Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

А какво е това предаване? Много тъпо ми се струва, но не мога да го твърдя, понеже съм го засичал чат-пат между каналите и съм се спирал на него за не повече от 20 секунди - всеки път попадам на разни (обикновено БГ "звезди"), дето седят на една маса и маат ли маат разни манджи, като се превъзнасят кое колко било вкусно. :wacko:

 

Абе не знам какво е положението в страната, ама ми се струва, че всичко го е обърнало на ядене и пиене. Освен горецитираното предаване "Черешката на тортата" и разни други специализирани на Иван Звездев, Ути Бъчваров и т.н....ми прави впечатление, че всеки уикенд по нова ТВ (и не само по нея...и не само уикенда, но предимно тогава), целодневно попадам само на разни манджи - ту Катето Евро с една престилка обикаля из разни кухненски плотове, ту някой друг, дето не познавам яде или готви....Баси и гастрономите, баси и гурметата...като че ли човек живее само за яденето, вместо да е обратното...или викате то друго к'во ни остана - едното ядене и едното :hump:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

....Баси и гастрономите, баси и гурметата...като че ли човек живее само за яденето, вместо да е обратното...или викате то друго к'во ни остана - едното ядене и едното :hump:.

Ш'съ сетиш!

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам какво е положението в страната, ама ми се струва, че всичко го е обърнало на ядене и пиене. Освен горецитираното предаване "Черешката на тортата" и разни други специализирани на Иван Звездев, Ути Бъчваров и т.н....ми прави впечатление, че всеки уикенд по нова ТВ (и не само по нея...и не само уикенда, но предимно тогава), целодневно попадам само на разни манджи - ту Катето Евро с една престилка обикаля из разни кухненски плотове, ту някой друг, дето не познавам яде или готви....Баси и гастрономите, баси и гурметата...като че ли човек живее само за яденето, вместо да е обратното...или викате то друго к'во ни остана - едното ядене и едното :hump:.

 

йедене и пийни му е майката!

Link to comment
Share on other sites

Добро да е, Видене.

За пореден път се убеждавам, че е прав Конфуций - намери си работа, която ти харесва и няма да ти се налага да работиш tounge.gif

Само защо ме карат да уча характеристики на ски, след като зимния сезон приключва - това е отделен въпрос...

Link to comment
Share on other sites

Само защо ме карат да уча характеристики на ски, след като зимния сезон приключва - това е отделен въпрос...

 

Какво по дяволите правиш на новата си работа biggrin1.gif

 

/Конфуций днес Стефчо го бутна от покрива, малко преди Ангел да ми счупи телефона laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif/

Link to comment
Share on other sites

Ха, какво правя...Консултант-продавач в отдел "Туризъм и аутдор". Не, че ми харесва особено да съм консултант-продавач, ама пък е по мойта част - палатки, раници, екипировка..

Link to comment
Share on other sites

Видене, намери ли си диджитайзер за S2то. И така намазан, никога не съм те виждал! :) Но денят беше превъзходен! :)

Link to comment
Share on other sites

Видене, намери ли си диджитайзер за S2то. И така намазан, никога не съм те виждал! :) Но денят беше превъзходен! :)

 

И аз не съм го виждал. Не му трябва диджитайзер цял, а само стъкло.

Link to comment
Share on other sites

И аз не съм го виждал. Не му трябва диджитайзер цял, а само стъкло.

 

Ти вместо да даваш акъл - търси ninja.gif

 

=======================

 

Толкова ли много да сме пийнали, че да правим вчепетление? biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ти вместо да даваш акъл - търси ninja.gif

 

=======================

 

Толкова ли много да сме пийнали, че да правим вчепетление? biggrin1.gif

 

Що, да не би да те е срам?

Link to comment
Share on other sites

Ихуууууууууууууууууууууууууууууууууууу :laughing1: Трета, извиянвам се, четвърта ми е вече... :bowdown:

 

4539979s.jpg

Link to comment
Share on other sites

Де*а прост народ, написал съм го с шрифт 5, удебелено и с червено, че пускам обявата от името на приятел, ония не се спират да ми пишат на ЛС...

 

Трябва и с аудио ли да го направя?!

Link to comment
Share on other sites

Трябва и с аудио ли да го направя?!

 

Тц, няма да се разминеш само с аудиото - приложи снимка на приятеля, до него сложи своя снимка и ясно укажи, че двамата сте различни и че тоя с дългата коса на колелото НЕ ПРОДАВА! Но използвай големина 7, понеже до 5 повечето имат трудности с четенето ; с 6, половината от тях започват и да осъзнават началото на написаното, но със 7 всъщност ще имаш най-голям процент успеваемост.

Шегата настрана, но има индивиди, за които се чудя как всъщност се сещат да дишат...добре, че е по рефлекс...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...