Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Да ви пратя ли при правилните хора? Даже двама са пловдивчани. Ма за меч си пригответе бая парички. Щот хората са майстори и си ценят труда.

 

 

А за метълките - те не са хубави, сигурно щото не си показват прашките барабар с вътрешностите и не духат в "елитните" заведения за по две водки+ входа, каквато е нормалната тарифа в Студентски...Предпочитам си метълките...Поне използват мозъка си и не са евтините курваляци, които представляват 95% от съвременното ни женско общество...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

А за метълките - те не са хубави, сигурно щото не си показват прашките барабар с вътрешностите и не духат в "елитните" заведения за по две водки+ входа, каквато е нормалната тарифа в Студентски...Предпочитам си метълките...Поне използват мозъка си и не са евтините курваляци, които представляват 95% от съвременното ни женско общество...

Те го правят същото, но в други заведения за 2 бири + вход(ако има)

Link to comment
Share on other sites

Те го правят същото, но в други заведения за 2 бири + вход(ако има)

Май и ти пишеш само за да си в спора. И в кои точно заведения духат за две бири, че аз пак не съм в час нещо???

Link to comment
Share on other sites

Май и ти пишеш само за да си в спора. И в кои точно заведения духат за две бири, че аз пак не съм в час нещо???

Да, бе..., верно!? Я..., брат Чистача да сподели, та и старото да намине от там.

 

П.п. Танасее.., трябва ми биволски рог или по-масивен кокъл. От три месеца съм се захванал да си правя чикийка и ми трябват за нея. Можеш ли да помогнеш?

Link to comment
Share on other sites

Честита Нова Година и от мен! Тъкмо ми се падна здравето от виртуалната баница с късмети и много се зарадвах! :)) От пет месеца съм на легло, системи и болници, но който е решил да ражда на 31 г... :D За малко не получих удар докторът, като ми каза, че ме водят възрастна първескиня! :D

Link to comment
Share on other sites

Честита Нова Година и от мен! Тъкмо ми се падна здравето от виртуалната баница с късмети и много се зарадвах! :)) От пет месеца съм на легло, системи и болници, но който е решил да ражда на 31 г... :D За малко не получих удар докторът, като ми каза, че ме водят възрастна първескиня! :D

Честита и на тебе.

Айде, бе..., не мина ли вече и това? Или износваш Крали Марко?

Link to comment
Share on other sites

Май и ти пишеш само за да си в спора. И в кои точно заведения духат за две бири, че аз пак не съм в час нещо???

 

Те духат на рок концертите в горичките. Кво значение има? Тва е до ЖЕНИТЕ, а не до МУЗИКАТА. Или жените слушащи жица се пазят за брак? Изобщо не се напиват до безпаметност по долнопробните кръчми и после не са сигурни какво им се случва...

Link to comment
Share on other sites

П.п. Танасее.., трябва ми биволски рог или по-масивен кокъл. От три месеца съм се захванал да си правя чикийка и ми трябват за нея. Можеш ли да помогнеш?

 

Размери?Иначе - тук. Най-лесно е/и както практикувам аз/ - отиваш в някоя транжорна и казваш, че ти трябва кокал от джолан, по възможност телешки, че е по-дебел. И казваш на транжора да му резне ябълките. Може да ти искат пари, може и да не - зависи. Ма повече от лев за кило е обир. А ако ти трябват рецепти за обработката - казвай, ще ти пратя. И въобще, може да погледнеш тук - доста нещо сме изписали.

Link to comment
Share on other sites

Честита Нова Година и от мен! Тъкмо ми се падна здравето от виртуалната баница с късмети и много се зарадвах! :)) От пет месеца съм на легло, системи и болници, но който е решил да ражда на 31 г... :D За малко не получих удар докторът, като ми каза, че ме водят възрастна първескиня! :D

 

Мога ли да изкоментирам по адрес на доктора няколко неща? Щото днешно време 31 години изобщо не е кой знае каква възраст.

 

ПС: Ти за задържане ли си лежала?

Link to comment
Share on other sites

Пешо, мерси! Дано да е наред всичко! Докторите казаха, че бебчето е момче! :D

Гадо, в 5 месец съм още де...

Дядо Мраз, за задържане, два цистита, пак на задържане, после неуспешна амниоцентеза, с три пробождания в корема, в "Селена", лечение след това и сега в "Майчин дом", София - 1 път. Дано резултатите да са добри от изследването!

Не си познавах личния лекар. От десет години не съм ходила при него, с работа, която имах, но сега на бързо се запознах и с него, и с болниците!

Думи нямам на какви неща се нагледах в родните болници и пак, като няма накъде човек се надява на лекарите! :))

Link to comment
Share on other sites

Размери?Иначе - тук. Най-лесно е/и както практикувам аз/ - отиваш в някоя транжорна и казваш, че ти трябва кокал от джолан, по възможност телешки, че е по-дебел. И казваш на транжора да му резне ябълките. Може да ти искат пари, може и да не - зависи. Ма повече от лев за кило е обир. А ако ти трябват рецепти за обработката - казвай, ще ти пратя. И въобще, може да погледнеш тук - доста нещо сме изписали.

Така де точно за джолан говорех... Ама кокъл ся като спомена и се сетих от къде още утре да си взема, пък и ми трябва съвсем малко (само по около 30% от чирените ще са от него). Рогът обаче ми е сериозен проблем, понеже и гардовете и по-голямата част от чирените ще са от него. Няма значение дали ще са правилни парчетата, аз така или иначе ще си ги разточвам на плочки, въпросът е да са дебели поне 8мм (за това търся и биволски, де). А не искам да използвам дърво, щото мисля да инкрустирам цялата ръкохватка с ажур от бакър и мелхиор, пък тази работа в дърво не ми се получава много добре (металът не захваща добре за дървото).

 

П.п. Иначе за размери... може би тези 27 милиметровите пръчки биха ми свършили чудна работа, но гледам, че са продадени...

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да изкоментирам по адрес на доктора няколко неща? Щото днешно време 31 години изобщо не е кой знае каква възраст.

 

Не, не може, че ще кажеш някоя глупост. Докторът е абсолютно прав.

 

Ели, да се оправяш и да оздравяваш по-скоро! И да се радвате на мъничето.

Link to comment
Share on other sites

АМА НЯМА ЗАБРАНА БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

 

правилно и кметчето дори първата му работа беше да почне да се оправдава...че тия неща със забраните...май са важали преди 30 години, ся може и да си го отнесе

 

Нещо странно има във въздуха сигурно. Спрях се за момент и гледам последните 3 страници са си чиста проба заяждане. Че и аз се включих даже.

 

И с майка ми се сдърпах вчера за едното нищо... не че тя не пропуска да ме дразни но за толкова години трябваше да съм свикнал... пък и принципно границата ми на търпимост е доста висока а напоследък леко е паднала и съм тръгнал да "оправям света" и да обяснявам на хората откъде изгрява слънцето, като че ли има някакво значение...

 

Както е тръгнало май до края на тази година ще се изпоизтрепем един друг бе хора... я пийте по едно хубаво питие, отпуснете се... порадвайте на жените и децата си (който ги има, който не - да поработи по въпроса)... олабете един вид.. ей аз като го направих толкова по-спокоен съм сега...

 

 

ПС: И друго си мислех - разсъждавайки за вкусовете на Дон Чефо (чалга, ферари и т.н) можем да стигнем до 2 извода - човека харесва леки жени и бързи коли.. това го чух за себе си преди 15тина години :lol:

 

Ай наздраве от мен и да олабите леко!

 

Почти си прав...бързи коли хубаво...ама бърза кола може да е всяка. И мойта може да е бърза и на бай Груди Жигулата може да е бърза, но колкото и да са бързи, никога няма да са Ферари. Момента е тънък майна. Тия неща с думи не се обясняват ;). Половин монитор ти бях изписал на тая тема :D. Не разбрах какво лошо има една мадама да е наконтена и леко облечена(освен ако не ми е дъщеря де) :D :D

 

Да, бе..., верно!? Я..., брат Чистача да сподели, та и старото да намине от там.

 

П.п. Танасее.., трябва ми биволски рог или по-масивен кокъл. От три месеца съм се захванал да си правя чикийка и ми трябват за нея. Можеш ли да помогнеш?

Кво ще правиш там...ти + обслужващия персонал :D

Link to comment
Share on other sites

Видене мерси! Аз вече съм добре и дано е наред всичко с бебчето! :)

Като гледам, обаче как изнудват по тези болници - кой ще те накара да дадеш пари чрез дарение, кой да си избереш лекар, за да не се учи някой стажант на теб и започвам да се отчайвам от българското здравеопазване... Не ми се мисли какво се случва с хората, които нямат възможност, а са си плащали здравни осигуровки?!

Link to comment
Share on other sites

Кво ще правиш там...ти

Аку искаш, Яла..., щи покажа!
+ обслужващия персонал :D

WTF?

 

Ред.

 

сиреч...сам ще си бре + бармана и сервитьорката :D

WTF?

Link to comment
Share on other sites

Пешо, мерси! Дано да е наред всичко! Докторите казаха, че бебчето е момче! :D

Гадо, в 5 месец съм още де...

Дядо Мраз, за задържане, два цистита, пак на задържане, после неуспешна амниоцентеза, с три пробождания в корема, в "Селена", лечение след това и сега в "Майчин дом", София - 1 път. Дано резултатите да са добри от изследването!

Не си познавах личния лекар. От десет години не съм ходила при него, с работа, която имах, но сега на бързо се запознах и с него, и с болниците!

Думи нямам на какви неща се нагледах в родните болници и пак, като няма накъде човек се надява на лекарите! :))

 

Не знам тогава къде са го изтърсили това с възрастната първескиня, но определено не би трябвало да е в Селена. Ама знае ли се - те едните работеха в родилен дом Весела където половината циганска махала раждаше та за тях може и 25 години да им се струва повечко за първо дете.

 

Не, не може, че ще кажеш някоя глупост. Докторът е абсолютно прав.

 

Може да се поспори. Принципно не е малка, но не е и чак толкова. Над 35 почва да става рисково ама тя има още няколко години.

Link to comment
Share on other sites

Не разбрах какво лошо има една мадама да е наконтена и леко облечена(освен ако не ми е дъщеря де) :D :D

Има лошо, когато масовата тенденция е към изглупяване и превръщане на момичетата в уличници. 'Щото ако не е твоя дъщеря, все на някого е дъщеря...И т.н и т.н...Не знам на кого представата му за постоянен партньор в живота е курвенски облечена, нагримирана с 1тон грим жена, която прави...разни неща...по тоалетните на чалгатеките.

Твърде много уличници станаха и твърде малко свестни хора.

Link to comment
Share on other sites

Не знам тогава къде са го изтърсили това с възрастната първескиня, но определено не би трябвало да е в Селена. Ама знае ли се - те едните работеха в родилен дом Весела където половината циганска махала раждаше та за тях може и 25 години да им се струва повечко за първо дете.

 

 

В АГ Варна ми обясниха, че се водя възрастна първескиня. Нормално било първо дете да се роди на 21, 22, а второ на 25,26 г. Това не ми е проблем! Отидох там след 8 часа повръщане и докторът каза, че не може да ме приеме, защото кашлям и трябва да се вземе "ВИП" стая. Жалко, че не ми беше до това да я снимам с тези легла с металните рамки и старите продънени пружини, които са вързани отстрани с парцали. Накрая ни каза, че ако сме така добри ще платим, като дарение... На всичко отгоре имаше повреда с парното и започнах да кашлям още по-силно. Все едно са те изкарали гол на студа! Храна също не се предлага и трябва някой да ти носи, защото си по цял ден на системи.

Като дойде време да заминава моя мъж и първата ми работа беше да се върна вкъщи и да намеря лекар в "Селена"! :))

Link to comment
Share on other sites

В АГ Варна ми обясниха, че се водя възрастна първескиня. Нормално било първо дете да се роди на 21, 22, а второ на 25,26 г. Това не ми е проблем! Отидох там след 8 часа повръщане и докторът каза, че не може да ме приеме, защото кашлям и трябва да се вземе "ВИП" стая. Жалко, че не ми беше до това да я снимам с тези легла с металните рамки и старите продънени пружини, които са вързани отстрани с парцали. Накрая ни каза, че ако сме така добри ще платим, като дарение... На всичко отгоре имаше повреда с парното и започнах да кашлям още по-силно. Все едно са те изкарали гол на студа! Храна също не се предлага и трябва някой да ти носи, защото си по цял ден на системи.

Като дойде време да заминава моя мъж и първата ми работа беше да се върна вкъщи и да намеря лекар в "Селена"! :))

 

Точно - мила родна държавна история. Не само че е цигания, обслужване и т.н под всякаква критика ами е редно да си платиш, но не точно щото трябва да е дарение. В крайна сметка ако си платиш на частно пак там някъде, но нали си "плащаш" е друга работа.

 

Успех с раждането и дано всичко да мине както трябва и да имаш по-малко взимане-даване с държавни истории (не само здравеопазването).

 

ПС: Значи правилно съм си помислил, че няма как да е във "Селена", човека изтърсил това с "възрастната първескиня". Не знам какви са статистиките за странава в момента, но аз една позната нямам (или на приятел жена), която да роди преди 25 за първи път. От друга страна се сещам за 2 които родиха около 35 първото си дете.

 

ПС2: Ако ще раждаш в Селена можем да ти препоръчаме горещо д-р Минев.

 

 

 

jjjjjk - четеш ли внимателно - ей до това води комунизма и извращаването му - защото хем никой не е собственик хем всички ужким са и накрая си е**ло м***та та и дарения доброволно правим и пак е пълен кенеф щото е на всички и няма на кого да се потърси отговорност, а пари - няма за нищо. А мръсните капиталисти и гадни частни собственици понеже само печалбата гледат и само мислят как да те набутат в крайна сметка ти взимат и по-малко... що ли пак тръгнах да ти отварям очите по никое време... на всичкото отгоре само, като си мисля, каква камара глупости стават там именно, защото са държавни и така да ме хваща яд.

Link to comment
Share on other sites

[ Накрая ни каза, че ако сме така добри ще платим, като дарение...

 

Поради подобни причини се наложи да заплаша лекаря, който прие жена ми, с тежки телесни повреди. След това трябваше да се обадя на познат акушеро-гинеколог, а и добре, че тъщата е акушерка с над 20-години стаж, та и тя има връзки. А хората, които нямат? После защо имало криза с раждаемостта...angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...