Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

поколенията ви изпедерастяват яко, носите розови дрешки за да докажете, че сте на противоположния полюс от този на психопатите и масовите убийци

 

Мъжете носят дрехи различни от сиво/черно/тъмно зелено/синьо и в други държави. Не само в България. Дори там са по-често срещани, отколкото тук, тъй като тук, казармата е промила мозъка на повечето мъже и ги е научило, че цветове от светлата гама се носят само от хомосексуалисти или по задължение.

 

 

Ето. Този е облечен с розово и то бледо розово. Да не изглежда зле? Да не е обратен? Ако не бяхте ходили в казармата, можеше и вие да изглеждате добре, защото нямаше да имате толкова ограничен поглед върху цветовете и да сте се набутали в такива стереотипи. И аз мога да стереотипирам.

 

Дълга коса = миризлив метъл

Дебел = алкохолик, дето си бие жената щото го е страх да не го напусне

Гола глава = плешивец с много сериозен комплекс

 

Разпонавайте се.

 

christian-troy_480x360.jpg

Link to comment
Share on other sites

Дон чефо току-що го метнах в игнор...То и без това само глупости от него, не изтървам нищо съществено. А неговото се нарича държавна измяна и някога се е наказвало със смърт.

 

За господа пацифистите --> http://en.wikipedia...._of_Switzerland

 

А относно казармата - ми не ми се обяснява. До човек си е. Но определено бих приветствал въвеждането на армия тип швейцарски образец у нас...както има такъв план.

 

И съм забелязал, че хората, изкарали казарма, определено успяват да се справят със всичко в 97% от случаите. В останалите 3% викат приятелите от казармата на помощ.

 

Ред.

Вуксе, аз съм дебел и плешив. С голям кор. Приличам ли на манаф, който би изтрещял пеераса от горната снимка?

Преди години бях слаб и дългокос. Приличал ли съм на метъла, който би изтрещял пеераса от горната снимка?

Предполагам и в двата случая отговора ще е да, което показва, че хората се променят, а пеерасите - не.

 

Ред2. Пешо бе, аз казармено-промит мозък ли съм, според теб?

Link to comment
Share on other sites

Куре...помисли си/за Виден говоря/

 

Жената сега се прибра. Трогнат съм много от поканата. Ще мислим. Много сложна дата си избрал beer.gif

Link to comment
Share on other sites

И тя е в бройката...Ми...един от взвода отпадна/че е на помен тогава :( / та затова ти и жена ти. Пък ако не можеш...здраве да е. Ще мина да почерпя lol.gif . И дай някъв скайп, да ти пратя малко музикаph34r.gif Между другото, интересува ме, някой знае ли офроад маршрути около село Голямо Белово? И Пешо, твойта кожа, кога ше пием бира?

Link to comment
Share on other sites

И кво?
K'во, нищо. И аз съм промит мозък, но в други насоки.

 

Насо, утре след 9 часа съм съм свободен, а днес съм до 9 на тренировки и ще излезна потен, смърдящ и лепкав. Та ако искаш нещо утре?

Link to comment
Share on other sites

Аз утре съм на работа и ще съм прекалено зле, за каквото и да било/ ще сдавам поста преди отпуската и имам една камара работа/. Освен някъде към 23 да видя как съм, че тогава май имам глътка въздух... Абе в крайна сметка, след 6 октомври ще съм напълно на твое разположение :) И знаеш ли дали тая година Байкария ще пускат някакви филми за дните на предизвикателството?

 

Ред. Кво тренираш? Аз сега се чудя да почвам ли пак катерене в Софийския или да ходя на басейн..

Link to comment
Share on other sites

Хм... Освен да измислим нещо за след тренировки. Ако си домъкна хавлия - ще мога поне душ да си взема след тренировките(националния стадион). М?

Link to comment
Share on other sites

Ми...бул. Шипченски проход 61А, ап. 7...От "Плиска" като тръгнеш по "Коперник" ти е на първия светофар/до мола/ вдясно и на 3 мин. Ако тръгнеш по "Лидице" от "Плиска" ти е пак горе-долу на толкова. Телефон на ЛС ше ти пратя.

Link to comment
Share on other sites

Ванка, недей така. И катеренето изпомпва. Но по принцип, спрямо моя профил/пещери/ съм съгласен за басейна.

Link to comment
Share on other sites

Не богохулствай! Казармата е религия, пред която трябва да се прекланяме!

+ 1. Не съм била, ама имам добро мнение за нея.

 

Никога няма да разберете, вие, дето не сте били...

Затова по-добре си мълчете и се надявайте война да не става в тая държава...

+ 1.

Донякъде съм съгласна и с Ангел (Sothbiss).

Минава ми през главата, че беше тежка седмица. Но си заслужаваше.

 

Светът се сдоби с още един бакалавър по философия :)

И ако ще говорите глупости по този повод, който ме направи много щастлива, ще ви помоля просто да си замълчите.

Link to comment
Share on other sites

Ванка, недей така. И катеренето изпомпва. Но по принцип, спрямо моя профил/пещери/ съм съгласен за басейна.

Плуването е зимен спорт. Катеренето - летен. :)

ЕДИТ:

ГАЛЧЕ! Честито! Каква магистратура сега?

Link to comment
Share on other sites

+ 1. Не съм била, ама имам добро мнение за нея.

 

 

+ 1.

Донякъде съм съгласна и с Ангел (Sothbiss).

Минава ми през главата, че беше тежка седмица. Но си заслужаваше.

 

Светът се сдоби с още един бакалавър по философия :)

И ако ще говорите глупости по този повод, който ме направи много щастлива, ще ви помоля просто да си замълчите.

И да не го беше споменавала..., от това ти изказване щяхме да се досетим...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че беше тежка седмица. Но си заслужаваше.

 

Беше??? Днес е понеделник, бе алоуууу. Седмицата тепърва започва. Освен за предходната да говориш ама уточнявай тогава :P

Link to comment
Share on other sites

Иване, няма зимен и летен спорт. За ледено катерене чувал ли си? Спортното катерене е летен спорт, а то не ме кефи, щот е много комерсиално вече. Намерих басейн наблизко... Супер се съчетава - 2км бягане и след това - плуване. Мисля, че е идеално. И да се ебавгъза, отворих си раната...

 

Ред.

 

Галя, честито. Още един безработен висшист.

Дедо, за мен също приключи днес седмицата. Тихо. Успокой се. Дишай.

Link to comment
Share on other sites

Беше??? Днес е понеделник, бе алоуууу. Седмицата тепърва започва. Освен за предходната да говориш ама уточнявай тогава :P

Да, седмицата, която мина беше доста гадна. Но завърши чак днес, благополучно и вече съм даскалка по диплома, сега ще търсим и работа...

Link to comment
Share on other sites

Плуването е зимен спорт. Катеренето - летен. :)

ЕДИТ:

ГАЛЧЕ! Честито! Каква магистратура сега?

С удоволствие, ама няма парички сега. Аз вземам сравнително малко, майка е без работа... Много ми се ще, ама понякога обстоятелствата са по-силни от нас :cry

 

И да не го беше споменавала..., от това ти изказване щяхме да се досетим...

За кое щеше да се сетиш?

 

Галя, честито. Още един безработен висшист.

Дедо, за мен също приключи днес седмицата. Тихо. Успокой се. Дишай.

За жалост да. Обаче ако някой научи, чуе, разбере нещо, моля ви се, да свирка.

Link to comment
Share on other sites

Ааа..скалното зависи - мое на Боянския ледено, мое на Лактник - нормално.. А басейните...тоя май е 30лв на месец. Не съм се интересувал подробно, честно.

 

Галче, виж ся...Сестрата/понеже ми е сестра и е тъпа и упорита/ в момента записа и кара докторантура, НО запази моминското си име, оправя се сама/кара на стипендия/, мъжа й/зетя демек, дето го заплаших с побой/ се нави да поеме само консумативите за детето...Абе, който иска -може. Един съвет - изкарай магистратура или докторантура най-добре, за да имаш шанс...Че иначе е много зле в България. Да не давам пример със себе си и жената...че с нея сме и колеги...Ох, свърши ми леда за ракията....някой няма ли да ми прави компания бе?!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...