Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Е как да му се не радваш на Пожарникаря....

Ем, да. Защо не, правилно им го каза. Какво искат? Какво толкова ще им пречат проучванията и евентуално 'вадене' на шистов газ? Каза им го добре - отделихме ви време и ви казахме, че това няма да се случи. Пак протестирате, така, че можем да вземем да подпишем на инат. Много правилно. Хората са казали "Внимавай какво си пожелаваш, защото може да го получиш..."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ем, да. Защо не, правилно им го каза. Какво искат? Какво толкова ще им пречат проучванията и евентуално 'вадене' на шистов газ? Каза им го добре - отделихме ви време и ви казахме, че това няма да се случи. Пак протестирате, така, че можем да вземем да подпишем на инат. Много правилно. Хората са казали "Внимавай какво си пожелаваш, защото може да го получиш..."

 

 

 

r18987_facepalm2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Абе защо някой като поживее отвъд океана 10-на и повече години става част от машината за глупости на САЩ? Направо не е за вярване какви щуротии се набиват в главите на иначе здравомислещи хора.... Трябва да похвалим пропагандата - явно рецептата е много добра и перфектно се изпълнява...

 

П.п. А само като си помисли човек, че дори не живееш в щатите... неее, изобщо нямат пропаганда сащ... ама хич..., даже изобщо не промиват мозъци, нее....

Мамини златни, вие двамцата имате ли си изобщо идея какво означава пропаганда? Можете ли схванете какво общо с пропагандата може да има сухата статистика и фактите? Аз много добре знам, че в Америка бият негрите, но опитайте се да си напънете малко мозъчетата и да си помислите дали евентуално пропагандата не са именно глупостите в онзи клип, съпоставени с фактите от реалността? Много е жалко, когато някой почне да отрича действителността и да се позовава на някаква "пропаганда". Сигурно същата тази "пропаганда" е забранила на въпросните летящи кофчези да се доближават до въздушносто пространство на цивилизованите държави - факт. Поне малко замълчете пред черната статистика от последните години, защото там основно загиват именно сънародниците на въпросните джуджета, на чиято пропаганда се възхищавате.

Link to comment
Share on other sites

Мите, ти ли ги заснемаш тия "красоти"?

Амии да.Онази от болницата беше някъде края на юни.Разглеждах си разни снимки и попаднах на тази, та реших да я споделя с вас.

 

Къде е това място

Това е на Чудните мостове.Тъпото е, че на 150мт по-надолу е хижата и има няколко казана.Ама на...Вярно, че е малко по-комерсиално място и ходят повечко хора, но това...е просто ужасно.Имам още няколко снимки, но мисля че тази е достатъчно изчерпателна.

Link to comment
Share on other sites

Момчета, не разбрахте ли, че истината е в колелото :)

С него ако катастрофираш, ще видиш и Луната, и звездите от близо :laughing:

Дано не ми се случва...

In velo veritas!

 

Ела някой път по пътечиците, които минавам аз, с твоето колело и ще видиш как Батман, Елвис, Хитлер и Махатма Ганди играят белот на вързано. Еииий днеска минах такъв камънак, че сълзи на щастие ми текнаха по бузите :)

 

 

Къде е това място
Навсякъде. Поразрови се и може да видиш на какво направиха рилските езера, като им пуснаха лифт на кифлите и кифълите и ходят да гъзареят там горе, шоту е мудьерну... На Безбог ги гледах разни тузари с големите месингови ланци, разни кифли с обувки с токчета, тръгнали да ми се правят на туристи...
Link to comment
Share on other sites

Момчиле бе?! Ти на тъп ли се правиш? Ква война в Чечения те гони? Чечения е част от РФ. Все едно Тексас да обяви независимост. Ти както си ми тръгнал, ще ми отречеш Циолковски и ще въздигнеш фон Браун. Що мълчиш за Топола? И за Искандера? И що ми говориш за ОМП? Не руснаците хвърлят ядрени бомби над Япония. И не те бомбардират открит цивилен град със запалителни бомби/Дрезден/.Нито пък те мятат ракети с обеднен уран над босненски села. Като заговорихме за ракети - ми Русия има първия ракетен дивизион в света. И го използва в Руско-турската война/Освободителната/, срещу Силистра.

 

Добре, за ОМП-тата разбрахме, че няма да кажеш нищо...смислено.

 

Ако искаш, можем да почнем с елементарното масово оръжие - стрелково, бронетехника, артилерия, авиация..

 

Знаеш ли кое е най-продаваното оръжие след Калашников? - Правилно, позна - кухненския нож.

А защо никой не купува лицензи за производство на М-16?

 

И знаеш ли кое е най-доброто противотанково оръжие?Не, сбърка, не е РПГ-7, а по-големият му батко - РГП-29 Вампир.

 

Може за ТОС "Буратино" да си поговорим - без аналог в света.

 

За "Град"-овете?За Ц-300, 400 и пр.?

 

От авиация разбрахме, че не разбираш. Подводниците няма да ги закачаме, че тотално ще потънеш.

 

И що не кажеш нещо за гафовете на американски пилоти в залива, които в бойни условия, с включена опознавателна система и с АУАКС над тях свалят 3 хеликоптера. От техните си.

И що толкова често им гърмят совалките на американците? Щот са мноо добри, нали? И нали питаше що руснаците не ползват ядрено оръжие в Чечения? Отговорът е, че са по-хуманни от американците, които заливаха с напалм виетнамски села. Що в Босна американците ги клатят като изоглавени, а първите, успели да доведат воюващите страни до масата за преговори, са руските ВДВ. Много просто - руснаците могат да воюват.

Айде извади си главата от говнорезервоара, тоя път и си отвори очите. Или си гледай тясната специализация. Да си изучавал случайно ВССС?Ако не знаеш какво е, значи "Въоръжени сили на съюзните страни." Щото аз пък съм го учил. Не отричам, че и американците имат някои добри оръжия. Но повечето им издишат и добре, че имат хубава реклама. Че те самите наричат КА-50 - "Убиеца на танкове". Или и това не знаеш? И ще го отречеш...

 

О, като каза пропаганда - що американците си замълчаха за помощта им в Грузия? Щот ги биха и ги ебаха, нали? И то кой? А нали водят войни в името на свободата, що не наказаха Грузия, че напада Осетия? Все едно ние да нападнем Македония, ако поиска да стане турска.

Link to comment
Share on other sites

Те разбират от военна техника! Те разбират от военна стратегия! Те разбират от Авиация! Те знаят тайни, които ти не си и сънувал! Няма конспирация, по която те да не са вещи!

Булфорум представя:

"Темата на Раптор, Гримьор, Гадо и Годфадър"

По форумите. От 18-ти септември.

Link to comment
Share on other sites

Пешо, ми да! laughing.gif Баси, колко кофеин имам в кръвта, мога да накарам да поникне кафеен храст, само като се изпикам на котката в пясъка.

 

Ситуация днес

Той: - Имам оранжев колан по карате!

Аз: - А тва знаеш ли какъв стимул ми дава, да стана и да ти набия два шамара!

 

 

И...ей така почна "скандала"...

Link to comment
Share on other sites

Атанасе, ти съвсем изтрещя, брато. Не разбра ли, че оръжията и войните не ме интересуват? Интересуват ме нещата от ежедневието за обикновените хора. Там ситуацията е доста страшна, за приятелите ти с въпросното "смертельное оружие". Защото се оказва, че ситуацията за обикновените руснаци е не по-малко смертельная.

Ето ти фактите:

  • За 2011-та година, която още не е приключила, в Русия са се станали 4 сериозни катастрофи на пътнически самолети, при които са загинали общо 121 души. По този показател Русия вече е на върха в черната статистика, изпреварвайки Демократична република Конго, които са на второ място.
  • През миналата година в Русия са произведени цифром и словом 7 (седем) нови пътнически самолета.
  • Повечето пътнически самолети, руско производство имат забрани за кацане на международните летища в ЕС, като прословутите модели Як имат изобщо БАН за въздушното пространство на ЕС от 2009 г.

Тези факти по-горе от суровата действителност по никакъв начин не се връзват с пропагандата на кремълските джуджета и смертельното им оружие. За това ставаше въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Пешо, ми да! laughing.gif Баси, колко кофеин имам в кръвта, мога да накарам да поникне кафеен храст, само като се изпикам на котката в пясъка.

 

Ситуация днес

Той: - Имам оранжев колан по карате!

Аз: - А тва знаеш ли какъв стимул ми дава, да стана и да ти набия два шамара!

 

 

И...ей така почна "скандала"...

 

И какво стана ?

Пишеш от emergency room ?

Link to comment
Share on other sites

Ми...кво да е станало, разбрахме се като мъже, седнахме на по бира и стигнахме до консенсус.

 

Момчиле, ти пръв зачекна темата за въоръжението. И аз ти казах - въпрос на приоритети. И нашата авиация не е цъфнала и вързала, както казах. Още повече, че руснаците предпочитат в Русия да пътуват с влак....Щот знаят кви са им самолетите... Почнахме да го обръщаме на тавтология.

Link to comment
Share on other sites

Пък тука пътуваме със самолети, щото си знаем какви са ни влаковете.

 

Преди време гледах една карта на европа, на която бяха обозначени релси по които се движат влакове с над 100км/в.ч. Според нея в България няма релси. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ииии какви скучни теми сте захванали. Хубаво че бях на вилата да омаам малко пържоли и след 2рата бира такава хубава дрямка му дръпнах...

 

А сега съм захванал едно хубаво уиски да го ближа и като ще пусна 1 филмче да ми е пълен кефа пък вие продължавайте да си говорите за оръжия, влакове и самолети

Link to comment
Share on other sites

Момчиле, ти пръв зачекна темата за въоръжението. И аз ти казах - въпрос на приоритети. И нашата авиация не е цъфнала и вързала, както казах. Още повече, че руснаците предпочитат в Русия да пътуват с влак....Щот знаят кви са им самолетите... Почнахме да го обръщаме на тавтология.

Предпочитат или са принудени. Щото и на тях може би им се живее. Иначе предполагам влака винаги е за предпочитане, когато трябва да прекосиш два континента от Москва до Владивосток - чудесна екскурзия се получава. Да им имам приоритетите.

Link to comment
Share on other sites

Ми пътуването е около 9 дни....Обаче имаш легло като хората, можеш да се изпънеш, да хапнеш, да пийнеш, карти да удариш, някоя мацка да наебеш. Да не говорим, че билета е 3 пъти по-евтин от самолетния.

 

Ред. И това не са ти БДЖ.

 

http://www.youtube.com/watch?v=5QYIlgRg9TY

 

Link to comment
Share on other sites

Добро утро. Лелеееее, как ще изтрещя днескааааааа... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...