Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

PS: Защо с всеки втори твой пост се опитваш да докажеш че вицовете за блондинките не са вицове?

 

Тя Галя не е блондинка.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

О, Николай, такива хубави думи имам за тебе. Само да те засека. Хубави ги изяде снощи с тия простотии, дето си ги писал. Както казах, това съм прочела, това съм разбрала. А и конкретната песен, в няколко варианта не искаше да се "сподели". Поне три различни клипа на тази песен пробвах, не стана. После пробвах други песни, пак не стана. Затова помислих, че може да е от моите настройки нещо. Писах и обяснения в "Нека се знае", за да си разгледат "неподходящото съдържание".

А след 20 минути си тръгна нормално. Всичко, което преди не тръгваше, се оправи. И какво ще ми кажеш, че съм тъпа и упорита ли? Мното хитро, много интелигентно "базикане".

Ангеле, като ти е станало смешно, смей се, не пиши глупости, молим.

Link to comment
Share on other sites

Ей тъй както ме знаеш поне малко мислиш ли че бих го казал това "тъпа и упорита" съвсем сериозно без да се хиля междувременно?

 

И като съм те почнал - ми верно не четеш. Нещо са се объркали те и разпознават песента или клипа като нещо което не би трябвало да може да се публикува. И го пише пределно ясно ти говориш за настройки и че ти нищо не си блокирала.

 

Трябва ли да ти обяснявам че не си център на вселената? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тъй като те знам, не ми дреме какво си имал предвид и колко си се хилил. Ама хич.

Това за центъра на вселената нямаше място като коментар, ама к'вото е.

Спорен ден на всички...

Аз неа се обяснявам повече за простотиите на Николай... :sayjin

********* *********** ************ ******** **** (цензура)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Идеше ми да изкоментирам "ей на такова му се вика тъп но упорит" ама се познаваме пък е грубо а не съм такъв човек....

Думата която си търсил е "Пробивен-на".... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, като ти е станало смешно, смей се, не пиши глупости, молим.

 

Е засмях се де. И какви глупости съм написал? Песента ти е била с права и не е било позволено да се публикува за момента. Това, че някой 14-годишен си е проявявал преводаческите способности в преводача на Facebook е просто лошо стечение на обстоятелствата.

Link to comment
Share on other sites

Е засмях се де. И какви глупости съм написал? Песента ти е била с права и не е било позволено да се публикува за момента. Това, че някой 14-годишен си е проявявал преводаческите способности в преводача на Facebook е просто лошо стечение на обстоятелствата.

 

 

Facebook не наемат преводачи. :) Мога да ти обясня как им работи системата, ама още не си пораснал до толкова. :)

 

Хубаво, че не е нужно и да се чете много.

Link to comment
Share on other sites

Добре, че пак не си разбрал. Превода не се прави от хора, хитряга. Ей за т'ва те мразят. Щото четеш, пишеш и пак не разбираш нито какво си прочел, нито какво си написал.

Link to comment
Share on other sites

Добре, че пак не си разбрал. Превода не се прави от хора, хитряга. Ей за т'ва те мразят. Щото четеш, пишеш и пак не разбираш нито какво си прочел, нито какво си написал.

 

Момък. Нали съм участвал в преводаческата програма на Facebook бре. Излизат две полета. От ляво са на Английски, от дясно са празни полета. После се преглеждат от други хора и се гласува. И като се съберат гласове, превода се публикува.

Link to comment
Share on other sites

...После се преглеждат от други хора и се гласува. И като се съберат гласове, превода се публикува.

 

...и ако гласуващите са съучениците на 14-годишния момък се появяват този тип "преводи", има логика.

Link to comment
Share on other sites

...и ако гласуващите са съучениците на 14-годишния момък се появяват този тип "преводи", има логика.

 

Не точно. Пуска се в Application-а и ако събере достатъчно негативни вотове, превода се променя от друг предложен с повече одобрения. Просто такива преводи се появяват, защото хората, които ги превеждат не съобразяват, че думата/фразата, която превеждат е само частица от цялото изречение.

Link to comment
Share on other sites

Добре, че пак не си разбрал. Превода не се прави от хора, хитряга. Ей за т'ва те мразят. Щото четеш, пишеш и пак не разбираш нито какво си прочел, нито какво си написал.

Не му говори така, щото ще вземе да си пусне дълъг, висящ на една страна перчем, ще започне да си подчертава очите с очна линия... и най-накрая ще свърши в нечия вана с прерязани вени! А пък ти ще си останеш самотен и недоклатен до краят на дните ти и ще те мъчи силно чувство за вина...

Link to comment
Share on other sites

Силната ти ентелегентност е на ниво, както винаги. :)

 

Пак заповядай.

Link to comment
Share on other sites

скара, бира и факана дипломна работа, която трябва да е готова до понДрелник да ГЕ

 

ааа и разделянето на бакЛавари и магьосници е огромна глупост

Link to comment
Share on other sites

То не било много зле предната броня да ти е за боя. :laughing: Преди малко подместих един Голф 2-ка няколко метра напред :rolleyes: Акъла го мързеше да дойде да си подмести малко колата и така и така неговата е очука и моята броня сега е за боя го подместих на 1-ва бавничко :pirate

Link to comment
Share on other sites

То не било много зле предната броня да ти е за боя. :laughing: Преди малко подместих един Голф 2-ка няколко метра напред :rolleyes: Акъла го мързеше да дойде да си подмести малко колата и така и така неговата е очука и моята броня сега е за боя го подместих на 1-ва бавничко :pirate

 

Стига да няма теглич...

Link to comment
Share on other sites

Пу де*а и линукси, де*а и центоси, де*а и драйвъри, де*а и некадърни дългокоси net-admin wannabes...

 

ELRepo президент!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...