Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Между другото, само за спора, по една статистика, е нужно големите сили да пренасочат военния си бюджет към проблемите на глада и екологията, и...да, познахте - няма да има световен глад и екологични проблеми.

 

Още през 70 и некоя има запитване на ООН към всички свързани с проблема международно признати организации (здравната, МВФ-та, Световни банки и т.н.) да дадат общо становище пред асамблеята към кой период във времето ще може с наличната техника, човешка сила и природни богатства ВСЕКИ да има покрив, да е нахранен и осигурен като образование и т.н. Отговора бил, още преди 10 години е било възможно.

 

Та, човешката простотия, завист и злонамереност НЯМАТ еквивалент. Който каквото и да разправя.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Психара не го ли беше показвал това?

 

Не знам за Иван, но аз от чисто любопитство ровейки в сайта им попаднах на нея, публикувах е във ФБ преди 2 дена.

Link to comment
Share on other sites

Та, човешката простотия, завист и злонамереност НЯМАТ еквивалент. Който каквото и да разправя.

Не бе, човек нито едно от тези неща не е... Просто системата произвежда тухлички.

Link to comment
Share on other sites

Айде пак се заформи едно чудо biggrin1.gif Между другото, обявата за Рожен е напълно реална/една позната мома бачка там/ и е от преди няколко месеца, беше станал голям скандал, като я пуснаха.

Link to comment
Share on other sites

btw, гледал съм подобни клипове с руски новобогаташи - там даже е още по-жалко. :sick

Midex

Имаше едно клипче с руските туристи как си... "почиват" по курортите. Нещо не можах да го намеря, но си спомням, че в него имаше колосални изпълнения, като повръщане и всякаква дефекация в басейна, скачане от някакви етажи по всяко време, пиянски изпълнения на макс бяха... :pirate

 

Antares,

Един от най-големите проблеми според мен е свръх популацията на хора на тази планета. Как беше статистиката, помниш ли? Коя година бяхме стигнали максимума население, което може да се изхранва природно щадящо?

 

vinyl_master, в Нигерия обаче, трябва да видиш как се отнасят към техните богаташи, също и как изглеждат последните. Странно, но нещо не намирам много такива снимки из нета. Цък Но те уверявам, че по улиците на Лагос не можеш да се объркаш кой е богат там. Те ходят в златни... одежди, наречени ахбада. Само златото по тези дрехи е на внушителна стойност и е хубаво да видиш робското подчинение на нигерийците към такива богаташи. Някак оставаш с впечатлението, че бедните нигерийци си се кефят на техните богаташи. Няма лошо отношение или поне не е видно.

Link to comment
Share on other sites

Днес бях слаб и писах на оная малка $У*()№$*()№*$*()№@*$()№*()$№*()@%€§*(%€§№@*$!§*()№. Тя съответно беше супер нагла и надменна!!!!

 

Накрая ще им счупя носовете и на нея и на ония нещастен no-lifer!

 

И за КАПАК - якетата ми пристигнаха и май са ми малко големи!

750лв якета!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ще си взимам и аз вАзЛина щото и мен тръгнахте да разболявате. :D :D. Ся греяна ракия трябва да пия :D...ама в Даяна 4 не сервират :D

Ми подгрей я бре...Поръчай си едно от ония менчета със спирта, 'дето сервират разни "деликатесни" манджи с тях и в менчето ракиджоса...

 

П.П. Тази от дискотеката ли?Да не създала коалиция с другата?

Link to comment
Share on other sites

Днес бях слаб

 

Бил си нежен, пич. Не мога да те разбера - кво се занимаваш с няква пръдла, че и нас занимаваш с това? Иди се напий с двама-трима(или един, или сам) подбрани приятели-идиоти, забий някоя свястна мацка, па дори и нейна братовчедка да е, и заеби тая лигавщина...Звучиш като някой пикльо на 16...Сериозно. Стига глупости. Не са се свършили путките по улиците.

Link to comment
Share on other sites

Днес бях слаб и писах на оная малка $У*()№$*()№*$*()№@*$()№*()$№*()@%€§*(%€§№@*$!§*()№. Тя съответно беше супер нагла и надменна!!!!

 

Накрая ще им счупя носовете и на нея и на ония нещастен no-lifer!

 

И за КАПАК - якетата ми пристигнаха и май са ми малко големи!

750лв якета!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Facepalm14.gifFacepalm14.gifFacepalm14.gif

 

Само тая тъпотия липсва да направиш!!!

 

Бил си нежен, пич. Не мога да те разбера - кво се занимаваш с няква пръдла, че и нас занимаваш с това? Иди се напий с двама-трима(или един, или сам) подбрани приятели-идиоти, забий някоя свястна мацка, па дори и нейна братовчедка да е, и заеби тая лигавщина...Звучиш като някой пикльо на 16...Сериозно. Стига глупости. Не са се свършили путките по улиците.

 

Той си няма понятие от тия работи... Започвам да си мисля, че никога не ги е правил... Това е притеснително! mad.gif

Link to comment
Share on other sites

П.П. Тази от дискотеката ли?Да не създала коалиция с другата?

 

Не. Бившата ми. Теди.

 

Бил си нежен, пич. Не мога да те разбера - кво се занимаваш с няква пръдла, че и нас занимаваш с това? Иди се напий с двама-трима(или един, или сам) подбрани приятели-идиоти, забий някоя свястна мацка, па дори и нейна братовчедка да е, и заеби тая лигавщина...Звучиш като някой пикльо на 16...Сериозно. Стига глупости. Не са се свършили путките по улиците.

 

Facepalm14.gifFacepalm14.gifFacepalm14.gif

 

Само тая тъпотия липсва да направиш!!!

Той си няма понятие от тия работи... Започвам да си мисля, че никога не ги е правил... Това е притеснително! mad.gif

 

Не бях много нежен.

 

Дразни ме просто, че не ми дава отговори! Аз я питам нещо, тя ми мълчи и казва "трябва да ставам". Аз и казвам, че като отбягва въпросите - отговаря, а тя продължава да отбягва въпросите. Защото после като и кажа нещо, тя ще каже "не съм казала такова нещо"!! Кво ме върти, все едно съм малоумен! Тая изобщо не знае колко си вреди с всяка подобна постъпка.

 

Ще взема да пратя всичките чатове от последните 3 месеца на ония нейния наивник, да види с какво си има работа, защото съм сигурен, че на него му разправя как "няма контакт с мен".

Link to comment
Share on other sites

Кво ме върти, все едно съм малоумен!

 

Facepalm14.gif

 

Ангеле, може да те ебаваме за чорапи и педерастия, ама наистина в момента тотално изглупяваш...Пич...ти вярно ли си правиш труда да комуникираш с нея? По какъвто и да било начин?

Да не говорим, че по думите ти съдя, че разговорите ви не са очи в очи...Тая те мисли за задник. Заеби...

 

Отивам да пия ракия.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, може да те ебаваме за чорапи и педерастия, ама наистина в момента тотално изглупяваш...Пич...ти вярно ли си правиш труда да комуникираш с нея? По какъвто и да било начин?

Да не говорим, че по думите ти съдя, че разговорите ви не са очи в очи...Тая те мисли за задник. Заеби...

 

Тя не е престанала да ме търси.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, един женски съвет. Остави я. И не се намесвай в никакъв случай между нея и ноулайфър-а. Не ти прави чест. Доколкото разбирам ти си оакал нещата, така че сега не си в позиция и би било супер гнусно да му говориш за нея и да я "портиш". То си е тяхна работа. Няма да му направиш услуга, повярвай ми. И да те търси, по-хубаво с нейните камъни. Не и давай ясни отговори, кажи и "Имаш ли нещо смислено да ми казваш, че нямам време за глупости". Примерно. Дано да ме разбереш. Ще ти мине, споко. Ама дали ще спре да ти пука, май не, поне засега.

 

Аз да добавя, че имах доста подаръци за РД, което супер много ме зарадва, защото не се е случвало от много време. И днес дойдоха и последните 2 броя, поръчани по интернет. Оказа се, че клинчето е много сладко и стои доста добре, а часовничето е много зарибено и розовооооо :rolleyes:

Пък ти как може да дадеш толкова много пари за якета? Аз само мога да си пожелая някой ден да ги имам не за ток и вода, а за излишни харчлъци.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, един женски съвет. Остави я. И не се намесвай в никакъв случай между нея и ноулайфър-а. Не ти прави чест. Доколкото разбирам ти си оакал нещата, така че сега не си в позиция и би било супер гнусно да му говориш за нея и да я "портиш". То си е тяхна работа. Няма да му направиш услуга, повярвай ми. И да те търси, по-хубаво с нейните камъни. Не и давай ясни отговори, кажи и "Имаш ли нещо смислено да ми казваш, че нямам време за глупости". Примерно. Дано да ме разбереш. Ще ти мине, споко. Ама дали ще спре да ти пука, май не, поне засега.

 

Аз да добавя, че имах доста подаръци за РД, което супер много ме зарадва, защото не се е случвало от много време. И днес дойдоха и последните 2 броя, поръчани по интернет. Оказа се, че клинчето е много сладко и стои доста добре, а часовничето е много зарибено и розовооооо :rolleyes:

Пък ти как може да дадеш толкова много пари за якета? Аз само мога да си пожелая някой ден да ги имам не за ток и вода, а за излишни харчлъци.

 

Аз бях виновен - да, но това не означава, че трябва да ми увърта като ѝ задавам въпрос. Макар че, това ми помага. Непрестанно виждам човека, който не харесвах по време на връзката ни и заради който АЗ смятах да скъсам с нея.

Аз не искам да му правя услуга. Ако му пратя всички тия неща, ще се скарат и няма да изкарат много.

 

Както съм набрал днеска - блокирам я за пореден (последен надявам се) път и тва е. Ама моя беше грешката, че предния път не я блокирах, защото исках да видя дали ще се осмели да ми пише, след като съм ѝ казал да не го прави за дреболии. И тя го направи - вчера. Последния път като я бях блокирал ми се обади по телефона да ми казва да я отблокирам и няколко дена след това ми разправяше колко много ѝ било тъжно, че не съм я отблокирал като ми се обадила.

 

АМАН!

 

Тя ако дойде пак - аз ще я излекувам..

 

Ми дадох. Те се оказаха не толкова големи. Просто не са толкова вталени, колкото ми се искаше. Ще си ги нося.

Link to comment
Share on other sites

Отдаден си на емоции. Неприятни. Разбираме те. Но действаш изключително първично. И аз съм така като се ядосам. В конкретния случай ти казвам да ги оставиш. Те вече са "ние", независимо от нищо и всичко. Да се спасяват. Той сам ще види каква е тя и ако прецени, ще се разделят. Месили са ми се в отношенията и знам, че е супер ши*ано някой да влиза като третия човек (или хора от семейството). Оставете хората на мира. Ти гледай напред. Това ти е сега задачата. Колкото повече гледаш назад, толкова повече ще се ядосваш. А да му пратиш каквото сте си чатили е постъпка на мизерник. За такъв ли се имаш? Ти нямаш какво да губиш. Разбирам го. Ама няма да ти олекне. Сигурна съм. Успех само мога да ти пожелая и малко по-умно.

Link to comment
Share on other sites

Иди се напий с двама-трима(или един, или сам) подбрани приятели-идиоти...

Проблемът е, че той такива НЯМА! Всичките са все нежни пичове дет си пръцкат на курабийки и си ги душкат заедно. Пък после си обсъждат кой на какви курабийки е докарал...

 

П.п. Няма нищо..., ще порастне!

 

Тя ако дойде пак - аз ще я излекувам..

Да, а един мармот загъва мечката в шоколад...

Link to comment
Share on other sites

Днес бях слаб и писах на оная малка $У*()№$*()№*$*()№@*$()№*()$№*()@%€§*(%€§№@*$!§*()№. Тя съответно беше супер нагла и надменна!!!!

 

Накрая ще им счупя носовете и на нея и на ония нещастен no-lifer!

 

И за КАПАК - якетата ми пристигнаха и май са ми малко големи!

750лв якета!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Много сериозни усилия полагам да те разбера...ама не мога. ;) Ся ще питаш защо...защото бях в твоята позиция, а тя е шибана и никак не е готина ;).

 

 

Ебах тия якета, да не ти правят кафето и да те галят по крачето рано сутрин :D

 

Ми подгрей я бре...Поръчай си едно от ония менчета със спирта, 'дето сервират разни "деликатесни" манджи с тях и в менчето ракиджоса...

 

П.П. Тази от дискотеката ли?Да не създала коалиция с другата?

 

Уискинце му пих. Не можах да откажа на комшийката :D

Не. Бившата ми. Теди.

 

 

 

 

 

Не бях много нежен.

 

Дразни ме просто, че не ми дава отговори! Аз я питам нещо, тя ми мълчи и казва "трябва да ставам". Аз и казвам, че като отбягва въпросите - отговаря, а тя продължава да отбягва въпросите. Защото после като и кажа нещо, тя ще каже "не съм казала такова нещо"!! Кво ме върти, все едно съм малоумен! Тая изобщо не знае колко си вреди с всяка подобна постъпка.

 

Ще взема да пратя всичките чатове от последните 3 месеца на ония нейния наивник, да види с какво си има работа, защото съм сигурен, че на него му разправя как "няма контакт с мен".

В никой случай. Нали знаеш оная приказка за патилото. Изписвай пътния лист и така.

Link to comment
Share on other sites

лелее върнах се с няколко години и връзки назад :) А как ми се иска пак да съм на 16-17 и да се чувствам като най-големия идиот, че ме е зарязала първата либофф :) еххх спомени, спомени :)

и наистина, алкохол с приятели и случайни забивки по барове е лечението ;) само да не ти хареса много, че после и за лечението лечение ще трябва, пък да знаеш, лесно се свиква ...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...