Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Като всяка жена, и аз реших, че имам нужда от промяна. А промяната на жената с какво започва?

 

С косата...

И си направих бретон...

Отново... Сама... Не се справям зле, учудващо... :laughing:

Не съм у ред, спрете ме :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Вчера имаше ли сирени в 12 часа на обед? Никъде в сайтовете не мога да намеря дали е имало и как са се представили.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Имаше. Закъсняха с една минута, свириха около 2 минути. Беше малко.

 

По мое време в Сопот, докато учех там, бяха по 5 минути.

 

Но вчера се изправих и почетох празника, както си му е редът.

 

Ванка, ето ти публикация.

Link to comment
Share on other sites

Като всяка жена, и аз реших, че имам нужда от промяна. А промяната на жената с какво започва?

 

С косата...

И си направих бретон...

Отново... Сама... Не се справям зле, учудващо... :laughing:

Не съм у ред, спрете ме :)

 

В момента в който започнеш да се грижиш сам за подстригването на косата си или си станал на 55-60 години, или не ти пука какъв ще е резултата.

 

Все едно аз да започна да си шия дрехи. Айде моля ти се....

 

Вчера имаше ли сирени в 12 часа на обед? Никъде в сайтовете не мога да намеря дали е имало и как са се представили.

 

Имаше сирени. Какво означава "как са се представили"? Сирените се представиха учудващо добре. Виеха си като пичове. Лично аз нямам оплаквания.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Аааа, само за бретона. Правила съм го и друг път и затова имам смелостта. Не бих си подстригала сама цялата коса. Нямам си толкова вяра чак. Обичам да експериментирам. Заядливецо!

А за дрехите - че кой те е спрял, ший си бе, моето момче, ако знаеш, че можеш.

Link to comment
Share on other sites

Аааа, само за бретона. Правила съм го и друг път и затова имам смелостта. Не бих си подстригала сама цялата коса. Нямам си толкова вяра чак. Обичам да експериментирам. Заядливецо!

А за дрехите - че кой те е спрял, ший си бе, моето момче, ако знаеш, че можеш.

 

Знам, че знам как да изглежда, но това не означава, че мога да я ушия. Затова си купувам.

Link to comment
Share on other sites

В момента в който започнеш да се грижиш сам за подстригването на косата си или си станал на 55-60 години, или не ти пука какъв ще е резултата.

 

Все едно аз да започна да си шия дрехи. Айде моля ти се....

 

 

 

Имаше сирени. Какво означава "как са се представили"? Сирените се представиха учудващо добре. Виеха си като пичове. Лично аз нямам оплаквания.

Ако фамилията ти е Армани? :D

Link to comment
Share on other sites

Ся не мога да разбера, как от казаното от мен, разбра, че не съм се справила добре, че ми викаш, че не ми пука и ме обвиняваш, че съм дърта... Мистерия си, Ангеле. По-хубаво си замълчи.

Link to comment
Share on other sites

Ся не мога да разбера, как от казаното от мен, разбра, че не съм се справила добре, че ми викаш, че не ми пука и ме обвиняваш, че съм дърта... Мистерия си, Ангеле. По-хубаво си замълчи.

 

Аха... Ок.

Link to comment
Share on other sites

Имаше, разбира се.

А за кое кой как се е справил?

Спомням си как преди години се оплакваха хората, че били много тихи и не можели да ги чуят.

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=LWjG7F36HK0

 

Армин ако го пусне това парче, ще се разплача от кеф. Харабия.

Баси..., издържах около минута и петнадесет секунди на затъпяващо еднообразните и малоумно зомбиращи... да ги наречем - електронни барабани и го спрях това нещо(?). Пич, би трябвало да се разплакваш всеки път когато ти дойде на акъла да даваш пари за подобни изпълнения(?) и да ревеш неистово (като малко момченце, ред сълзи, ред сополи) когато се запътваш към подобно събитие(?)... Харабия, майна. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Баси..., издържах около минута и петнадесет секунди на затъпяващо еднообразните и малоумно зомбиращи... да ги наречем - електронни барабани и го спрях това нещо(?). Пич, би трябвало да се разплакваш всеки път когато ти дойде на акъла да даваш пари за подобни изпълнения(?) и да ревеш неистово когато се запътваш към подобно събитие(?)... Харабия, майна. :wacko:

 

Аз преди може би 15 години бях в една дискотека пускаха такава музика. След 30тата минута зададох умния въпрос "абе на тия нещо да не им се е развалила техниката защото гледам песента не почва" при което "каките" ме изгледаха още по-тъпо и казаха че това била песента при което внезапно загубих интерес и към каките и към песента и към дискотеката защото вече се бях изнервил да чакам да стане нещо. Малко ми е бил алкохола предполагам...

 

Иначе това не е лошо... ей така за фонова музика тихичко мога да го слушам докато работя. Поне не ме дразни. Малко еднообразно но пак по-добре от някоя "дива" чалга с кючеци

 

А учудващо за мен виждам че разни на клипа танцуват... егати

Link to comment
Share on other sites

Пич, би трябвало да се разплакваш всеки път когато ти дойде на акъла да даваш пари за подобни изпълнения(?) и да ревеш неистово когато се запътваш към подобно събитие(?)... Харабия, майна. :wacko:

И да брои до 12 :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Баси..., издържах около минута и петнадесет секунди на затъпяващо еднообразните и малоумно зомбиращи... да ги наречем - електронни барабани и го спрях това нещо(?). Пич, би трябвало да се разплакваш всеки път когато ти дойде на акъла да даваш пари за подобни изпълнения(?) и да ревеш неистово (като малко момченце, ред сълзи, ред сополи) когато се запътваш към подобно събитие(?)... Харабия, майна. :wacko:

 

Абе Галине. Песента почва реално 3-та минута на клипа бре. Ти си го спрял на интрото. То винаги е еднакво. По-лесно се миксира. И като имаш на предвид, че 16-та секунда от тоя клип е реално 3-4 минута от цялата 10-11 минутна немиксирана песен.

Link to comment
Share on other sites

Знам, че знам как да изглежда, но това не означава, че мога да я ушия. Затова си купувам.
Ако ти си с две леви ръце, това не значи, че всички са. С огромно удоволствие нося един пуловер, оплетен от майка ми доста от преди да навърши 50.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ако ти си с две леви ръце, това не значи, че всички са. С огромно удоволствие нося един пуловер, оплетен от майка ми доста от преди да навърши 50.

 

Facepalm14.gif

 

Разговора за пореден път отиде на майната си.

 

Подстригвайте си собственоръчно косите, шийте си дрехите и обувките, епилирайте си краката и гърдите, сглобявайте си телевизори, стерео уредби, платки, схеми, колела, коли, двигатели с вътрешно горене и каквото още ви дойде на акъла и да не си смесваме разбиранията.

Link to comment
Share on other sites

Ама ще си правим, каквото знаем, Ангеле. Както и ти.

Пък и ако не беше перефразирал и тълкувал нещата както ти дойде, нямаше разговорът да отиде на майната си.

За епилирането - на друг няма да дам да ми причинява болка.

Ти ако се смяташ за неспособен да си епилираш някоя част от тялото, аз не се смятам.

Ще видиш ти като сглобя някоя бомба... :laughing:

Човек като има опит в дадено нещо, не мисля, че трябва да дава пари, за да му го прави същото някой друг... Само защото другите така правят.

Link to comment
Share on other sites

Абе Галине. Песента почва реално 3-та минута на клипа бре. Ти си го спрял на интрото. То винаги е еднакво. По-лесно се миксира. И като имаш на предвид, че 16-та секунда от тоя клип е реално 3-4 минута от цялата 10-11 минутна немиксирана песен.

Още по-зле, Ангеле..., още по-зле! За чий чеп да си причинява човек 3-4-5 минути страдания, при условие, че не е ясно после за каква ушна кал ще става въпрос... Честно, това избива на мазохизъм! Ако пък все пак по някаква, неясна причина си изтърпял един път (пиян, напушен, насран и т.н.) такова нещо и си запознат със всичко онова, за което се говори в произведението - нещата май се получават като в онзи виц, дето един си стискал топките в менгемето!

 

Facepalm14.gif

 

Разговора за пореден път отиде на майната си.

 

Подстригвайте си собственоръчно косите, шийте си дрехите и обувките, епилирайте си краката и гърдите, сглобявайте си телевизори, стерео уредби, платки, схеми, колела, коли, двигатели с вътрешно горене и каквото още ви дойде на акъла и да не си смесваме разбиранията.

А ако от години, изобщо не си се подстригвал, никога не си се епилирал (щото на мъж некакси не му ходи тази раота - не всички сме педе... опа - метросексуални) какво правим тогава?!

Link to comment
Share on other sites

Да се включвам ли и да бъзикам и от кого да почна... ей това е въпроса.

 

Галине, не разбирам това с не-подстригването ти... не ти ли пречи бе майна? Аз като се мина с машинката (само че поради мързел карам жена ми да ме мине) най'ш как ми олеква

Link to comment
Share on other sites

Супер много ме обърка.

Явно не помниш една по-предна дискусия и едно изказване на Васко laughing.gif

 

Вчера имаше ли сирени в 12 часа на обед? Никъде в сайтовете не мога да намеря дали е имало и как са се представили.

Като всеки път - шумно tounge.gif

 

Имаше сирени. Какво означава "как са се представили"? Сирените се представиха учудващо добре. Виеха си като пичове. Лично аз нямам оплаквания.

Аз имам - събудиха ми детето! laughing.gif

 

Още по-зле, Ангеле..., още по-зле! За чий чеп да си причинява човек 3-4-5 минути страдания, при условие, че не е ясно после за каква ушна кал ще става въпрос... Честно, това избива на мазохизъм! Ако пък все пак по някаква, неясна причина си изтърпял един път (пиян, напушен, насран и т.н.) такова нещо и си запознат със всичко онова, за което се говори в произведението - нещата май се получават като в онзи виц, дето един си стискал топките в менгемето!

Галински, като не рабираш нещо, не се бутай да го обясняваш. Като те знам какво слушаш мога абсолютно същите определения да ти дам, че и по-цветисти. Нали се разбрахме всеки да си слуша неговото и да не се разправяме за глупости?

 

-----------------------------

 

От мен чао до понеделник! beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Армин ако го пусне това парче, ще се разплача от кеф. Харабия.

Баси, а сигурно ако го срещнеш този Армин на улицата ще се подмокриш. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Баси, а сигурно ако го срещнеш този Армин на улицата ще се подмокриш. :blink:

 

Защо да се подмокрям? Ти така ли би направил ако срещнеш човек, който свири/пуска музика?

 

Ама ще си правим, каквото знаем, Ангеле. Както и ти.

Пък и ако не беше перефразирал и тълкувал нещата както ти дойде, нямаше разговорът да отиде на майната си.

За епилирането - на друг няма да дам да ми причинява болка.

Ти ако се смяташ за неспособен да си епилираш някоя част от тялото, аз не се смятам.

Ще видиш ти като сглобя някоя бомба... :laughing:

Човек като има опит в дадено нещо, не мисля, че трябва да дава пари, за да му го прави същото някой друг... Само защото другите така правят.

 

Колко гузни негонени се включиха, мамата си разкатало направо.

 

Първо говоря на Галя за самостоятелно подстригване на бретон, Петър ми се включва с пуловера на майка му.

После говоря на Петър за пуловера на майка му, Галя ми се включва с епилиране.

 

Ми айде да те видя как ще си епилираш космите на гърба бе, Wonder Woman.

 

Фризьорите дали се подстригват сами. Интересно как си взимат врата....

 

 

 

Още по-зле, Ангеле..., още по-зле! За чий чеп да си причинява човек 3-4-5 минути страдания, при условие, че не е ясно после за каква ушна кал ще става въпрос... Честно, това избива на мазохизъм! Ако пък все пак по някаква, неясна причина си изтърпял един път (пиян, напушен, насран и т.н.) такова нещо и си запознат със всичко онова, за което се говори в произведението - нещата май се получават като в онзи виц, дето един си стискал топките в менгемето!

 

 

А ако от години, изобщо не си се подстригвал, никога не си се епилирал (щото на мъж некакси не му ходи тази раота - не всички сме педе... опа - метросексуални) какво правим тогава?!

 

Не съм очаквал от човек на твоите години и с твоите претенции да осъжда музикалните предпочитания на друг човек.

Колкото за другото, нищо не правим. То и в другия вариант, пак нищо не правим. Това си е лично предпочитание, но аз никога няма да взема да си подстригвам косата ако има някой друг, който да го направи. Ако ще и стилист Капанов да съм.

Link to comment
Share on other sites

Явно хумора, забавата и сарказма са забравени и забранени. Ебах тия фермани безмислени.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...