Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Това нарицателно "трол", трябва да го забранят или да го лепнат в на 9gag тайтъла, защото май никой не знае какво означава и всеки си го употребява както и където му скимне.

 

Как никой да не знае какво е трол?! Това си е нещо съвсем нормално сред интернет общността, даже има и състезания по троленеlaughing1.gif

 

One who posts a deliberately provocative message to a newsgroup ormessage board with the intention of causing maximum disruption and argument.

 

 

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5%D1%82_%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BB

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Хайде Вуксе просветели, нас невежите прости юзъри що е то "Трол" и има ли почва то у нашия форум. Пък ако ревнуваш, че титулувах друг с тая светла титла може и ти да се постараеш и да станеш "Турбо трол" . Или специално за Гримяра таласъм, което е по-благозвучно.

Link to comment
Share on other sites

Чета си статии чат пат и се удивлявам колко повърхностни са 99% от журналистите. И колкото повече глупости и скалъпени простотии чета толкова повече ми пада в очите. Клишета, раздувки и изсмукани глупости от пръстите (а да и преписано от тук-оттам с малко разкрасяване) е всичко което правят. А внасянето на тяхната гледна точка обикновено довършва с финални щрихи цялата простотия. И вместо да намирам опровержения за горното твърдение ден след ден единствено си затвърждавам мнението и то става все по-отрицателно.

Link to comment
Share on other sites

Хайде Вуксе просветели, нас невежите прости юзъри що е то "Трол" и има ли почва то у нашия форум. Пък ако ревнуваш, че титулувах друг с тая светла титла може и ти да се постараеш и да станеш "Турбо трол" . Или специално за Гримяра таласъм, което е по-благозвучно.

 

Аз не визирах твоя пост. Пък и от къде на къде ще ви просветлявам вас, невежите прости юзъри?

 

Най-якия сървис ЕВЪР

http://getpocket.com/

Link to comment
Share on other sites

Секция на богоизбраните.

 

И то избрани от Triti!!! laughing.gif

 

Наскачалите? Какво ви притеснява? Не разбирам...

 

Лично аз мисля, че това въпросче е нагло и се правиш на ударена. Веднъж вече мина комантар по въпроса, но пак да повторим...

 

Никога в Булфорум не е имало НЕЧИИ секции с привилегии и скриване на съдържание от останалите. Секцията, която колегата спомена бе за игра, но в нея бяха група приятели с цел сигурност, а не събиране на клакьори от нечия агитка и изолиране на всички с евентуално отрицателно мнение. Ти пропусна да обясниш, че именно това ти е идеята. А никога такова нещо не е допускано и няма и да се допусне. То ще обезсмисли Форума като такъв. Вече не едно и две предложения получи за осъществяване на "скрита" комуникация с определена група хора - избери си нещо и си организирай агитката. Никога по никакъв начин редовните потребители тук не са били притеснявани от потребители на Търговския раздел. Те просто не четат нищо друго.

 

Понесох достатъчно и не мисля да си променям утопичните представи заради шайка злобари, чийто проблем започва и свършва с това, че съм жена.

 

Благодарим ти, че за проеден път ни обясняваш какви са ни проблемите! Особено след като така добре познаваш всички тук!

 

Аз имам един друг въпрос обаче - какво толкова секретно, искрено и лично се опитваш да скриеш и от кого? Досега никой не е имал проблем с Форума и неговите механизми - вече близо 10 години.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Благодарим ти, че за проеден път ни обясняваш какви са ни проблемите! Особено след като така добре познаваш всички тук!

 

До голяма степен е права за отношението към нея само защото е жена. Дори и да не е такава причината реално, от страни изглежда точно така.

Link to comment
Share on other sites

До голяма степен е права за отношението към нея само защото е жена. Дори и да не е такава причината реално, от страни изглежда точно така.

 

Ти си понякога три пъти по-голяма жена от нея. Не се изненадвам, че го написа това....

Link to comment
Share on other sites

Ти си понякога три пъти по-голяма жена от нея. Не се изненадвам ,че го написа това....

 

Е Ок. Погледни малко историята какво ти говори за жените писали във форума и се замисли каква ли е причината.

Link to comment
Share on other sites

Е Ок. Погледни малко историята какво ти говори за жените писали във форума и се замисли каква ли е причината.

 

Каква да е причината и за какво?!?!?! Че не се задържат жени ли? Не една и две са се задъжали с години. Някои са си още тук. Други просто са минали нататък... Какво те притеснява? Я ми кажи коя е напуснала, поради това, че е жена? Обичайните разправии са в друга посока.

Link to comment
Share on other sites

Е Ок. Погледни малко историята какво ти говори за жените писали във форума и се замисли каква ли е причината.

 

Направо не ми се иска да ти казвам на мене какво ми говори, че сигурно някоя феминистка организация ще тръгне да ме търси. Тебе в началото във форума , на ръце ли те носиха ?? Или тя щото е жена и трябва да е нещо по-специално ? Не мой човек, тя или той, е един ник с претенции. Само че, то така не става, нали разбираш. И няма и да стане. Същото важи за всички мъже, жени, педерасти, лезбийки и т.н., де що има различни юзъри във форума. Щото форума не се променя заради някой си. Някой си се променя ако иска да е част от това общество. Без значение какъв му е пола или сексуалната ориентация. Споменавам ориентацията, щото има мъже с доста нежни души, както и жени с доста груби. Така е било и така вероятно ще бъде и занапред.

Link to comment
Share on other sites

Е Ок. Погледни малко историята какво ти говори за жените писали във форума и се замисли каква ли е причината.

 

изказвания от типа "аз съм жена, отнасяйте се с мен като с такава" карат всички да се държат така с жените. Що? Щото който и да се е изказвал по подобен начин, било то жена или мъж, е бил третиран така. Така че не опира само до жените или мъжете и разграничаването между тях. Пола не е важен, а това, че например тритито очаква някакво по-специално отношение, като е жена... ми извинявай, ама не става.

 

едит: май се повтаряме един връз друг :D

Link to comment
Share on other sites

Направо не ми се иска да ти казвам на мене какво ми говори, че сигурно някоя феминистка организация ще тръгне да ме търси. Тебе в началото във форума , на ръце ли те носиха ?? Или тя щото е жена и трябва да е нещо по-специално ? Не мой човек, тя или той, е един ник с претенции. Само че, то така не става, нали разбираш. И няма и да стане. Същото важи за всички мъже, жени, педерасти, лезбийки и т.н., де що има различни юзъри във форума. Щото форума не се променя заради някой си. Някой си се променя ако иска да е част от това общество. Без значение какъв му е пола или сексуалната ориентация. Споменавам ориентацията, щото има мъже с доста нежни души, както и жени с доста груби. Така е било и така вероятно ще бъде и занапред.

 

post-12-1236068663.gif

Link to comment
Share on other sites

Направо не ми се иска да ти казвам на мене какво ми говори, че сигурно някоя феминистка организация ще тръгне да ме търси. Тебе в началото във форума , на ръце ли те носиха ?? Или тя щото е жена и трябва да е нещо по-специално ? Не мой човек, тя или той, е един ник с претенции. Само че, то така не става, нали разбираш. И няма и да стане. Същото важи за всички мъже, жени, педерасти, лезбийки и т.н., де що има различни юзъри във форума. Щото форума не се променя заради някой си. Някой си се променя ако иска да е част от това общество. Без значение какъв му е пола или сексуалната ориентация. Споменавам ориентацията, щото има мъже с доста нежни души, както и жени с доста груби. Така е било и така вероятно ще бъде и занапред.

 

Аз започнах да пиша в тая заядлива и спамърска тема след като вече имах натрупани сигурно 4000 поста и няколко години членство тук. Преди това изобщо не знаех за нея и не я гледах.

Link to comment
Share on other sites

Няма да има никакъв шанс това начинание, не се коси толкова. ............ Така че, спокойно. Няма да го бъде това.

 

Пфу, пак ми сецнаха опита да покажа доброто в себе си. :P

Без да ставам неин адвокат или пък да взимам страната на форума (защото досега като гледам май само Вокса я подкрепя) - от цитираното в тази тема ЛС до мен, схващам, че нейната идея е не вътре да са Богоизбраните, а всички стари и "по-сериозно настроени" членове на форума, които искат да комуникират (без заяждания, доколкото предполагам) и вътре в секцията с ключ, да може да се пише всичко, вкл. и неща, които не са за очите на малки деца например (това последното за мен ще е интересно, защото в тази област в Трити виждам доста потенциал и скрити заложби, но умишлено задържани досега от нея :devil). Надявам се, че когато Трити се появи, ще внесе повече яснота по въпроса по обстойния и характерен за нея начин. Аз на този етап няма да отварям нищо, защото не желая да се изпокарам с половината форум и колегата Килеринчо (който открито ме заплаши, че знае къде живея, ама пък аз доста време няма да съм там и ще има да си висииии пред нас. :laughing1:).

Майтапа настрана - ако има рационална идея, каквато подозирам, че има - ОК, но ако е това, което пише Килъра, наистина не виждам никакъв смисъл от цялата работа. Чакаме разяснение от Трити.

Link to comment
Share on other sites

Хайде Вуксе просветели, нас невежите прости юзъри що е то "Трол" и има ли почва то у нашия форум. Пък ако ревнуваш, че титулувах друг с тая светла титла може и ти да се постараеш и да станеш "Турбо трол" . Или специално за Гримяра таласъм, което е по-благозвучно.

 

Е от т'ва е започнало всичко,сигурен съм :laughing1:

 

 

даже и фейса му, стана бая известен тия дни :Д

Link to comment
Share on other sites

Донякъде...оф, аре ше пия една бира с ракия и ще споделя кво мисля по въпроса...Че после поне да имам някво мижаво оправдание...

Link to comment
Share on other sites

Пфу, пак ми сецнаха опита да покажа доброто в себе си. :P

Без да ставам неин адвокат или пък да взимам страната на форума (защото досега като гледам май само Вокса я подкрепя) - от цитираното в тази тема ЛС до мен, схващам, че нейната идея е не вътре да са Богоизбраните, а всички стари и "по-сериозно настроени" членове на форума, които искат да комуникират (без заяждания, доколкото предполагам) и вътре в секцията с ключ, да може да се пише всичко, вкл. и неща, които не са за очите на малки деца например (това последното за мен ще е интересно, защото в тази област в Трити виждам доста потенциал и скрити заложби, но умишлено задържани досега от нея :devil). Надявам се, че когато Трити се появи, ще внесе повече яснота по въпроса по обстойния и характерен за нея начин. Аз на този етап няма да отварям нищо, защото не желая да се изпокарам с половината форум и колегата Килеринчо (който открито ме заплаши, че знае къде живея, ама пък аз доста време няма да съм там и ще има да си висииии пред нас. :laughing1:).

Майтапа настрана - ако има рационална идея, каквато подозирам, че има - ОК, но ако е това, което пише Килъра, наистина не виждам никакъв смисъл от цялата работа. Чакаме разяснение от Трити.

 

Пламене, каквото и да обясни, аз ти писах и знаеш какви са причините за да не се случи това. Малките деца си имат родители, да ги следят къде влизат и какво е съдържанието на сайтовете или форумите в които влизат. Мисля сам забеляза, че повечето хора, не говоря за админи и модератори, хич не се радват на идеята. Моля те, спри да помагаш на човек, който вече се е взел много насериозно, да продължава да се взима още по-несериозно. Изобщо присъствието и в този форума е цяло чудо, като се има предвид, че потребител с подобно държане направо го баннах, без да се замисля. Не искам да взимам такива мерки, но ако се наложи ще ги взема, не ми е проблем. Не обичам интриганти и не искам да има такива тука.

 

П.С.

Той: Плакала ли си?

Тя: Да.. Как разбра?

Той: Мустака ти е мокър.....

Link to comment
Share on other sites

Абе да ви кажа, момчета, има малко сексистки намек във форума и доста от мъжките изказвания. Има малко двойни стандарти. Това не го казвам, защото се заяждам, а защото от женска гледна точка изглежда така. А НАЙ-МАЛКО го казвам, за да защитя Тръти. Ама как съм се смяла за тоя скрит богоизбран раздел... :laughing1: Както и да е. Лека вечер :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Женска солидарност притежавам, към горепосочения от мен субект - не. По други отминали поводи го казвам това. Не е като да не ме познаваш :blush: Ама ще се разправяме на маса някой път пак.

Link to comment
Share on other sites

А аз като един от старите членове и над 18 години, автоматично ли съм включен в богоизбраната секция или се прави няква сложна сметка liman(години регистриран във форума)*(брой постове)*(възраст)/(полезност на постовете)*(харесване на постовете от потребителите) - и кой ще определи границата към нула или към безкрайност клони и пола къде да се влючи във формулата.

 

По формулата търпя коментари, ама и аз още я мъдря.

И още нещо свързано с поста на Killerincho ще има ли лява и дясна граница функцията или ще минем без това ограничение?

Link to comment
Share on other sites

Каква стана тя?! Едно пиша, друго четете, трето подозирате, че и без никакъв свян ми го вменявате... Че и характеристики сте ми написали. :wacko:

Сега ще напиша нещо от възпитание и е хубаво да го разграничите от други възможни ваши хрумки. Благодаря на всеки, който се е прежалил и е отделил от безценното си време и внимание, за да прочете който и да било мой пост!

 

Сега по темата.

Всичките ви страхове, които първоначално не разбирах, изкристализираха пред погледа ми, след поста на Раптор, който съдържаше идея, че аз ще съм какъвто и да е семафор, при евентуален развой на мрънканиците ми за затворена секция.

Светнах се най-после, че вие си мислите как аз мазно се докопвам до статут тук, който би определял нещо в предложената секция. :blink:

Искам да ви успокоя отсега - след 10 дни достъпът ми до разни глезотии от съвременния цивилизован свят ще бъде силно ограничен. И те така 4 месеца.

Без нет, без кръчми, без канализация и възможности дори да ви пратя едно "гък" тук. (Мжд. винаги съм се чудила защо е точно "гък"?! Кой изобщо казва "гък"?! ;) )

 

Та уважаеми господа и Галченце, споко! Никога не съм си въобразявала, дори в най-кошмарните ми сънища, породени от преяждане по празниците, как ще имам възможността да участвам дори като прост потребител в една такава секция, особено ако решите, че наистина има смисъл от нея и вземете, че я направите тутакси.

 

Сега малко за всички, които нещо им преча. Ако сте от онези, които можете да раздадете банове и прочее наказания, а и вече едва се стърпявате да не ми наложите най-суровите от тях, то искам да ви напиша, че няма да го приема тежко и лично ако просто изпълните заканите си. :)

За другите, които проявявате поне малко любопитство към идеята ми, ще се радвам ако след 4 месеца не сме се из-по-на-по-забравили. ;)

Link to comment
Share on other sites

Каква стана тя?! Едно пиша, друго четете, трето подозирате, че и без никакъв свян ми го вменявате... Че и характеристики сте ми написали. :wacko:

Сега ще напиша нещо от възпитание и е хубаво да го разграничите от други възможни ваши хрумки. Благодаря на всеки, който се е прежалил и е отделил от безценното си време и внимание, за да прочете който и да било мой пост!

 

Сега по темата.

Всичките ви страхове, които първоначално не разбирах, изкристализираха пред погледа ми, след поста на Раптор, който съдържаше идея, че аз ще съм какъвто и да е семафор, при евентуален развой на мрънканиците ми за затворена секция.

Светнах се най-после, че вие си мислите как аз мазно се докопвам до статут тук, който би определял нещо в предложената секция. :blink:

Искам да ви успокоя отсега - след 10 дни достъпът ми до разни глезотии от съвременния цивилизован свят ще бъде силно ограничен. И те така 4 месеца.

Без нет, без кръчми, без канализация и възможности дори да ви пратя едно "гък" тук. (Мжд. винаги съм се чудила защо е точно "гък"?! Кой изобщо казва "гък"?! ;) )

 

Та уважаеми господа и Галченце, споко! Никога не съм си въобразявала, дори в най-кошмарните ми сънища, породени от преяждане по празниците, как ще имам възможността да участвам дори като прост потребител в една такава секция, особено ако решите, че наистина има смисъл от нея и вземете, че я направите тутакси.

 

Сега малко за всички, които нещо им преча. Ако сте от онези, които можете да раздадете банове и прочее наказания, а и вече едва се стърпявате да не ми наложите най-суровите от тях, то искам да ви напиша, че няма да го приема тежко и лично ако просто изпълните заканите си. :)

За другите, които проявявате поне малко любопитство към идеята ми, ще се радвам ако след 4 месеца не сме се из-по-на-по-забравили. ;)

 

След всичките ти писаници и претенции, в крайна сметка пак извъртаме мохабета, а. Целия свят се върти около тебе, няма тая няма оная. Всичко се прави само и единствено заради тебе в тоя форум. Смяташ че ме интересува как ще приемеш бана, след като съм решил да те банна ? И по-самовлюбени хора съм виждал, но ти се нареждаш в топ 10. Или топ 20 максимум. Но това е окей, поне си в някаква класация. Идеята ти даже след 4 часа ще е забравена, поради простата причина, че всички нереализирани идеи се забравят доста бързо.

Link to comment
Share on other sites

Ква беше тя, ква стана.

Даваш предложение, обсъжда се. Всички не съгласни с теб са лоши модератори или целящи заяждане с теб потребители.

Пак питам как се решава кой ще е в тая прословута скрита секция?

Ти, модератор, формула, хвърляне на боб и рибени кости, ритуали някакви или някъв метод дето в момента не мога да го измисля?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...