Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Видене, чушкопек такъв, разрови са из темата, че не помня отде го бях смъквал....Па и немам много време точно днеска да го ровя.

 

Ред. Винаги сък твърдял, че като питаш, трябва да задаваш правилните отговори.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=6OPmBImx4oA&feature=player_embedded

 

Link to comment
Share on other sites

Горният клип е най-голямото безумие, което бях гледал напоследък. Значи всичкото това "смертельное оружие России" е предназначено да унищожава США-то. Както гордо заявяват в клипа само една ракета можела да унищожи три пъти Лос Анджелис. Ебаси и невероятните кретени. Ами нали в същото време чеченските идиоти им взривяват летищата и къде каквото им попадне. Тези ракети стават единствено да си ги наврат в задръстените задници. Независимо от смертелната самолетна технология, гражданските им самолети капят като круши, и превърнаха отдавна Русия в държавата с най-опасното въздухоплаване, многократно надвишаващо всички фатални статистики в останалия свят и затриващо сума ти хора. Жалка картинка.

Link to comment
Share on other sites

Въпрос на приоритети laughing.gif

Това, че им е скапана ГА зависи от бюджета. Но кой друг би се наел да лети до Чукотка, например? А кога за последно си чул за голям терористичен акт от страна на чеченците?

И у нас авиокомпаниите са смотани, ако не следиш скандала, но това не ни пречи да имаме РВД на световно ниво. Пък и у нас всеки ден хващат бандюги и ги пускат. Тва кво значи - че полицията не си върши работата ли? Айде моля ти се, по принцип мислиш трезво... И реално погледнато САЩ и Русия са си изконни врагове, още от 1905г. насам. С малък промеждутък от 3 години.

 

А за гафовете на американските летци-изпитатели-супер-дупер-хипер-асове-лапачи-на-негърски-пишки по време на авиошоуто да не говорим. Щот са мноо добри, нали. И техниката им е перфектна...

Link to comment
Share on other sites

Въпрос на приоритети laughing.gif

Това, че им е скапана ГА зависи от бюджета. Но кой друг би се наел да лети до Чукотка, например? А кога за последно си чул за голям терористичен акт от страна на чеченците?

И у нас авиокомпаниите са смотани, ако не следиш скандала, но това не ни пречи да имаме РВД на световно ниво. Пък и у нас всеки ден хващат бандюги и ги пускат. Тва кво значи - че полицията не си върши работата ли? Айде моля ти се, по принцип мислиш трезво... И реално погледнато САЩ и Русия са си изконни врагове, още от 1905г. насам. С малък промеждутък от 3 години.

 

А за гафовете на американските летци-изпитатели-супер-дупер-хипер-асове-лапачи-на-негърски-пишки по време на авиошоуто да не говорим. Щот са мноо добри, нали. И техниката им е перфектна...

Говориш пълни глупости. Вземи статистиките на катастрофите с руски самолети през последните няколко години и ще видиш с колко порядъка надвишават стандартната статистика за останалия свят, отнесено към броя на полетите. Има модели като злополучния Як, който затри онзи ден цял елитен хокеен отбор, които не случайно отдавна са забранени да доближават въздушното пространство в нормалните държвави. Летящи катафалки. Айде да не си говорим измишльотини, защото реалността е доста по-различна. Доколкото си спомням чеченците все още нямат проблеми да взривяват руски обекти, например летища, както се случи през януари в Домодедово. Срещу такива как смятат да използват безаналоговата "Булава", която все още не се знае може ли да лети или не може? Единственото кеото е сигурно е, че могат да си я заврат отзад, защото тази многомилиардна железария няма никакво практическо приложение, освен да носи някакво ресто в джобовете на съответните олигарси и джуджетата в Кремъл.

Link to comment
Share on other sites

Обущарю, говори за обувките.

Ако започна да ти обяснявам ТМРГ като прилагане и тактиката на ядреното противостоене, по-добре да не ходя на работа. Че нямам цял ден да се занимавам с теб. Разлика между ВА и ГА според мен има голяма, ама за теб явно няма. А какво ще кажеш за "Искандер", "Топол", Club-K? Ами за серията Ц? Гледай си голфа.

Link to comment
Share on other sites

Обущарю, говори за обувките.

Ако започна да ти обяснявам ТМРГ като прилагане и тактиката на ядреното противостоене, по-добре да не ходя на работа. Че нямам цял ден да се занимавам с теб. Разлика между ВА и ГА според мен има голяма, ама за теб явно няма. А какво ще кажеш за "Искандер", "Топол", Club-K? Ами за серията Ц? Гледай си голфа.

Ти май изобщо не схващаш цялата идиотщина на глупостите, които цитираш. Защото суровата действителност е съвсем друга. В суровата действителност, независимо от горните простотии, загиват масово обикновени руснаци и хора от други държави. В същото това време тия военни чудеса са предвидени да трепят враг, който не съществува и са абсолютно неадекватни срещу истинската заплаха. Това "смертельное оружие" е едно голямо нищо на практика. То дори никога и никъде не е било използвано и няма и да бъде. Целта е единствено да се пудрят мозъците и да се нахъсват патриотично глупаците, както и разбира се по-важния елемент - тлъстите пачки за джуджетата и обслужващите ги олигарси.

Link to comment
Share on other sites

@годфадър

Не мога да се съглася, вижданията ти са леко изкривени и въпреки, че си прав в някои аспекти, не взимаш много неща под внимание. Като говорим за това кой как пилотира, на американците дъжд да им капне и прибират всичко в хангарите... толкова са добри.

 

Сега, като не ти излиза спора за това кой е по-добър пилот извиваш ръцете на военните... правете любов а не война, а война едва ли ще се случи по начина по който звучи от поста ти, защото новите оръжия и разработки на "световните сили" далеч надминават това за което говориш.

 

Продължи спора за уменията на пилотите и авиацията, интересно ми е.

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ без да споря, но катастрофата с Як-а е пилотска грешка, а не проблем със самолета.Даже последните катастрофи на руски самолети са все пилотски грешки, а не техническа неизправност.Не казвам, че не се ужасни, но ...Пък и между МД, Ту154, БА146 няма голяма разлика.Всички са шумни, тесни и неприятни.

Link to comment
Share on other sites

Момчиле, разочароваш ме отново... Ти сериозно ли ПАК заставаш зад боклуците, които сами си бутнаха блокчетата насред центъра на Ню Йорк, за да оправдаят военния си бюджет? И имаха наглостта да направят грозно скроен панаир на 10 годишнината с разплакани деца там? Няма по-нагли и безсрамни боклуци от тези. Може да си афектиран, че един брой канук е загинал в самолетна катастрофа, но недей да говориш откровени глупости, моля те. Действително както каза Наско, наблягай на голфа, искам да те видя с нова и по-сериозна награда. beer.gif

 

Абе защо някой като поживее отвъд океана 10-на и повече години става част от машината за глупости на САЩ? Направо не е за вярване какви щуротии се набиват в главите на иначе здравомислещи хора.... Трябва да похвалим пропагандата - явно рецептата е много добра и перфектно се изпълнява...

 

Насе, да ми го беше пратил тоя линк на ЛС, че пак полемика ще почне, може и ясни снимки от Луната да видим tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Тоя клип за Русия ме отрепа, за тях май още има студена война или поне за тея дето са правили клипа :laughing: Какви невероятни "самольоти" имат та, само при тях си ги кътат. И какъв радар имат хваща FA-117 или по известен като Стелт. Ами той се оказа, че не е толкова трудно да се засече щом и сърбите го прихващаха преди няколко години. Съвсем са се изперкали :laughing:

 

 

Иначе магданозчо, е прав последните катастрофи на руски самолети са от пилотски грешки.

Link to comment
Share on other sites

Тоя клип така или иначе е почти безпредметен. Ако не дай боже се "строцкат" големите, както викат на село, няма да се стигне до танкове и хеликоптери, няма и да остане кой да разкаже след това....

Link to comment
Share on other sites

Момчета, не разбрахте ли, че истината е в колелото :)

С него ако катастрофираш, ще видиш и Луната, и звездите от близо :laughing:

Дано не ми се случва...

Link to comment
Share on other sites

Бляк и гнус. Както се казва, да не ти се наложи да се занимаваш с лекари и болници.

Трябва ли да ме е страх да попитам : "Какво по Дяволите, е това?????" В смисъл гнусното на снимката.

Link to comment
Share on other sites

Ами по рояците котки наоколо, съдя, че остатъците от манджи в кошчето и киселото мляко на пода, намиращи се на 2 мт. от входа за свиждане, са храната им.Да не говорим за помещенията вътре.Имах чувството, че се намирам в Припят.

Link to comment
Share on other sites

 

П.С.2 Галински много поздрави от щерка ти :) Спокойно не мърсуваше, поне не й докато бяхме там.

 

Е, че как иначе..., нали беше с майка си!?

Ти май изобщо не схващаш цялата идиотщина на глупостите, които цитираш. Защото суровата действителност е съвсем друга. В суровата действителност, независимо от горните простотии, загиват масово обикновени руснаци и хора от други държави. В същото това време тия военни чудеса са предвидени да трепят враг, който не съществува и са абсолютно неадекватни срещу истинската заплаха.

Е как да не съществува този враг? Врагът си е един и същ - за американците това е арабският свят (сигурно щото прекалено агресивно си опъват козичките), а за руснаците, врагът са американците. Все пак трябва да се оправдават ваенни разходи, а както е известно, войната е глътка кислород за икономиката и е най-печелившият бизнес... Ама кво ли ти ги говоря на теб тези работи... Да, знам, че според теб така процедират само руснаците и, че американците не си бутнаха сами кулите и, че когато хептен се згомняса вътрешнополитическата им обстановка те, ама хич, не започват да изнасят "демокрация" за Бананистан (примерно)...и, че най-човеколюбивото общество и социална система са американските...

 

П.п. А само като си помисли човек, че дори не живееш в щатите... неее, изобщо нямат пропаганда сащ... ама хич..., даже изобщо не промиват мозъци, нее....

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че тези "бизнесмени", които хранят учениците са пълни идиоти и шибани печелбари.На 16.09. детето ми получава за закуска кроасан, чийто срок на годност изтича на 18.09.Да не ви казвам на какво приличаше. :angry1 Побеснях като го видях.Да не говоря за сандвичите.Маминката им и боклуците, на гърба на децата да печелят.Долни анални зачатия.Бесен съм.Много скоро ще подам жалба срещу този, който храни нашето училище.

Link to comment
Share on other sites

А, произвадител -> доставчик... ще те хванат на хорото, защото реално погледнато срокът на годност не е изтекъл, нищо не могат да направят. Отиди тихичко се разгледай дали има други такива "произшествия" и им прати едни репортери, ако не друго поне ще се вдигне повече шум, нещото от което бизнесмените ги е страх повечко. Пък ако има нещо ще им се назначи една проверка и от там вече може да потръгне.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...