Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не знам какво правиш за да се налага това, но защо си бършеш лицето с тоалетна хартия тогава?

 

Написал съм "И АЗ ДА", а не "И АЗ КАТО". Хипотетична ситуация. Бърсал съм си го със салфетка, мога да си представя какво става с по-тънката тоалетна хартия. Отново - логика.

Link to comment
Share on other sites

Баси, а аз само споделих как 3 путки ядат тоалетна хартия...Кво ли ще е, ако кажа с кви врътки си бърша гъза....

Link to comment
Share on other sites

Баси, а аз само споделих как 3 путки ядат тоалетна хартия...Кво ли ще е, ако кажа с кви врътки си бърша гъза....

 

 

Сега е момента да го направиш!

 

 

 

 

Написал съм "И АЗ ДА", а не "И АЗ КАТО". Хипотетична ситуация. Бърсал съм си го със салфетка, мога да си представя какво става с по-тънката тоалетна хартия. Отново - логика.

 

Щото ти е гадна тоалетната хартия. Виж онази от ДМ 5 пластовата. Хем е мека хем изобщо не е тънка нито се къса лесно.

 

ПС: С хартия като си бършеш сурата пробвай ПО косъма а не СРЕЩУ него.

Link to comment
Share on other sites

Ааа, тва за бърсането е като бръсненето - секи си има негов си иширет. Ма като изчерпам гадологията мое да пусна един блог за аналното обгрижване.

Link to comment
Share on other sites

И аз бе Ваньо.

 

 

 

 

Ъъъъъъ страх ме е да попитам ама това от собствен опит ли го знаеш? Т.е. ти бръснеш ли си дупето?

 

ПС: Сега сигурно ще ме е страх да погледна отговора...

 

Сполай ви :D

Link to comment
Share on other sites

Абе вие луди ли сте. Аналогията съм я направил след точката! Причинителя на късането и в двата случая е един и същи. Областта от тялото не играе никаква роля. Логика.

Давайки този съвет за гладкото избръсване на дупето, изглежда сякаш споделяш собственият си опит с решаването на проблема с къъсащата се хартишка.

 

П.п. Кофти хава е да се пише от телефон

Link to comment
Share on other sites

Пак сте се насрали отвсякъде! Аз отивам да пия на покрива! beer.gif

 

Ееее. Засрами се де. Не може да си отгоре дори тогава, когато не си прав.

Няма горе и долу, къде не съм прав ако изобщо има прав и седнал в тоя разговор? Не е имало случай да взема монитор и да не го ползвам на максимална възможна резолюция. Това е казуса, освен ако не съм разбрал нещо... Смятай щом цедях на 15 инча 100hz и 1024х768 години наред... И все още диша единия от тия монитори... Държа го на село за спомен.

 

EDIT: Наско, дай ми оня линк с клипа, в който сравняваха Хамериканското и руското въоражение...

Link to comment
Share on other sites

Давайки този съвет за гладкото избръсване на дупето, изглежда сякаш споделяш собственият си опит с решаването на проблема с къъсащата се хартишка.

 

Защото така искаш да изглежда. Ама не. Не е така.

 

Няма горе и долу, къде не съм прав ако изобщо има прав и седнал в тоя разговор? Не е имало случай да взема монитор и да не го ползвам на максимална възможна резолюция. Това е казуса, освен ако не съм разбрал нещо... Смятай щом цедях на 15 инча 100hz и 1024х768 години наред... И все още диша единия от тия монитори... Държа го на село за спомен.

 

Не е тва. Никой не говори за максимална резолюция. Говорим точно за 1920х1080 пиксела на 22" или по-малък монитор. Не за 1680х1050 на 22", което е съвсем нормално.

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Наско, дай ми оня линк с клипа, в който сравняваха Хамериканското и руското въоражение...

А че то в тубата има няколко десетки такива бре!

 

Иначе ми прави впечатление, че из старият град бая паплач щъка тази вечер... Освен многото хора тръгнали да гледат музеите и програмите в окото ми обаче се набиха и множество куРтур трегери - келеши на по около 18-20, дискретно понесли в найлонови торбички шишета с ракия и прочее пукница. Няма да споделям мнението си за тях, щото след щъкането, като един достоен, дърт дингил - седнах на Рахата и пих една бира за възстановяване на йонният баланс и компенсиране на загубените течности от ходенето..., а следващите няколко ги пих за кеф, щото и цацата им както винаги беше на ниво и сега ми е едно такова лежерно, че даже не ми се приказват и глупости на Вуксчо, а не е като да не ми е дало мат'рял момчето...

Link to comment
Share on other sites

Не е тва. Никой не говори за максимална резолюция. Говорим точно за 1920х1080 пиксела на 22" или по-малък монитор. Не за 1680х1050 на 22", което е съвсем нормално.

 

Не виждам никакъв проблем с 1440х900 на 13" дисплей. Нито с 1920х1200 на 17". Не мога да си обясня какъв точно е проблема или просто от инат не искаш да натиснеш ctrl+

Link to comment
Share on other sites

Не виждам никакъв проблем с 1440х900 на 13" дисплей. Нито с 1920х1200 на 17". Не мога да си обясня какъв точно е проблема или просто от инат не искаш да натиснеш ctrl+

 

Не може постоянно да натискам Ctrl + скрола. Какъв е смисъла от тая голяма резолюция като ще си уголемявам буквите? Никакъв. Точката не е толкова малка, че да има значение за "мазна" картина.

Лаптопите ги гледаш по от близо. Не ги гледаш от метър/метър и половина.

Link to comment
Share on other sites

Чушкопек, намери ли нещо някъде в крайна сметка? :laughing:

Оказа се, че колегата ми е заврял устройството в склада, ето защо никой не знаеше (освен мен и него), че изобщо имаме едно останало. Абе системата е халифакс. На никой не му се занимава. Аз да искам да ти свърша работа, колегите да ме спъват. К'вото е, здраве да е.

На мен ми минава през главата, че имате баси жените. Не е нужно да навиваш по 10 ката тоалетна хартия, че да се забършеш качествено. Според мен трябва да им изнеса лекция, малко практика, показни материали и няма да има нужда всеки ден да слагате нова хартия. Пък какви са такива пикливи, че целите да се опикават? Сещам се за едно нещо, което може да е причина, ама е много вулгарно.

След 6 дни на бачкане, 5 от които втори смени, хич не съм уморена. А цяла седмица не съм се наспивала. Някак леко ми мина работната седмица, не съм я усетила. Може би защото си имам други дертове и ходех на работа за удоволствие и развлечение. Абе това жените не сме хора :laughing: Преди някой друг да го каже, да си призная :laughing:

Ангеле (Sothbiss), да, сексист си. Да ти отговоря на мнението в съседната тема. Когато жена каже нещо като горното ми изречение, звучи готино, когато мъж го каже, звучи като обида. Както когато мъж нарече готина мадама п*тка. Обаче жените можем да си казваме така като сме ядосани. На мен така ми е правилно просто.

А иначе на Атанас му е разрешено на всичко и всички да вика както си иска. Казвам го, за да не влизаме в излишна полемика за мъже vs. жени отново.

Link to comment
Share on other sites

Не може постоянно да натискам Ctrl + скрола. Какъв е смисъла от тая голяма резолюция като ще си уголемявам буквите? Никакъв. Точката не е толкова малка, че да има значение за "мазна" картина.

Лаптопите ги гледаш по от близо. Не ги гледаш от метър/метър и половина.

 

Демек - инат си. Ми хубаво - да те болят очите тогава. Освен това всичко е до монитор. Има едни 17" монитори при мои клиенти на 1024х768 които след половин час и ме болят очите. Някакъв 10 годишен ACER е от тези които кривят цветовете при мръдване на 10см от центъра и нямат DVI.

 

 

 

Вземи няокой ден Paint и нарисувай една буква като Ж примерно 16х16 пиксела. Сега я нарисувай при 24х24 - дребна разлика мислиш, а? Уголеми 2те картинки 16 пъти и забележи разликите. Ето това е ползата от високата разделителна способност.

 

Лаптопа е 1920х1200 на 17" ти гледаш същото но на 22" и НИКОГА не го гледам от метър и половина. Едното от 40см другото от примерно 60... то и 30ката я гледам от 60см.

 

Дотук това което виждам е - не искам да уголемявам, а и не искам мониторите да имат по-висока разделителна способност за да не се налага да натискам ctrl+

 

Каза че ти се размествало неясно какво - аз досега не съм забелязал нещо да се размести. Покажи ми сайт който се чупи дизайна грозно като увеличиш. Този форум примерно няма грам проблеми. Facebook, Gmail също. Сайтовете които ние сме правили също. Не разбирам какво се чупи. Даже asos.com който гледате с жена ми толкова често също е ок.

Link to comment
Share on other sites

Eййй..., ама мноо гот ми става като гледам как двете претенции си мерят пикалата...

 

П.п. Аа, да... и адашке, жените са кухи лейка, като цяло, а тези дето не са, те не стават за... (не, няма да го кажа) - широко прието мъжко мнение, точка!

Link to comment
Share on other sites

Галче, мило, златно - видя ,че в крайна сметка кобилата излезе права - no chushkopecks detected в КурФура. В Метро-то бяха купили мострата минути преди мен. В Кауфланд намерих налични бройки ххаахха

 

Само да ти кажа - НИКОГА друг път не пипай на батко ти очилата! Щом ги е сложил, има причина и тя не е осветлението в мола...laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

 

 

Само да ти кажа - НИКОГА друг път не пипай на батко ти очилата! Щом ги е сложил, има причина и тя не е осветлението в мола...laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Заварявал си асмалъка или си остъклявал терасата?

Link to comment
Share on other sites

Заварявал си асмалъка или си остъклявал терасата?

 

Баба ми бе именница днес - КАЙСИЕВА - във всичките й красоти. beer.gif

 

 

Трябва с теб да направим един покрив! Оказва се, че Совите не са това, което са - те са направо мощни Бухали!

Link to comment
Share on other sites

Баба ми бе именница днес - КАЙСИЕВА - във всичките й красоти. beer.gif

 

 

Трябва с теб да направим един покрив! Оказва се, че Совите не са това, което са - те са направо мощни Бухали!

Чух и аз нещо подобно... Утре като ми се поизбистри главата ще взема да те мина..., опа, - ще взема да мина...

Link to comment
Share on other sites

П.п. Аа, да... и адашке, жените са кухи лейка, като цяло, а тези дето не са, те не стават за... (не, няма да го кажа) - широко прието мъжко мнение, точка!

Да, обаче има и изключения. Не съм ли едно от тях, бре адашче? Толкова ли съм тъпа или грозна, че да не ставам за интелектуален разговор или за *** (това, което не каза и никой не се сети какво е то) :confused

 

Злате, нямаше как да сляза до склада точно тогава, иначе щеше да имаш обект, който да закупиш. Ама най обичам като промо артикулите се изкупят преди края на промоцията. Знаеш ли как да ми е любимо това.

За очилата - батко, махнах ти ги, защото ми приличаш на фолк балтия, която дава интервю в 23 ч. със слънчеви очила в нощно заведение. Много мразя по телевизията (особено) да гледам пичове със слънчеви очила. За това се извинявам, ама не знаех за "причините". Много ми е позьорско да стои някой с тъмни очила, когато няма никакво слънце и не е навън. А на мен вече трябва да ми се изпишат едни служебни заради въпросното осветление. Особено зимата нещата стават страшни. Светло навън (заради снега), на бачкане кофти осветление, лея едни сълзи, ще кажеш, че ми липсва Карфур-а... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Демек - инат си. Ми хубаво - да те болят очите тогава. Освен това всичко е до монитор. Има едни 17" монитори при мои клиенти на 1024х768 които след половин час и ме болят очите. Някакъв 10 годишен ACER е от тези които кривят цветовете при мръдване на 10см от центъра и нямат DVI.

 

 

Вземи няокой ден Paint и нарисувай една буква като Ж примерно 16х16 пиксела. Сега я нарисувай при 24х24 - дребна разлика мислиш, а? Уголеми 2те картинки 16 пъти и забележи разликите. Ето това е ползата от високата разделителна способност.

 

Лаптопа е 1920х1200 на 17" ти гледаш същото но на 22" и НИКОГА не го гледам от метър и половина. Едното от 40см другото от примерно 60... то и 30ката я гледам от 60см.

 

Дотук това което виждам е - не искам да уголемявам, а и не искам мониторите да имат по-висока разделителна способност за да не се налага да натискам ctrl+

 

Каза че ти се размествало неясно какво - аз досега не съм забелязал нещо да се размести. Покажи ми сайт който се чупи дизайна грозно като увеличиш. Този форум примерно няма грам проблеми. Facebook, Gmail също. Сайтовете които ние сме правили също. Не разбирам какво се чупи. Даже asos.com който гледате с жена ми толкова често също е ок.

 

Няма да ме болят очите, щото не сядам на 22" монитор FULL HD пък!

 

Примера с пейнта е безсмислен. Знам как работят пикселите и какво става като уголемиш. С тая разлика, че точката, както вече казах, не е толкова малка, че да има някаква осезаема разлика при гладкостта на буквата като е увеличена.

Не съм сигурен какво виждаш на тая 30-ка от 2 педи и половина разстояние. Чесно. Или ти се схваща врата от въртене, или си си центрирал работния прозорец в средата, а другото си го оставил с някакъв уолпейпър, за да ти изпълва периферията и да си "все едно там".

 

До тук, това което трябваше да видиш е, че голямата резолюция е супер яко нещо, когато е сложена в правилния физически размер. Ако пък устройството е оптимизирано за тая голяма наситеност на точките (iPhone 4), става още по-яко. Не да буташ 3800х2000 в 20" монитор щото можеш (примерно. цифрите са измислени) При положение, че Windows е направен на 96ppi, при горния размер от 3800х2000 в 20", става 241ppi. Трябва да увеличиш двойно, за да виждаш така, както е направено да се вижда. Безсмислено.

 

Не ми е притно да увеличавам сайтовете. Повечето може и да не се разместват, но ми е неприятно. Обичам нещата натурални. Така, както са направени да изглеждат и да звучат.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...