Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Вие 2мата правите ли разлика между не-кротък и заядлив?

 

Аз определено не обичам да се заяждам (освен когато се бъзикам), но не смятам че съм от кротките... ама изобщо...

 

Ам'чи открехни де! Патентовал си агресивен тертип на омрънкване ли? :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

[/\[]}|{|-|[] /\|/| |3|/| [|= |3|/|}|{_/\_/-\ _/\_/-\ |||/|I_I_I/-\ -|-/-\|=/-\?

 

Предлагаю свой вариант имба-годли-анриал-про транслита (поймут только фанаты :D):

а - /-\

б - 6

в - |3

г - r

д - _/\_

е - |=

ж - }|{

з - 3

и - |/|

й - |/|*

к - |< .

л - /\

м - /\/\

н - |-|

о - []

п - ||

р - |o

с - [

т - -|-

у - y

ф - "<|>"

х - }{

ц - |_|_

ч - 4

ш - I_I_I

щ - I_I_I_

ы - bl

ь - b

э - -)

ю - |-[]

я - 9|

Простейший пример:

"/-\/\|=|<[/-\|-|_/\_|o /\/\/-\|<|=_/\_[]|-|[|<|/||/|*"

 

Link to comment
Share on other sites

Вие 2мата правите ли разлика между не-кротък и заядлив?
Да, съвсем определено. Морското свинче никак не е кротко - дай му да щъка. И е доста заядливо - разказват, че са способни да изгризат цяла дървена лъжица!
Link to comment
Share on other sites

Дебелата Triri осра още една тема. :( Баси, дебелите жени са много лошо племе. :(

:laughing: Psihara, ти някакъв медиум се бараш нещо, а?! :laughing: Викаш ако не съм на 42 значи съм 100 кила, а?! :laughing:

Psihara, на 16 години ли си ти?

Link to comment
Share on other sites

Ам'чи открехни де! Патентовал си агресивен тертип на омрънкване ли? :lol:

 

Не съм горд с това и не мисля че има смисъл да се 'хваля' какви простотии съм правел.

 

Иначе това с омрънкването ми хареса

Link to comment
Share on other sites

2. Този младеж знае ли кой и най-вече какъв е брата на булката? Хубаво е да има едно наум. laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

 

Като го гледам колко е весел явно още не са се срещали. :)

 

 

Знае бе, как да не знае :) Ама ако знаеше ква беля си взема на главата с Мара, едва ли щеше да е толкова весел....Аз се чудя дали да ви се покажа в костюм

 

Ред. Ей така, в навечерието на празника...

 

http://www.youtube.com/watch?v=81OLfDmvhaw&feature=related

 

Link to comment
Share on other sites

Я вземи се покажи като човек! То в костюм... :ph34r:

 

 

На друг ред, хванал съм се на лаф с едно китайци историци, повече ми харесва начина по който Китайците ме наричат. :D

Не ме питайте колко китайски изчетох покрай тях за да успеем да преведем смисълът и да намерим корените/произхода на имената за да е правилно.

 

Фамилно име

Ivanov - Han

Станислав - Yao Rong

Han Rong Yao

Г-н Хан

 

Колко официално а? :)

 

Искам да посетя Япония... за какъв ми е този Китайски в Япония не знам. хахаха

Link to comment
Share on other sites

Та, Qzoveca, ти сигурно доволно потропваш от кеф ако някъде цъфне възможност да блеснеш с познания, а? ;)

Нямам против и ти душа носиш, все отнякъде трябва да набираш самочувствие.

Дами и господа - реплика към друг юзър на Булфорум от .....Тriti. tounge.gif

Иване, защо това не е новия ти подпис? laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Psihara, на 16 години ли си ти?
И на 16 си беше все същия...
Дами и господа - реплика към друг юзър на Булфорум от .....Тriti. tounge.gif
Къде т'ва?
Link to comment
Share on other sites

Ахахахаха. Значи някой друг като даде обосновано мнение, потропвал с крак от радост, че ще блесне със знания. А като ни заливаше с километрични постове и спореше за всякакви неща за да покаже колко от всичко знае, как да го наречем? Или може би и тя тогава е потропвала с крак, което от своя страна комбинирано с честите публикувания може би обяснява леките земетресения, които се наблюдава по едно време :) :)

Link to comment
Share on other sites

Насо, в Шопландия ли си вече? За утре май ще ми пропадне предвидения излет до Мусала, така че може и да измислим някакви бири. А т'ва за трътинга... немам думи... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дами и господа - реплика към друг юзър на Булфорум от .....Тriti. tounge.gif

LOL

 

Значи, вместо тролинг, при нея е трътинг...

LOLx2

 

А на тия от БТК да им е*а п*тката майна, че ми втръснаха с п*дерастиите си!

@дедомраз а.к.а. човекът, който няма угодия :Д - дедо, ти с какви монитори си у вас и за колко време свикна с тях, защото от вчера съм с един 22-инчов и в момента съм разноглед.

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ, Сотбисе? Що за въпрос? Аз съм с три 22, една 19-ка и един 15,7 HD на топа...Нямам проблеми, а ползвам всичките почти непрекъснато.

Link to comment
Share on other sites

Не че ме питаш, но да си кажа:

Аз съм с 24-ка в нас и 22-ка в офиса. Бързо се свиква. :) От колко скочи на 22-ка?

ОТ 17/19, а преди 4 месеца вкъщи се подвизаваше дори и един 14-инчов :)

 

Гримьоре и ти 10 години да си използвал само кубчета 4:3 и резолюция 1280х1024 и изведнъж да скочиш на правоъгълник 16:9 и 1920х1080, и на теб ще ти е малко некомфортно в началото. Па знам ли, може и да не ти е :D.

Link to comment
Share on other sites

Излагаш се, момче. Може да ти е само и единствено комфортно. Както на мен навремето като минах от 17 на 21.3 тринитрон. Много бързо ще видиш колко е широко и приятно. Виж сега примерно при Ники с 30 инча е като чаршаф на стената - ей такъв скок може да е леко шокиращ! laughing.gif

Но и това не е нищо докато не смениш 2-3 пъти новия монитор гаранционно... tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

@дедомраз а.к.а. човекът, който няма угодия :Д - дедо, ти с какви монитори си у вас и за колко време свикна с тях, защото от вчера съм с един 22-инчов и в момента съм разноглед.

 

Много малък това 22ката. Аз съм с 30, 24, 23 и 19 ... и 2 лаптопа :lol:

 

ОТ 17/19, а преди 4 месеца вкъщи се подвизаваше дори и един 14-инчов :)

 

Гримьоре и ти 10 години да си използвал само кубчета 4:3 и резолюция 1280х1024 и изведнъж да скочиш на правоъгълник 16:9 и 1920х1080, и на теб ще ти е малко некомфортно в началото. Па знам ли, може и да не ти е :D.

С хубавото се свиква бързо. Щока от преминаване от 20 до 30 мина за около седмица (след 2рия ремонт), но пространството което имаш е незаменимо. А 30то не е 1920х1080 ами 2560х1600

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...