Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

...Не мога да разбера вече дали имате някаква представа ти и Петърчо за какво иде реч в тоя разговор.

.... И на кой етап реши, че аз слушам само монотонно зомбиращи ритми и грандиозното ти обяснение ще ми дойде в повече, г-н Краставица?.

 

Голям си гъз, Ангеле! ...

 

...

ред:Силния ти интерес към краставиците на Гадин сериозно ме плаши!

 

 

 

Бах маа му...човек за малко да отиде да свърши някоя работа и колко неща може да изпусне...:lol:

И както един наш съфорумец беше казал преди известно време в подобна ситуация, да взема и аз да изплагиатствам с "Ей за т'ва го обичам тоя форум". :laughing:

 

 

Едит:

 

.............аз по тази причина никога няма да се кача в пунтото на Чефо, че после 2 дена има да хвърлям салфетки.

 

 

....и в колата на host-а също. :P

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaa от 1 седмица вече се чудя какво да взема Nexus S или iphone 4. Изчетох сумати ревюта и сравнения и не мога, и не мога да реша кой е по - добрия :confused

 

А ако някой има по - добро предложение от тези 2те ще съм благодарен ако ги сподели. :))

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaa от 1 седмица вече се чудя какво да взема Nexus S или iphone 4. Изчетох сумати ревюта и сравнения и не мога, и не мога да реша кой е по - добрия :confused

 

А ако някой има по - добро предложение от тези 2те ще съм благодарен ако ги сподели. :))

 

Няма "по-добър". Щеше да има "по-добър" ако гледаше ревюта на телефони с една и съща операционна система. Тези двата са коренно различни. Намисли си няколко неща, които правиш с телефона си:

Пращане на СМС, Пускане на песен без влизане в плейъра, набиране на номер за бързо набиране, настройване на програма и т.н. някакви неща дето ги правиш редовно със сегашния си телефон. После иди в магазина и ги пробвай и с двата. Виж с кой ще ти е по-приятно да ги направиш и си купи него. Оставяме на страна приложенията и различните хакове, които могат да подобрят това преживяване.

 

А най-добрият телефон като характеристики на пазара в момента е Samsung Galaxy S2.

Link to comment
Share on other sites

Поредния разбирач. За mainstream говори (брех, че интересна дума. а дали и знаем значението?), а в същия момент ми пуска 2 супер комерсиални парчета и 1 дето дори не е електронна музика и ги сравнява с Транс и то парче, което никой до сега не беше чувал.

На половината чакаристи телефоните звънят с парче номер 1 и номер 2 от тея дето си ги показал. На по-малко известните DJ-и.

 

Аз когато съм слушал транс, хаус, и каквото се сетиш още(без цикли), ти си се чудел защо компютъра ти яде дискетите.

Ясно е, че ти си най-осведомения Google капацитет. Макар да имаш скромен жизнен опит, това не ти пречи да ръсиш форОмни бисери постоянно. Нещо, което е видно за всички, освен теб.

Link to comment
Share on other sites

Ясно е, че ти си най-осведомения Google капацитет.

Аха, като в добавка на това - от онези разбирачи, за които няма нищо реално съществуващо, извън множеството на върнати резултати от търсачката. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз когато съм слушал транс, хаус, и каквото се сетиш още(без цикли), ти си се чудел защо компютъра ти яде дискетите.
:rofl: :rofl:
Ясно е, че ти си най-осведомения Google капацитет.
Сега ще попита какво общо има гугъл...
Нещо, което е видно за всички, освен теб.
Замисли се какъв би бил форума без него!
Link to comment
Share on other sites

Като се изключи снимката с магарето всичко друго си е така.

 

AAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaa от 1 седмица вече се чудя какво да взема Nexus S или iphone 4. Изчетох сумати ревюта и сравнения и не мога, и не мога да реша кой е по - добрия :confused

iPhone-а според мен. Чакам сега да излезе iPhone 5 за да си го взема.

Link to comment
Share on other sites

Аз когато съм слушал транс, хаус, и каквото се сетиш още(без цикли), ти си се чудел защо компютъра ти яде дискетите.

Ясно е, че ти си най-осведомения Google капацитет. Макар да имаш скромен жизнен опит, това не ти пречи да ръсиш форОмни бисери постоянно. Нещо, което е видно за всички, освен теб.

 

Седях си.... Чудех се какво да ти отговоря.... И между това да ти кажа колко си ограничен и тесногръд, и това да започна да ти обяснявам как съм седял на компютър докато ти си си търкал пениса в куклите си, реших просто да замълча. Не си заслужава.

 

Аха, като в добавка на това - от онези разбирачи, за които няма нищо реално съществуващо, извън множеството на върнати резултати от търсачката. :lol:

 

Ако имаш нужда от внимание, търси го другъде, а не навсякъде, където се спомене ника ми. Водили сме точно една дискусия и ти вече ме познаваш, а в същия момент дори не знаеш как изглеждам, а какво остава да си говорил с мен. Предубедени същества....

 

Сега ще попита какво общо има гугъл...

 

Няма нужда да го питам. Той няма да ми даде реален отговор.

 

@netroot: Това може и да е добър избор, спекулира се, че след нововъведенията, iOS все повече ще заприлича на Android.

Link to comment
Share on other sites

ред:Силния ти интерес към краставиците на Гадин сериозно ме плаши! :lol:

Мен също ме притеснява този факт!*

 

* Не, че ми пука заради самият интерес, щот нали съм мачо**, просто не обичам да наранявам чувствата на хората...

** Защо, по дяволите, Ангел бърка едни типично мъжки свойства (да ремонтираш, да създаваш и да изпитваш удоволствие от това) с мачовщината?

 

Ред. Ето тук има едно женско Мнение, относно какво точно означава този термин.

Link to comment
Share on other sites

** Защо, по дяволите, Ангел бърка едни типично мъжки свойства (да ремонтираш, да създаваш и да изпитваш удоволствие от това) с мачовщината?

 

Не съм казал такова нещо. Аз също си ремонтирам това, което мога.

Link to comment
Share on other sites

Седях си.... Чудех се какво да ти отговоря.... И между това да ти кажа колко си ограничен и тесногръд, и това да започна да ти обяснявам как съм седял на компютър докато ти си си търкал пениса в куклите си, реших просто да замълча. Не си заслужава.

 

И аз се позачудих за кратко, ама ти си типичен представител на поколението си - арогантен, самовлюбен, заблуден...

Интернет палячо...

И само да ти кажа, да не се изтървеш на някоя среща да ми говориш така, че ще си изтървеш и нещо друго... ;)

 

Наздраве, аз почвам бирите!

Link to comment
Share on other sites

Не съм казал такова нещо. Аз също си ремонтирам това, което мога.

Мдаа..., би трябвало преди да го напишеш това, да се върнеш и изчетеш последните четири (май) странници от темата....

Link to comment
Share on other sites

И аз се позачудих за кратко, ама ти си типичен представител на поколението си - арогантен, самовлюбен, заблуден...

Интернет палячо...

И само да ти кажа, да не се изтървеш на някоя среща да ми говориш така, че ще си изтървеш и нещо друго... ;)

 

Наздраве, аз почвам бирите!

 

Обиди и заплахи ли виждам? Някой май е слабохарактерен? Изобщо нямам намерение да се ограничавам, за да не нараня на някой крехкото его. От всяко действие има последствия.

 

Мдаа..., би трябвало преди да го напишеш това, да се върнеш и изчетеш последните четири (май) странници от темата....

 

Аз ги помня, но не помня да съм написал в прав текст това, което ти каза. Някой друг май е буквалиста...

Link to comment
Share on other sites

Аз ги помня, но не помня да съм написал в прав текст това, което ти каза. Някой друг май е буквалиста...

:Facepalm: No comment.

Link to comment
Share on other sites

Обидите излизат от твоето прекомерно его... в Интернет, разбира се...

 

От всяко действие има последствия.

 

Точно това ти казвам и аз...

Link to comment
Share on other sites

Обидите излизат от твоето прекомерно его... в Интернет, разбира се...

 

Точно това ти казвам и аз...

 

Аз обиди не съм отправял към теб. Не съм те наричал палячо и не съм те заплашвал с побой.

 

Това го казваш и ти, но последствията от твое действие ще са последните във веригата.

Link to comment
Share on other sites

Приятно повръюане / дупене на шаферки, от мен.

Лелеей, те едни шаферки бяха....Стадо бизони би избягало с ужас.... :lol:

Оженихме младите, порядъчно пийнахме, сега да поспим малко, че рано станахме и към 5 часа се продължаваме.... :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз обиди не съм отправял към теб. Не съм те наричал палячо и не съм те заплашвал с побой.

 

Това го казваш и ти, но последствията от твое действие ще са последните във веригата.

 

Аз се изказах премерено, а ти ми говориш за пениси и кукли! Всеизвестна е фиксацията ти към пениси, и любовта ти към кукли, но не ме намесвай в тея работи.

И не съм имал предвид побой. Един шамар, мисля, би бил достатъчен...

Link to comment
Share on other sites

Момци, нещата от обикновено и незлобливо дрънкане на глупости..., взеха да задебеляват прекалено много! Нито сте си в категориите, нито някой е казал нещо чак толкова обидно..., а още по-малко сте толкова тъпи, че да си приказвате по този начин.

Link to comment
Share on other sites

Аз ги помня, но не помня да съм написал в прав текст това, което ти каза. Някой друг май е буквалиста...
:Facepalm: No comment.

epic-facepalm-when-you-just-know-you-messed-up-demotivational-poster-1253705267.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Дали Джевдет,ще земе Шашкън или тя щя избяга с Онур,или историята ще взема необясним и изненадващ обрат.Това е въпросът,всичко друго би следвало да потъне в сивота и да се самозаличи от лицето на земята.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...