Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Някои високопоставени товарищи съвсем изтрещяха, баси. Значи някакъв американски радар видял сметката на Фобос-Грунта. По-малоумно изказване на сериозна тема досега не бях срещал. Даже експеримент щели да правят. Кухи лейки. Как може всичко да обръщат на политика за вътрешна употреба от мат'ряла.

 

Russia says U.S. could be behind Phobos-Grunt Mars probe failure

 

MOSCOW — Russia on Tuesday said the failure of its Phobos-Grunt probe for Mars could have been caused by radiation from U.S. radars' date=' in its latest allegation of Western interference in its space programme.

 

“There is such a theory,” Yury Koptev the head of the scientific committee of state technology company Russian Technologies told the RIA-Novosti news agency.

 

“To test [the theory'], an equipment block similar to the one on Phobos-Grunt will be exposed to radiation from the possible unintentional exposure to American radars,” said Koptev, a former head of Russian space agency Roscosmos.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Отдаден си на емоции. Неприятни. Разбираме те. Но действаш изключително първично. И аз съм така като се ядосам. В конкретния случай ти казвам да ги оставиш. Те вече са "ние", независимо от нищо и всичко. Да се спасяват. Той сам ще види каква е тя и ако прецени, ще се разделят. Месили са ми се в отношенията и знам, че е супер ши*ано някой да влиза като третия човек (или хора от семейството). Оставете хората на мира. Ти гледай напред. Това ти е сега задачата. Колкото повече гледаш назад, толкова повече ще се ядосваш. А да му пратиш каквото сте си чатили е постъпка на мизерник. За такъв ли се имаш? Ти нямаш какво да губиш. Разбирам го. Ама няма да ти олекне. Сигурна съм. Успех само мога да ти пожелая и малко по-умно.

 

Ти недей така. Не знаеш цялата история. Сега просто бях афектиран. Затова. Иначе не действам първично.

Link to comment
Share on other sites

Някои високопоставени товарищи съвсем изтрещяха, баси.

 

 

 

Да, и Елвис е жив, а Мис Пиги и Кърмит ще се оженят...laughing.gif

 

Добро утро, свиньие.

Link to comment
Share on other sites

Да, и Елвис е жив, а Мис Пиги и Кърмит ще се оженят...laughing.gif

 

Добро утро, свиньие.

Смяташ, че има резон в тия глупости ли?

Дубруутру, грух!

Link to comment
Share on other sites

Днес бях слаб...
Кво ме върти, все едно съм малоумен!
Пич... само автоголове си вкарваш, честно. Сам беше написал, че е кучка. Ама ше ме прощаваш, твоето отношение е като на п-ка. Delete, ignore, blacklist и gg. Не мога да разбера к'ви отговори чакаш? Мислиш, че тя ги има?!

 

Аз бях виновен - да, но това не означава, че трябва да ми увърта като ѝ задавам въпрос.
Нима?

 

Ангеле, във връзката с една жена, ако не можеш да заемеш точна, ясна и категорична позиция (било то и с коя от всичките n да спиш) - връзката ви е обречена.

 

------

 

сАтанасе, добро утро! Може и да пропусна тая вечер, че онова рошаво говедо Мифко трябва да му преинсталирам щайгата и ше ми ореве живота...

 

П.П. Имаш поздрави от Лора!

Link to comment
Share on other sites

Малеееее... то Гримьоров ден!

 

сАтанасе, говедо такова, да си жив и здрав! Сааамо за хубави неща да си чуваш името!

Link to comment
Share on other sites

За уискито не знам ама комшийката е арна :D

За комшийката вече знам.Въпроса е комбинацията от двете да е 'арна. :lol:

 

Честит имен ден на всички 'Танасовци.

Тук конкретно поздравявам нашия Гримьор.Да си жив и здрав.И да станеш послушен татко. :beer:

Link to comment
Share on other sites

А аз междувременно смятам да си дам един месец почивка от компютри и всякакъв вид техника. Ще се отдам на повечко книги, четене и тренировки. :)

Уй. Още на следващия ден ми се отвори работа, свързана с компютър. Няма отърване. Иначе гледам добре сте флуднали :laughing:.

Link to comment
Share on other sites

Уй. Още на следващия ден ми се отвори работа, свързана с компютър. Няма отърване. Иначе гледам добре сте флуднали :laughing:.

И то не само това, ами и тролна даже! :)

Link to comment
Share on other sites

Честит имен ден на всички именници. С пожелания за много радост, здраве и късмет. Наздраве.

 

EDIT: От къде в Пловдив мога да си купя хубава сланина?

Link to comment
Share on other sites

По пазарите има домашна сланина, аз съм взимал от Понеделник пазара и мога да потвърдя, че продават домашна и хубава сланина там.

Link to comment
Share on other sites

Честит имен ден на всички именници. С пожелания за много радост, здраве и късмет. Наздраве.

 

EDIT: От къде в Пловдив мога да си купя хубава сланина?

 

Купих МНОГО приятна сланина от Карфур в събота. Останах много приятно изненадан!

Link to comment
Share on other sites

Мразя AutoCAD! Мразя го от дъното на душата си! А на боклуците от Аутодеск им пожелавам да им изсъхнат топките и комшиите да им правят децата и с която и жена да си легнат, все да е в мензис и все да я боли главата!

Link to comment
Share on other sites

Мразя AutoCAD! Мразя го от дъното на душата си! А на боклуците от Аутодеск им пожелавам да им изсъхнат топките и комшиите да им правят децата и с която и жена да си легнат, все да е в мензис и все да я боли главата!

 

Autocad не е лоша програма, кофти е, че трябва много четене и много практика да започнеш да работиш бързо на нея, при мен все още само замества чертожната дъска, но се насочих към програми от по висок клас.

Но всяка такава програма дали ще е от нисък клас (autocad), среден клас (Solidworks, Inventor) или от висок клас (Quatia, NX) все искат учене и то не малко.

Link to comment
Share on other sites

Честит имен ден на всички именници! Да сте живи и здрави! :punk

 

 

Edit by Midex: Понеже полунощ вече мина, а не успях да се разпиша с поздравите, реших да чийтвам малко и да ползвам поста на Смирнов, за да поздравя Атанас с отминаващия имен ден! :))

Link to comment
Share on other sites

Ебати и обяснението...:blink:

Става дума за оня кораб ("Коста Конкордия"), дето се обърна до Италия. Първоначално капитанът лъжеше, че бил пуснал котва - после се оказа, че не било така ; след това...че стоял до последно на кораба, но когато излезе компрометиращия запис, когато оня му нареди да се връща обратно на кораба - се разбра, че бил на спасителната лодка още в началото. Сега чух умопомрачителното обяснение, че вече си е сменил показанията и всъщност той искал да остане на кораба, но случайно се подхлъзнал и паднал...и за късмет - точно в спасителната лодка, ама без да иска. Това много ми напомня на вица за тъщата, дето се подхлъзнала и паднала върху ножа 7 пъти. :lol:

 

 

- Обвиняеми, разкажете как стана всичко?

- Ами седнах да си мажа филийка с масло.

Не щеш ли, маслото падна на килима.

Наведох се да го остържа, но в това време мина тъщата,

хлъзна се на маслото, и падна върху ножа.

И така 7 пъти...

 

Link to comment
Share on other sites

Във виното има мъдрост. В бирата - сила. А във водата - бактерии. Докато в главата ми има само гръмотвевици....Кви ти гръмотевици, цяла танкова битка се е заформила....biggrin1.gif

 

Абеее...танкистите да го духат...

 

http://www.youtube.com/watch?v=iiBfP_O1Hbk&list=FLi78cmUxQp8aMu3AyEFi3ww&index=117&feature=plpp_video

 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...