Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мамини златни, вие двамцата имате ли си изобщо идея какво означава пропаганда? Можете ли схванете какво общо с пропагандата може да има сухата статистика и фактите? Аз много добре знам, че в Америка бият негрите, но опитайте се да си напънете малко мозъчетата и да си помислите дали евентуално пропагандата не са именно глупостите в онзи клип, съпоставени с фактите от реалността? Много е жалко, когато някой почне да отрича действителността и да се позовава на някаква "пропаганда". Сигурно същата тази "пропаганда" е забранила на въпросните летящи кофчези да се доближават до въздушносто пространство на цивилизованите държави - факт. Поне малко замълчете пред черната статистика от последните години, защото там основно загиват именно сънародниците на въпросните джуджета, на чиято пропаганда се възхищавате.

Засилих да отговарям, ама после се усетих, че явно ти си писал на някой друг, нещо което няма общо с темата... Но пък гледам, че и моят пост фигурира в твоя цитат, та си викам, все пак може и да се отнася и до мене... Би ли пояснил (за аудиторията) моля те, кое е общото между примерно самолетите от ГА на по 30+ годишна възраст и модерните, без аналог прехващачи, щурмовици и хеликоптери на ВВС?!

Като си говорим (щото от там тръгна приказката) за въоръжение и авиация, знаеш ли, че точно по времето когато американците гръмко и с фанфари оповестиха пред света за съществуването на техните ултра, мега,хипер, супер-дупер неуловими стелт самолети, аз бях оператор на РЛС произведена през далечната 1965г. и която още от момента на проектирането си има заложена допълнителната опция да лови именно такива хвърчила. И тази РЛС не беше щатска, а руска (а дано ти просветне нещо)! И като съм тръгнал да питам..., случайно да имаш идея защо американците се натискаха толкова, точно те да унищожават нашите СС-23 ?

Това са все, едни такива въпроси, на които едва ли ще ми отговориш адекватно, но нищо не пречи да си питам....

Link to comment
Share on other sites

Ей за това трябва да забранят казармата, за да не се водят безсмислени спорове, на коя армия й е по-голям... изтребителя.

Link to comment
Share on other sites

Дори и атеистите трябва да се прекланят пред казармата! Казарма акбар! Джихад, джихад.

 

Ей сега ще скочат фанатиците да обясняват как тока е поскъпнал, ракията е по-скапана, няма места за паркиране и всичко това - защото вече няма казарма!

Link to comment
Share on other sites

Ей за това трябва да забранят казармата, за да не се водят безсмислени спорове, на коя армия й е по-голям... изтребителя.

 

Мдаааа...най-готиното нещо на казармата е факта, че....не я карах :D

Link to comment
Share on other sites

Мдаааа...най-готиното нещо на казармата е факта, че....не я карах :D

 

Да бе. Ако беше карал казармата, къде, къде по-добре щеше да си сега. Зарежи тая работа. Друго си е да изгубиш 6-9 месеца в лентяйство и унижения. Лентяйстваш, унижават те, лентяйстваш, унижават те, лентяйстваш, унижават те. Така се става мъж, сериен убиец и просто нормален психопат. Като те унижават. А докато не те унижават имаш време да помислиш как да нараниш тия дето са те унизили така, че да ги боли повече.

Link to comment
Share on other sites

Никога няма да разберете, вие, дето не сте били...

Затова по-добре си мълчете и се надявайте война да не става в тая държава...

Link to comment
Share on other sites

Никога няма да разберете, вие, дето не сте били...

Затова по-добре си мълчете и се надявайте война да не става в тая държава...

 

Не ти ли е забавно да гледаш какви глупости може да се изпишат за нещо, което грам не е познато на описващите го... laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Никога няма да разберете, вие, дето не сте били...

Затова по-добре си мълчете и се надявайте война да не става в тая държава...

И да стане кво...Да не мислиш, че ми се мре за тая кочина?

Link to comment
Share on other sites

Не е ли забавно да четеш казармено-промитите мозъци да говорят за нещо, от което си нямат никаква представа :lol:

 

Ако стане война - ще намеря начин да не участвам в нея.

Link to comment
Share on other sites

Към господа пацифистите:

Да, пишките са ви мънички и мекички, поколенията ви изпедерастяват яко, носите розови дрешки за да докажете, че сте на противоположния полюс от този на психопатите и масовите убийци, като цяло си нямате и идея що за животно е дисциплината и страдате от още страшно много недъзи, точно поради това, че не сте минали през армията...

Link to comment
Share on other sites

Не ти ли е забавно да гледаш какви глупости може да се изпишат за нещо, което грам не е познато на описващите го... laughing.gif

На мен ми е забавно...тва са 6 месеца, които не си ги загубих в изпълняване на заповеди от...да не продължавам :)

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми е забавно. Мирогледа ми не е комплекс от заповеди и начина ми за решаване на проблемите ми не е саморазправа.

Link to comment
Share on other sites

Към господа пацифистите:

Да, пишките са ви мънички и мекички, поколенията ви изпедерастяват яко, носите розови дрешки за да докажете, че сте на противоположния полюс от този на психопатите и масовите убийци, като цяло си нямате и идея що за животно е дисциплината и страдате от още страшно много недъзи, точно поради това, че не сте минали през армията...

In nomine Patris, et Filii, et Spiritūs Sancti, Amen.

 

Не знам какво да отговоря на това малоумно изказване...

Дай нещо остроумно. И без тва ми скучно и тъпо. Не, че пак няма да ми е през к*ра..ама все пак

Link to comment
Share on other sites

Никога няма да разберете, вие, дето не сте били...

Затова по-добре си мълчете и се надявайте война да не става в тая държава...

Каква война, в България трябва да има само 2 гвардейски полка, да стоят пред президентството и да посрещат и изпращат

Link to comment
Share on other sites

Преди 4 години някъде пътувах към Бургас с влака и на гарата в Стара Загора се качиха едни момчета набор 84-85, с една-две години по-големи от мен и последните, дет се вика, които не успяха да "отърват" казармата. Та, хубаво се разприказвах с тях и те ми обясниха, че не знаят как е било преди, но знаят как е сега - пълна загуба на време. А и да ви кажа, че по нищо не се различава от хората, които НЕ са ходили в казармата. Пак имаше лигавщини и простотия. Така че тия приказки как казармата правела от момчето мъж не на мен. Путката си остава п♛тка, ако ще и 100 казарми да е минала. Пък и ми е все тая дали има или няма. Даже би ми било интересно да видя това велико нещо "българската казарма".

Link to comment
Share on other sites

Преди 4 години някъде пътувах към Бургас с влака и на гарата в Стара Загора се качиха едни момчета набор 84-85, с една-две години по-големи от мен и последните, дет се вика, които не успяха да "отърват" казармата. Та, хубаво се разприказвах с тях и те ми обясниха, че не знаят как е било преди, но знаят как е сега - пълна загуба на време. А и да ви кажа, че по нищо не се различава от хората, които НЕ са ходили в казармата. Пак имаше лигавщини и простотия. Така че тия приказки как казармата правела от момчето мъж не на мен. Путката си остава п♛тка, ако ще и 100 казарми да е минала. Пък и ми е все тая дали има или няма. Даже би ми било интересно да видя това велико нещо "българската казарма".

БОГОХУЛСТВАШ!!! ХАПСУРД! Сега персоната с интелект на амебозавър ще те обори! (амебозавър - първият идиот казал, че не сме прави)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...