е - прекалено обстоятелственото и многословно изложение на тезите си.

Като цяло определено внесе свежест в доскучаващия ни форум, определено вкара различна от обичайните гледна точка, по доста теми има какво да каже, но ми се струва, че се взема прекалено насериозно.

Link to comment
Share on other sites

Като цяло определено внесе свежест в доскучаващия ни форум, определено вкара различна от обичайните гледна точка, по доста теми има какво да каже, но ми се струва, че се взема прекалено насериозно.

 

Бинго!

Link to comment
Share on other sites

Предлагам да и теглим по една пишка и да се успокоим взаимно.

 

Весо, не знам кога ще ми остане време да рипна филмите, ако искаш, направо почвай да мяташ в тракера.

Link to comment
Share on other sites

Предлагам да и теглим по една пишка и да се успокоим взаимно.

 

Весо, не знам кога ще ми остане време да рипна филмите, ако искаш, направо почвай да мяташ в тракера.

 

Ами няма грижи, само дето още не знам как да ги групирам ебаси. Нямаме смислена категория в тракера :) Ще го измисля някак си и ги качвам :)

Link to comment
Share on other sites

Един тролещ пост и колко много мисловни напъни се нароиха след него :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Това нарицателно "трол", трябва да го забранят или да го лепнат в на 9gag тайтъла, защото май никой не знае какво означава и всеки си го употребява както и където му скимне.

Link to comment
Share on other sites

нарицателно "трол"

 

Съгласен. Да не говорим, че е тъпо... Все едно да го заменим с нашенското "таласъм"...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...