Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

.. на правоъгълник 16:9 и 1920х1080, и на теб ще ти е малко некомфортно в началото...

 

На мен винаги ще ми е некомфортно 16:9 - 1920х1080. Няма такава простотия като монитор под 24 инча с тая резолюция за всекидневна работа. Има очи, няма очи.

Link to comment
Share on other sites

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

 

 

.......

 

 

Накрещях се на всичко живо около мен. Мина ми. Успокоих се. Сега вече мога с чиста съвест да ида да сера...

Link to comment
Share on other sites

На мен винаги ще ми е некомфортно 16:9 - 1920х1080. Няма такава простотия като монитор под 24 инча с тая резолюция за всекидневна работа. Има очи, няма очи.

 

Би ли пояснил защо?

Link to comment
Share on other sites

Трити е 30+. До колкото разбирам е сама, щото е тлъста и не може да си намери мъж. Ето защо е станала форумен трол (при това - не добър).

 

Tцъ тцъ тцъ... Беден речник, бедна логика, обидни лозунги и обобщения, нищожна фактология, заучени епитети без грам творчество... от дребна душица...

Psihara, ако си толкова хърбав, колкото си и умствено ограничен, направо ще те блъсна и ще те забравя за 2 минути. Даже няма да те чакам да ми обръщаш и другата си пъпчива бузка.

Link to comment
Share on other sites

Би ли пояснил защо?

 

Текста е прекалено дребен за продължително четене и очите страшно много се напрягат. Където не съм бил с 22 инчов монитор Full HD, от там не съм се върнал с главоболие в края на работния ден.

Link to comment
Share on other sites

Интересно, аз от HD-то нямам проблеми... Не вярвам да има значение факта, че нося очила...

 

На какъв размер е това Full HD и какво гледаш на него?

Link to comment
Share on other sites

О, мила моя! Използваш един и същ нищожен речник за всеки конфликт и се мислиш за интересна? Може би трътинга ти издиша. Спокойно, любов има за всички. :)

 

А, да. Да наречеш някого дебел не е обида. Но щом предпочиташ:

Дама в средна до застаряла възраст с наднормено тегло.

Besser?

Link to comment
Share on other sites

Тук "Не хранете форумния трол" с "Не хранете форумния тръти/трити" ли ще го заменяме? Да знам, да не се объркам нещо. :lol: :lol:

направо ще те блъсна и ще те забравя за 2 минути.

От това си правя 2 извода, които се доближават до нещата дето ги пишат хората тука.

Единия е свързан с маса, другия с възраст.

Link to comment
Share on other sites

ViewSonic VX2260 22 инча. Основно се ползва за работа - 3д модели, документация, чертежи, схеми, такива неща.

Link to comment
Share on other sites

Ееееех Иване... Хърбав, пъпчив, агресивен терорист такъв!!! ph34r.gif

 

Наско, стига крещя бе! Още се носи ехо из Фейса..... Пий една ракия (БЕЗ бира)! beer.gif

 

Хора, получихте ли си каталозите от ИКЕА? tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Хора, получихте ли си каталозите от ИКЕА? tounge.gif

Да. Прилежно бяха закачени на дръжката на врата на всеки от входа. Сега съм го сложил в кенефа за да се изхождам по-лесно, четейки го

Link to comment
Share on other sites

Аз ползвам за това вестник Уикенд, както знаете laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Интересно - явно на всички прилежно го закачат на вратата. Много любезни бре! И гледам бая пари са потрошили за каталози... Само дето на бърз преглед нищо интересно не видях...

Link to comment
Share on other sites

Аз ползвам за това вестник Уикенд, както знаете laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Интересно - явно на всички прилежно го закачат на вратата. Много любезни бре! И гледам бая пари са потрошили за каталози... Само дето на бърз преглед нищо интересно не видях...

Аз намерих само 1: шкаф с 3 чекмеджета от масив(необработен), който с малко доработка, може да стане доста приличен

Link to comment
Share on other sites

Текста е прекалено дребен за продължително четене и очите страшно много се напрягат. Където не съм бил с 22 инчов монитор Full HD, от там не съм се върнал с главоболие в края на работния ден.

 

Не разбирам. В коя точно програма ти е малък текста?

Link to comment
Share on other sites

ViewSonic VX2260 22 инча. Основно се ползва за работа - 3д модели, документация, чертежи, схеми, такива неща.

 

Това не включва продължително взиране. Нормално е да нямаш проблем.

 

Хора, получихте ли си каталозите от ИКЕА? tounge.gif

 

 

Не :(

 

Не разбирам. В коя точно програма ти е малък текста?

 

Mozilla Firefox.

Link to comment
Share on other sites

Аз намерих само 1: шкаф с 3 чекмеджета от масив(необработен), който с малко доработка, може да стане доста приличен

 

Аз трябва да видя дали няма някакви изгодни стелажчета, модулни - за гаража. tounge.gif

 

Не разбирам. В коя точно програма ти е малък текста?

 

Мани го Ангел, явно има проблеми с очите. Аз 4 години съм на 1680х1050 на 22" и нито текста ми е малък, нито съм имал проблеми с очите.

Link to comment
Share on other sites

Мани го Ангел, явно има проблеми с очите. Аз 4 години съм на 1680х1050 на 22" и нито текста ми е малък, нито съм имал проблеми с очите.

 

На мен винаги ще ми е некомфортно 16:9 - 1920х1080. Няма такава простотия като монитор под 24 инча с тая резолюция за всекидневна работа. Има очи, няма очи.

 

 

Не съм аз тоя дето има проблем с очите обаче.

Link to comment
Share on other sites

Вуксе, ти така си мислиш(за взирането). Решение на проблема ти - - - > Ctrl +

 

Разместват се елементите по сайтовете. Не може навсякъде да помпя CTRL + скрола на мишката. Факт е, че тая резолюция е един ненужен рекламен трик заради това така нашумяло Full HD и хората, които си мислят, че дори и на 7" екран "FULL HD си е FULL HD".

 

Наскоро търсех монитор 24 инча с резолюция 1920x1200. Еми няма за по-малко от 900лв. 24 инча с Full HD резолюция е 400лв, а има и по-евтини.

Link to comment
Share on other sites

Tцъ тцъ тцъ... Беден речник, бедна логика, обидни лозунги и обобщения, нищожна фактология, заучени епитети без грам творчество... от дребна душица...

Psihara, ако си толкова хърбав, колкото си и умствено ограничен, направо ще те блъсна и ще те забравя за 2 минути. Даже няма да те чакам да ми обръщаш и другата си пъпчива бузка.

hahahahahaha минава ми през кухата лейка ,че някои хора трябва да идат на курорт в Раднево...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...