Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Много съм добър ей... такъв javascript написах че на iPad-a му се зави свят. Ама не просто му се зави ами направо припадна: отваряш страницата, показва се за части от секундаат и после се трупясва и те връща направо в менюто с програмите :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Звучи полезно! :)

Аз съм много добър в писането на изключително полезни скриптове... пък и постове! хахаха

Link to comment
Share on other sites

Много съм добър ей... такъв javascript написах че на iPad-a му се зави свят. Ама не просто му се зави ами направо припадна: отваряш страницата, показва се за части от секундаат и после се трупясва и те връща направо в менюто с програмите :lol:

 

Пробва ли с телефона?

Link to comment
Share on other sites

Пробва ли с телефона?

 

Не аз го оправих вече, но казаха че и таблета на Motorola се държал по същия начин.

 

Аз Oracle успях да срина с 1 sql ти на webkit браузърите се съмняваш че ще им видя сметката :lol:

Link to comment
Share on other sites

Много съм добър ей... такъв javascript написах че на iPad-a му се зави свят. Ама не просто му се зави ами направо припадна: отваряш страницата, показва се за части от секундаат и после се трупясва и те връща направо в менюто с програмите :lol:

 

Аз Oracle успях да срина с 1 sql ти на webkit браузърите се съмняваш че ще им видя сметката :lol:

 

Дедото е майстор на DoS атаките, мухахахаха. Мога да те ангажирам за някои пентестове. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако някоя от твоите женски роднини я е ударила критическата на 25 г., мене не е, спокс.

Нееее, Жоро хич не се заяжда, най-спокойният човек във форума е ТОЙ!

 

Мхм... симптомите отговарят... Вълни, раздразнение...

Link to comment
Share on other sites

Мхм... симптомите отговарят... Вълни, раздразнение...

 

Не че нещо, ама...вчера по телевизията някакъв доктор обясняваше, че вече имало жени, при които първите симптоми на критическата започвали да се проявяват още около 27-тата година (било генетически заложено при определени хора). ;)

 

 

П.П. ....и понеже вече съм се убедил, че тука някои хора приемат твърде буквално всичко, което се напише, на други пък тотално им липсва чувството за хумор, държа да уточня, че не визирам никого, а само споделям какво съм гледал вчера. :dry:

Link to comment
Share on other sites

Ще повторя - не съм от тези жени. Жоро може да си лае, колкото иска :) А за симптоми на недо***** да не говорим, защото не при мен, а при него ги има. После аз не съм разбирала от базик и т.н. Присмял се хърбел на щърбел...

Link to comment
Share on other sites

Ще повторя - не съм от тези жени. Жоро може да си лае, колкото иска :) А за симптоми на недо***** да не говорим, защото не при мен, а при него ги има.

Ами като не си от тези, от кои си бе, адашче?

Link to comment
Share on other sites

Как да не дразни човек Галя като се връзва толкова добре.

 

Кажи сега Галя била ли си скоро на доктор и какво каза? То такива изблици да стоиш до никое време да чистиш, да се потиш на студено и т.н. .... знам ли ... не съм доктор ама звучи страшно :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ще повторя - не съм от тези жени. Жоро може да си лае, колкото иска :) А за симптоми на недо***** да не говорим, защото не при мен, а при него ги има. После аз не съм разбирала от базик и т.н. Присмял се хърбел на щърбел...

 

За недоебаване кой е казал нещо? Сите знаем, дека се маате с Жоро като зайци на меден месец?

Я ке си лаем, ти си мучи! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ама може ли да ми е толкова тъпо настроението, да му се не знае?! Вълни от смесени чувства... И само глупости да ми се въртят в главата :wacko:

 

Къде прочете за потене, топли и студени вълни, НЕ ЗНАМ...

 

Как да не дразни човек Галя като се връзва толкова добре.

 

Кажи сега Галя била ли си скоро на доктор и какво каза? То такива изблици да стоиш до никое време да чистиш, да се потиш на студено и т.н. .... знам ли ... не съм доктор ама звучи страшно :lol:

 

Ще ти вържа знайш кое и знайш къде, алоуууууууууу! Не желая отново да се разправям с теб!

Д-р Къща каза, че съм си много добре, btw.

 

За недоебаване кой е казал нещо? Сите знаем, дека се маате с Жоро като зайци на меден месец?

Я ке си лаем, ти си мучи! :lol:

 

Ще си муча, може и да пръдна дори в твоя чест!

А за Жоро и маането, к'во речи? Какво знаеш пък ти, бре?

Link to comment
Share on other sites

Не може да знаеш какъв ни е сексуалният живот... Ама каквото повикало, такова се обадило. Ти ще се заяждаш, аз ще си трая :confused

Гледам, че Пешо вече е отворил пуканките, та ако кажеш, да продължим. Иначе мога да заровя томахавката за момента, на по-плитко, че сигурно скоро пак ще потрябва.

Link to comment
Share on other sites

Критическата... !? :lol:

 

Ето за това говоря. Аз не започвам безсмислени заяждания и дребнави спорове, без да бъда предизвикана. Но и аз като теб имам капацитет и ми се занимава да не се предавам, поне не лесно.

Все едно не знаете...

 

А сега ми минава през главата, че не мога да се наспя качествено, да не кажа хич. Днес направих 3 опита да заспя, не успях от силно главоболие и глупости на кратуната...

Link to comment
Share on other sites

Ебаси, това ако е безсмислено заяждане или дребнав спор! :confused

Ти какъв отговор очакваш в тази тема?!

То освен мене сигурно още поне 2-3 са си го помислили, ами аз се случих да го напиша.

Link to comment
Share on other sites

Еми това е положението :)

Не бе, майтапът си е майтап, ама и аз се дразня на някакви подобни измислици понякога. Ако съм в настроение, самоиронията е налице и на ниво... Ама гат' ми е кривооооо... :sayjin

Link to comment
Share on other sites

да, ама ако го бях написал аз - вече щях да съм и с кик, и с бан, и с анатема......

 

на всеки 4 седмици едно и също.....накой кихне (цитирам) и настъпва Армагедона. Ама ако дори се намекне нещо за тази ЦИКЛичност веднага ще се задействат всички видояве правилници, уредби и подзаконови актове и нормативи за управлението на форума.

 

 

 

 

п.п. а иначе как сте?

Link to comment
Share on other sites

да, ама ако го бях написал аз - вече щях да съм и с кик, и с бан, и с анатема......

 

на всеки 4 седмици едно и също.....накой кихне (цитирам) и настъпва Армагедона. Ама ако дори се намекне нещо за тази ЦИКЛичност веднага ще се задействат всички видояве правилници, уредби и подзаконови актове и нормативи за управлението на форума.

 

 

 

 

п.п. а иначе как сте?

 

Като гледам май вирус върлува из форума, щото много хора са болни и кихат, ли кихат!

Link to comment
Share on other sites

За недоебаване кой е казал нещо? Сите знаем, дека се маате с Жоро като зайци на меден месец?
Все още цвиля!
То освен мене сигурно още поне 2-3 са си го помислили, ами аз се случих да го напиша.
emoticon-0144-nod.gif

 

Въобще - Галя отново същата песен - леки фитили, тя гърми като Ейяфятлайокутл :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...