Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Галче

Наско, знам бре. Ама настина няма откъде. Иначе да съм намерила начин. Съквартирантката вика : "Вземи си кредитна карта", ама нещо не ми се нрави тази идея. Не е като да не може, човек, ако и двамата ми родители работеха за парите, които преди, щяхме да намерим за една въшлива магистратура във ВСИ или УХТ, че в ПУ са цифромания, бирниците му долни, мръсни, гадни... 600-700-800 лв. държавна поръчка. Смятай. Да проституирам за магистратура - няма да е.

Надявам се догодина. Иначе без нея съм за никъде. Знам го.

Обаче все пак има малък шанс, някои от колежките ми намериха работа по специалността.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ще се пръкне кор. Някой да се пръкне за компания, че сам ми е скучно да пия, вашта мама!

 

 

 

 

Тва горното за мордет.

 

Галя...Стягай гащите. Скапана специалност си изкарала, по-скапана и от мойта/бъдещата ми жена изкара магистратура Туризъм и зима 4 пъти повече от мен/. Един съвет - пробвай в армията. Абсолютно сериозно. Другия вариант е няква магистратура за ЧР и ТРЗ.

 

Ред. Махам превръзката, бал съм, го! До сега трябваше да се затвори!

Link to comment
Share on other sites

Ааа..скалното зависи - мое на Боянския ледено, мое на Лактник - нормално.. А басейните...тоя май е 30лв на месец. Не съм се интересувал подробно, честно.

 

Галче, виж ся...Сестрата/понеже ми е сестра и е тъпа и упорита/ в момента записа и кара докторантура, НО запази моминското си име, оправя се сама/кара на стипендия/, мъжа й/зетя демек, дето го заплаших с побой/ се нави да поеме само консумативите за детето...Абе, който иска -може. Един съвет - изкарай магистратура или докторантура най-добре, за да имаш шанс...Че иначе е много зле в България. Да не давам пример със себе си и жената...че с нея сме и колеги...Ох, свърши ми леда за ракията....някой няма ли да ми прави компания бе?!

 

Аз! Макар и дистанционно и с бира! beer.gif

 

мъжа й/зетя демек, дето го заплаших с побой laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Кефиш ме!

Link to comment
Share on other sites

Дон чефо току-що го метнах в игнор...То и без това само глупости от него, не изтървам нищо съществено. А неговото се нарича държавна измяна и някога се е наказвало със смърт.

 

За господа пацифистите --> http://en.wikipedia...._of_Switzerland

 

А относно казармата - ми не ми се обяснява. До човек си е. Но определено бих приветствал въвеждането на армия тип швейцарски образец у нас...както има такъв план.

 

И съм забелязал, че хората, изкарали казарма, определено успяват да се справят със всичко в 97% от случаите. В останалите 3% викат приятелите от казармата на помощ.

 

Ред.

Вуксе, аз съм дебел и плешив. С голям кор. Приличам ли на манаф, който би изтрещял пеераса от горната снимка?

Преди години бях слаб и дългокос. Приличал ли съм на метъла, който би изтрещял пеераса от горната снимка?

Предполагам и в двата случая отговора ще е да, което показва, че хората се променят, а пеерасите - не.

 

Ред2. Пешо бе, аз казармено-промит мозък ли съм, според теб?

 

Швейцарците да не мислиш, че не носят светли цветове? Най-вероятно не ги унижават обаче войниците като идат там. Да им плюят в храната и разни подобни простотии, които на нищо освен злоба не могат да ме научат.

 

А този на снимката не е педераст. Не съм сигурен за какво говориш. Пожелавам ти и ти на 43 години да изглеждаш като него на тая снимка.

 

1. Това е снимка на филмов персонаж > актьора е облечен от стилисти, за да съвпадне с персонажа, който играе.

2. Персонажа е богат женкар.

 

Слагам си windows 8 да видя какво ще се пръкне.

 

Едно голямо нищо. Това, което се разпространява е правено за таблети, по мои наблюдения. Ако не е правено за таблети - жална ни майка.

Link to comment
Share on other sites

Аз! Макар и дистанционно и с бира! beer.gif

 

мъжа й/зетя демек, дето го заплаших с побой laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Кефиш ме!

 

Пак е нещо.

 

 

Ми аз му казах, че ако се отнася зле с нея или тя се оплаче, ще ида до Чехия и ще му направя задника широк/непреводимо е на български/, съвместно с промяна на лицевата конфигурация/също непреводимо, но звучи като - така ща разрисувам, че и св. Петър няма да те разпознае/ при което брат му,/с който се напихме като магарета/ потвърди готовността да ми помага, щот той винаги е бил дискриминиран в полза на по-големия си брат/зетя/,а пък малкия брат е бая бичме...

 

Ред. Вуксе, аз като бях в бойно поделение, не съм бил никога унижаван. Да, ял съм скапана храна/ми на едноседмични учения няма как, храниш се с това, което ти даде земята/повечето няма да разберат./ ама да ми плюят вътре...Ти ДВСК знаеш ли кво е? Или говориш наизуст?А и такива готвачи ние си ги пребивахме, като разберяхме за такива неща.

 

Ред 2. Кажете ми филм за Афганистан, който си струва и който не съм гледал...

Link to comment
Share on other sites

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=107022

 

Това май е една от най-великите теми на форума. Бързайте, докато са топли линковете :D

Ооо... с този образ и неговите рестрикции съм се хилил доволно... То само като се зачетеш по заглавията и няма мачин да не се развесели човек...

 

Швейцарците да не мислиш, че не носят светли цветове? Най-вероятно не ги унижават обаче войниците като идат там. Да им плюят в храната и разни подобни простотии, които на нищо освен злоба не могат да ме научат.

Вуксе, пак говориш наизуст! При това приказваш пълни простотии, чути от някой друг, който ги е чул от брат'чеда на аверчето от другия блок... Стегни се малко..., можеш и доста по-интелигентно да говориш глупости. Такова нещо в друг род войска, освен кеча, едва ли е възможно! Най-малкото защото този който си позволи подобно нещо или ще разбере какво точно предписват, дори в най малките детайли, вътрешният устав и уставът за гарнизонна караулна служба, или ще се срещне с баба меца от болезнено близо или ще го "подисциплинират" някоя и друга допълнителна година... А да не забравяме, че съществува и вероятността да не осъмне на другия ден...

 

П.п. Тази толкова "страшна" казарма, беше страшна само за скатавките и пишман-тарикатите, такива наистина има какво да разказват...

Link to comment
Share on other sites

 

П.п. Тази толкова "страшна" казарма, беше страшна само за скатавките и пишман-тарикатите, такива наистина има какво да разказват...

 

Съгласен.

 

Ефрейтор Ангелов, може Виден да го помни, беше пишман тарикат. Издъни се и от учебен център попадна в бойно поделение/при нас, но в друг батальон/. А там беше мой бивш съученик, който беше слушал от мен какви зулуми е правил Ангелов/това, че аз лично си бях патил от него, само дава цвят на нещата - 200 лицеви за норматив/ Ангелов ходи седмици наред квадратен в лицето и тъмен под очите./Вуйчо му беше началник на учебния, ама какво от това./ Допълнително, в нашия батальон беше братовчед ми, с който сме от едно село, една улица, завършил е НСА - борба и беше шампион по СРБ на бригадата - Темелков/Виден може би помни и него/.Та горепосоченият Ангелов, както и един софиянец - Вълев, бяха решили да тарикатстват и да скатават. Ангелов го би съученикът ми - Младенов/ щот аз нямах право да посегна на по-старши по звание/ ама Вълев го драхме аз и братовчед ми. Реши, че може да ме гърчи по устав. Грешка. Допълнително се опитваше да скатава от часовете по СРС, заради което патеше целия взвод. Мечка знаете ли кво е? А мечка с приклади? Та Ангелов и Вълев имат какво да разказват за извращенията и лошото отношение в казармата.

 

П.П. Наскоро срещнах един от "старите" Алексиев", беше ни ефрейтор по подривно....Така се напихме!! Важното е, че свестните хора помнят от казармата хубавите моменти/ Алексиев беше взел 1-во място по стрелба, щот ние имахме наш човек в МТО и той сваляше мишените като стреляше нашия човек, а друг дупчеше с пирон 10-ките./ А шибаняците помнят скапаните.

Няма по-сериозни приятелства от тези през казармените и студентските години :)

Link to comment
Share on other sites

Вуксе, пак говориш наизуст! При това приказваш пълни простотии, чути от някой друг, който ги е чул от брат'чеда на аверчето от другия блок... Стегни се малко..., можеш и доста по-интелигентно да говориш глупости. Такова нещо в друг род войска, освен кеча, едва ли е възможно! Най-малкото защото този който си позволи подобно нещо или ще разбере какво точно предписват, дори в най малките детайли, вътрешният устав и уставът за гарнизонна караулна служба, или ще се срещне с баба меца от болезнено близо или ще го "подисциплинират" някоя и друга допълнителна година... А да не забравяме, че съществува и вероятността да не осъмне на другия ден...

 

Не говоря на изуст. Имам си много достоверен източник дори. Само дето е бил в казарма 10-15 години преди теб.

Link to comment
Share on other sites

Съгласен.

.....

Ти пък ако мислиш, че някой от тези, дето толкова се радват, че не са служили, може да схване и четвърт от това което си писал... Важното е, че се споменава бой и дране... и следователно казармата е нещо ужасТно и мноо страшно и т.н. Те си живеят в някакъв филм, че основното в институцията казарма е търчане, стреляне и изпълняването на заповедите на някакви малоумници.... Загубена кауза е тази, да им се обяснява каквото и да било... нека се радват и да са щастливи, че са се "отървали" :lol: B)

 

Не говоря на изуст. Имам си много достоверен източник дори. Само дето е бил в казарма 10-15 години преди теб.

Ама хич не обичаш да четеш, нали?

Link to comment
Share on other sites

Засилих да отговарям, ама после се усетих, че явно ти си писал на някой друг, нещо което няма общо с темата... Но пък гледам, че и моят пост фигурира в твоя цитат, та си викам, все пак може и да се отнася и до мене... Би ли пояснил (за аудиторията) моля те, кое е общото между примерно самолетите от ГА на по 30+ годишна възраст и модерните, без аналог прехващачи, щурмовици и хеликоптери на ВВС?!

Там е работата, че абсолютно нищо не си усетил. Ето на това се казва промит от съветската пропаганда мозък. Значи на теб изобщо не ти прави впечатление невероятния абсурд, заключващ се в съществуването на нам'квиси извънземни смертельни оружия на ВВС и в същото време пълната трагедия на летящите консерви-таралясници, изтребващи обикновените хора. На теб явно не ти прави впечатление, невероятния абсурд на това да се въоръжаваш до зъби със смертельни оружия, чиято основна цел е да затрият континент, на който живеят десетки милиони твои сънародници, а в същото време да не можеш да произведеш повече от 7 (седем) нови самолета годишно, които да заменят капещите от небето стари консерви. Това, приятелю, е пълен абсурд, както е пълен абсурд и рекламата на въпросните смертельни оружия, които можели да затрият с един удар Лос Анджелис три пъти. Точно това мен ме отвращава и точно затова кремълските джуджета никога няма да вкарат страната си в групата на цивилизования свят. Понеже намеси и незнайно защо американците, които нямат абсолютно никаква връзка с обсъжданата простотия, мога само да ти отбележа, че клипове на нови американски оръжия, в които се обяснява как с един удар може да се затрие Москва три пъти няма да намериш. Ето ти една тънка разлика, върху която може да се замисли човек, който рабира се има малко останал мозък, незасегнат от истинската пропаганда.

Link to comment
Share on other sites

Ооо, боли ме кура за тия дет не са били! И за глупостите на Момчил ме боли кура. Аз си имам ракия. И ми е все тая. Който квото иска - тва да говори. Никой няма да разбере кво е да бичиш 50км за денонощие, и след това да те наградят. Да не казвам с колко багаж на гърба. Че някои ще ме обвинят в лъжа. Щото ние имахме цел. А тия..даже една п♛тка кат хората не могат да свалят, ако не са епилирани laughing.gif

 

Майната ви пеераска, никой няма да разбере ква е тръпката да ти гръмне фугас под краката или да ти насочат засякъл автомат. Мноо ми дойде тая ракия, ама войната прави от момчето мъж.

 

4299.jpg

 

 

Отгатнете на колко е момчето. И не ми излизайте с номера за тогава и сега.Щот много ша го духате. Няма разлика от тогава и сега. Всъщност - има. Тогава мъжа е бил мъж. Па макар и момче. А не пеерас с розова риза.

 

Ред. Момчилееее, мноо си се смахнал Съветите не съществуват от около '89 насам, отдавна е РФ. Играй си голфа.

Link to comment
Share on other sites

Ред. Момчилееее, мноо си се смахнал Съветите не съществуват от около '89 насам, отдавна е РФ. Играй си голфа.

Сигурно е така, Атанасе. След повече от 80 години заливани от тази пропаганда, викаш новата федерация изведнъж е захвърлила всичко на боклука, измила се е и вече е направо самата божакравичност. А това, че искат там да затриват държави, в които е пълно с техни сънародници и потомствата им е някаква художествена измислица.

Link to comment
Share on other sites

То па щот САЩ не са искали да затриват. Да си припомним Залива на прасетата и Кубинската криза.

 

Момчиле, ПОЕМИ го - на кръстопът сме и докато имаме курви за политици, всеки ше ни клати. Къде викаш, имало милиони руснаци, дето искали да прибягнат до суицид? Че не ми стана ясно за кво говориш, колко познати руснаци имаш, какви типове хора от прослойките на РФ познаваш и колко време си живял там.

Ако ще си говорим за интереси, виж още Съединението - имперска Русия му се противопоставя. Винаги трябва да си задаваш въпроса - къде са големите кинти? И тогава да ми говориш за пропаганда и прочие, щот пропагандата е официалната страна на нещата. Като казах в Русия за пръв път, че съм българин, ме попитаха дали имам български цигари. С това са ни запомнили, разбираш ли? С хубавите за онова време цигари "Стюардеса", "Родопи" и "ТУ-154". А една американка от Корпуса на мира ме попита дали все още е възможно в Мелник да се пие свободно вино и дали все още е толкова хубаво. Не ме питаха за политика. Щот на обикновените хора, от които ти се интересуваш, по твоите собствени думи, не им пука за оръжие и политика. Те искат хляб и вино. И зрелища. Аз се интересувам от оръжия, защото са част от живота ми. И политиката не ме интересува. Къде бяха политиците, когато Хитлер прегази Полша? Или когато се издигаше Берлинската стена? Къде бяха те, когато падаха бомбите с обеднен уран над Сараево? И къде са сега политиците, когато Гърция застрашава целия ЕС? Какво става с политици като цар Борис, който отказва да интернира българските евреи? Да ти кажа ли? 45 години е плют като германско мекере. А след '90 колко благодарствени еврейски паметника са издигнати, знаеш ли? Определено мислиш крайно едностранчиво. С какво Ирак заплашваше националната сигурност на САЩ? С това, че има петрол, може би? Или че може да изрине Кувейт? Ами какво наложи въвеждането на американски войски в Афганистан? Ударът срещу Кулите? Да бе! Според мен са виновни редките земни елементи и петрола. Ми сега истерията със шистовия газ на наша територия? А? Или теб те боли кура за това, щот си далече? Знаеш ли какво прави капитан Петко войвода, като излиза от варненския затвор? И ти си като тях. Като ония, за които той вдига черно знаме.

 

Ред. О, и тези руски потомства, които ти визираш, са потомствени руски аристократи, избягали от революцията. Такива има много и у нас. Мога и снимки да ти покажа.

 

Ред2. Гадо, изписа света. Следващият клип е за Момчил и подобните му.

 

http://www.youtube.com/watch?v=fnlZlGznK40&feature=BFa&list=FLi78cmUxQp8aMu3AyEFi3ww&lf=mh_lolz

 

Link to comment
Share on other sites

Там е работата, че абсолютно нищо не си усетил. Ето на това се казва промит от съветската пропаганда мозък. Значи на теб изобщо не ти прави впечатление невероятния абсурд, заключващ се в съществуването на нам'квиси извънземни смертельни оружия на ВВС и в същото време пълната трагедия на летящите консерви-таралясници, изтребващи обикновените хора. На теб явно не ти прави впечатление, невероятния абсурд на това да се въоръжаваш до зъби със смертельни оружия, чиято основна цел е да затрият континент, на който живеят десетки милиони твои сънародници, а в същото време да не можеш да произведеш повече от 7 (седем) нови самолета годишно, които да заменят капещите от небето стари консерви. Това, приятелю, е пълен абсурд, както е пълен абсурд и рекламата на въпросните смертельни оружия, които можели да затрият с един удар Лос Анджелис три пъти. Точно това мен ме отвращава и точно затова кремълските джуджета никога няма да вкарат страната си в групата на цивилизования свят. Понеже намеси и незнайно защо американците, които нямат абсолютно никаква връзка с обсъжданата простотия, мога само да ти отбележа, че клипове на нови американски оръжия, в които се обяснява как с един удар може да се затрие Москва три пъти няма да намериш. Ето ти една тънка разлика, върху която може да се замисли човек, който рабира се има малко останал мозък, незасегнат от истинската пропаганда.

Добре де, що поне веднъж не пробваш вместо да носиш вода от неизкопани кладенци, просто да седнеш и да сметнеш колко прави две и две? Ти да не би да си мислиш, че американците нямат бомби които да затрият пет пъти наведнъж Москва да речем? Друг е въпроса дали могат да им дофъркат дотам! Не виждам какво общо има пропагандата (в моя случай) след като е неоспорим факт, че съветската наука и икономика в продължение на четиредесет и повече години е работила предимно за нуждите на армията и поради тази проста причина, американците имат да ги гонят още много години. Не виждам що да е безумие тази реклама (сериозно питам)? Или твоят ISP не ти дава достъп до рекламните клипове в тубата на американското въоръжение, та поради тази причина си мислиш, че щатите не правят такива неща? Оръжейният бизнес навсякъде по света е много по печеливш дори и от петролния. Защо според тебе, първото нещо което се съсипа в България, беше военнопромишленият блок?

 

 

 

 

П.п. Естествено, че някак не върви американците да копират руската реклама, но има немалко красиво пипнати клипчета и разни лекции изнасяни от "експерти" в които превъзнасят американските стрелкови системи, като ги сравняват с руските... и учудващо, пред тяхните пушкала руските покриват едва около 30% от показателите...!!! Не виждам смисъл да говорим повече по въпроса, поради простата причина, че до сега не си дал признаци да осъзнаваш, че монетата винаги има две страни. Никъде и никога не съм твърдял, че руснаците са с нещо по-добри от американците, но пък мене ме отвращава абсолютно подлярския, смехотворен и спокойно бихго нарекъл - престъпление срещу човечеството, начин по който действат щатите! Разбираш ли, приятелю, това което много зле прикрито правят щатите, руснаците го правят съвсем открито. Ето това е още една тънка разлика, върху която може да се позамисли човек, естествено ако не е със съвсем промит от пропаганда мозък ;)

 

П.п.2 Сега гледам, че докато съм писал, Танас доста точно е описъл нещата по начина по който ги виждам и аз...

Link to comment
Share on other sites

БОГОХУЛСТВАШ!!! ХАПСУРД! Сега персоната с интелект на амебозавър ще те обори! (амебозавър - първият идиот казал, че не сме прави)

 

Ти пък, дето те е страх в гората да идеш, що се обаждаш на тема казарма не ми е ясно :D

Link to comment
Share on other sites

Ти пък, дето те е страх в гората да идеш, що се обаждаш на тема казарма не ми е ясно
Аз може ли да се обадя? Щото ходя по гори и чукари, дето надали ще стъпиш.
Link to comment
Share on other sites

Аз може ли да се обадя? Щото ходя по гори и чукари, дето надали ще стъпиш.

 

За тебе пък кой говори ?? И откъде знаеш аз къде съм ходил и стъпвал, докато си би на татко ти във втората ракия ??? Или нещо пак си се комплексирал и трябва да защитаваш беззащитните ??

Link to comment
Share on other sites

На 6-7 години едва ли си ходил кой-знае колко ;) И не виждам причина да не се обаждам. А ти... май нещо се развълнува? Сигурно е от възрастта, чувал съм, че старите хора дигат кръвното :lol:

Link to comment
Share on other sites

Кво за американската пропаганда, викаш?

Няма такава! Ама хич! И даже, ама никак, не рекламират въоръжение, мда...

http://www.youtube.com/watch?v=f2ZpNaqAVC8

http://www.youtube.com/watch?v=qfyDW6x2JkU&feature=related

При това забележи в какво предаване си позволяват да го правят ;)

Един вид - Не, бе..., аз не съм мангал... само майка ми и, май..., и баща ми са такива.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...