Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Да, обаче има и изключения. Не съм ли едно от тях, бре адашче? Толкова ли съм тъпа или грозна, че да не ставам за интелектуален разговор или за *** (това, което не каза и никой не се сети какво е то) :confused

Наистина ли държиш да ти отговоря на тези въпроси...? Щото мога..., ама си мисля, че в духа на добрите ни взаимоотношения е по-добре да ти го кажа когат сме, дет са вика, на една ръка разстояние, та да можеш да ми изсучиш един зад врата...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

И пак да повторя - никога не пипай очилата на батко ти :) Ако го обичаш де, хахахаахха

Колежката ти с iq = син елек можеше да й сипем и по друг начин... Да не ти е шефка? Хареса ми как се сконфузи и тя и 5 пъти повтори кой какъв елек носи в магазина laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

За Гадин : Тц, няма да е удар с ръка. Ще нося чука, с който дебна да видя в тъмна улица Николай. Тъкмо още не е изцапан с кръв. Ще поправим тази грешка. И тц, аз си настоявам, че това мнение (поне донякъде) не е валидно в моя случай.

За Виден : Батко, ми обичам те, как да не те обичам. Ама ти обичаш ли ме?

Да, супервайзор ми се води. И тя е една от сравнително добрите. Да видиш другите... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Направи ми вчепетление, че се засегна от казуса и чакаше да види колко точно ще задълбая аз в него... Нямах време, защото Радост спеше горе в колата, иначе щеше да видиш батко ти какво може.. В смисъл от нищо - нещо :)

 

ЕДИТ: Да не си ми се обидила в стил "селска пача"? Радост беше опищяла паркинга като се качих, дори курвето на автомивката беше намесено хаххахахаххах

Link to comment
Share on other sites

Подозирам докъде можеш да стигнеш. КЗП? Най-малко. Идеята е, че можеше и още нещо да се направи по въпроса, но нямаше как да се самооторизирам, а като гледам хич не и беше до нашия казус. Че ми вика : "Не давай такива обещания". Като че ли съм ти обещала нещо. И все едно то беше хотел в Дубай и къща на Карибите...

Ама не ми отговори, бате, на въпроса.

Link to comment
Share on other sites

И тц, аз си настоявам, че това мнение (поне донякъде) не е валидно в моя случай.

Добре де, айде... от мен да мине - поне до някъде не е валидно в твоя случай...

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, след всичките тези размишления, нека те попитам нещо. Сядал ли си на качествен 20"+ монитор за повече от час-два-три? На мен ми трябваха два дни да се адаптирам от 17" 4:3 към 22" 16:9. Сега не желая да чуя за нищо по-малко. Пък ти си тъпчи над теоритичните размисли. Малко ми звучи като лисицата и "гроздето е кисело".

Link to comment
Share on other sites

Подозирам докъде можеш да стигнеш. КЗП? Най-малко. Идеята е, че можеше и още нещо да се направи по въпроса, но нямаше как да се самооторизирам, а като гледам хич не и беше до нашия казус. Че ми вика : "Не давай такива обещания". Като че ли съм ти обещала нещо. И все едно то беше хотел в Дубай и къща на Карибите...

Ама не ми отговори, бате, на въпроса.

 

Чети по-назад, моме biggrin1.gif

 

Галицин, ти си знаеш позрава, Весо да беше тук да ми помогне, или ти music.gif

 

http://www.youtube.com/watch?v=My0HQ0QkGLQ

 

 

10 бири за този, който ми покаже кой е юзър номер едно!

 

ДЕРЗАЙТЕ!

 

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, след всичките тези размишления, нека те попитам нещо. Сядал ли си на качествен 20"+ монитор за повече от час-два-три? На мен ми трябваха два дни да се адаптирам от 17" 4:3 към 22" 16:9. Сега не желая да чуя за нищо по-малко. Пък ти си тъпчи над теоритичните размисли. Малко ми звучи като лисицата и "гроздето е кисело".

 

Нещо не разбирам кое му е кисело на гроздето. Ти хубаво си казал колко инча ти е монитора, но не си споменал резолюцията и ми се струва, че и ти като Виден се включваш без да си сигурен за какво говорим точно.

 

Както казах вече, на работа съм с 2х24" монитора Dell P2411. Резолюцията им е 1920x1080.

 

Седял съм на 22 инчово EIZO за 2300лв бройката, което, ИЗНЕНАДВАЩО, не беше 1920х1080, а 1680х1050. Тия от EIZO са егати смотаняците.

 

В къщи монитора ми е 20" Dell 2007WFP с s-IPS панел на LG и 1680x1050 резолюция. Преди 3 години го взех за 980лв с ДДС. Едва го изнамерих, защото беше стар модел и до момента е един от най-добрите монитори на Dell. Може да му провериш цената в момента, ако все още се предлага някъде, което много сериозно ме съмнява. Същия панел има като Apple Cinema 20" екрана от същия времеви период.

 

Та не разбирам точно въпроса, защото "качествени" монитори с FULL HD резолюция на 20-22" няма, по простата причина, че са един рекламен трик.

 

Отвори сайта на NEC и виж мониторите (качествените) 1920х1080 на какви инчове са. После погледни тия над $1000 на какви инчове са и с каква резолюция. Има сортиране отляво по цена и резолюция. Няма да ти е трудно да ги намериш.

После направи същото и с EIZO.

 

Няма да видиш 20-22" монитор с FULL HD резолюция. Всичките са 23 и нагоре. Предполагам се сещаш, че на тоя 22" монитор, видимото поле може да му е от 21 до 21,7, което си е доста разлика.

Link to comment
Share on other sites

Седял съм на 22 инчово EIZO за 2300лв бройката, което, ИЗНЕНАДВАЩО, не беше 1920х1080, а 1680х1050. Тия от EIZO са егати смотаняците.

 

Никога не обиждай монитора ми , мило розово момче! Някога 1500 кожи дадох за него и нито един лев не е грешно похарчен! ЕИЗО са .. да кажем най- добрите!

 

Весо, помниш ли снега? :)

Link to comment
Share on other sites

Никога не обиждай монитора ми , мило розово момче! Някога 1500 кожи дадох за него и нито един лев не е грешно похарчен! ЕИЗО са .. да кажем най- добрите!

 

Сигурен съм, че не е твоя. И май като удариш 2-3 бири игнорираш сарказмът. Ейзо не са точно ... най-добрите. Няма..... най-добри. Има сполучливи модели и издънки. На всеки един производител. NEC също имат много добри монитори. HP също.

Link to comment
Share on other sites

Галче, мило, златно - видя ,че в крайна сметка кобилата излезе права - no chushkopecks detected в КурФура. В Метро-то бяха купили мострата минути преди мен. В Кауфланд намерих налични бройки ххаахха

 

Само да ти кажа - НИКОГА друг път не пипай на батко ти очилата! Щом ги е сложил, има причина и тя не е осветлението в мола...laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Късно си писал, че ти трябва чушкопек, можеше да дойдеш до нас да вземеш 2 броя и да си свършиш работа. 50+кг чушки на 3 чушкопека пека, голям мастор съм.

 

П.С. Днес в терариума при Иво видяхме колосална гледака: една змия беше налапала долно пилешко бутче откъм дебелия край, но това не беше най-интересното, малко преди да го глътне до край, друга змия го захапа за подаващия се леко кокат. Първата змия беше доста по-едра и не й направи впечетление и продължи да си го преглъща, добре че беше Иво, иначе втората змия щеше да дойде като десерт. :D

 

П.С.2 Галински много поздрави от щерка ти :) Спокойно не мърсуваше, поне не й докато бяхме там.

Link to comment
Share on other sites

За тая грозна приказка, питай Мечтателя какво ни отговориха производителите! Аз дадох 1500 за монитор, следваща стъпка бе 5000...

Ангеле, ужажи батковците поне веднъж!

 

 

ЕДИТ: Туй бе подарък за бабата.... На село ползвам горелката :)

Link to comment
Share on other sites

За тая грозна приказка, питай Мечтателя какво ни отговориха производителите! Аз дадох 1500 за монитор, следваща стъпка бе 5000...

Ангеле, ужажи батковците поне веднъж!

 

Не ужажавам така лесно аз. Батко или не.

 

Какво се напъна. Никой не ти е казал, че монитора ти е лош. Просто ти казвам, че няма такъв филм като "най-добър" в абсолютно нищо на пазара в момента.

 

@Antares: 1280х768 на 22" монитор.... Нещо се бъркаш или не си си нагласил оптималната резолюция.

Link to comment
Share on other sites

Най-добрият е на Виден. Винаги. Чък Норис се консултира с Виден, преди да избере монитор :lol:

 

И чушкопек.

Не знам за вас ама аз лично много ужажавам човек дето има мерак да седне да си пече сам чушките.

Link to comment
Share on other sites

Не знам за вас ама аз лично много ужажавам човек дето има мерак да седне да си пече сам чушките.

Няма по-голямо густо от печени на дървени вълища чушчици и патладжани на кьополу, изпиват безкрайно количество ракия

Link to comment
Share on other sites

За тая грозна приказка, питай Мечтателя какво ни отговориха производителите! Аз дадох 1500 за монитор, следваща стъпка бе 5000...

Ангеле, ужажи батковците поне веднъж!

 

Aма ти верно не си виждал мойто телевизорище и си мислиш че имаш хубав монитор :P

 

Ииии Видене на моменти така ми идва да те бъзикам :beer:

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам да гледате това , доста интересна поредица

 

Aма ти верно не си виждал мойто телевизорище и си мислиш че имаш хубав монитор :P

 

Ииии Видене на моменти така ми идва да те бъзикам :beer:

online-ruler.jpg

Май ще ви трябва

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...