Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

добър вечер.

Как да влезнем в аренабг,от щатите.

С инструкции моля :D

0.arenabg.com

По принцип това през този адрес се влиза когато си извън страната. Не обаче за всички страни и доставчици става.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Супер песничка, малкоооо още трябваше вокала да се постарае ама нищо.

 

А за другото... + едно ужасяващо силно кафе след това и са малко нещата, които могат да скапят нещата един мъж в деня му (вероятно и на дамите).

Link to comment
Share on other sites

Колкото си искаш силни кафета пий, една жена винаги може да ти скапе настроениео (ако иска)! ;)

Link to comment
Share on other sites

А за другото... + едно ужасяващо силно кафе след това и са малко нещата, които могат да скапят нещата един мъж в деня му (вероятно и на дамите).
От кафето ставам по-избухлив.
Link to comment
Share on other sites

0.arenabg.com

По принцип това през този адрес се влиза когато си извън страната. Не обаче за всички страни и доставчици става.

 

Нестава,и аз това се сетих вчера обаче : Access denied! Your national law may provide civil or criminal sanctions even for infringements of copyright law for non-commercial purposes

друг начин има ли ?

Link to comment
Share on other sites

Нестава,и аз това се сетих вчера обаче : Access denied! Your national law may provide civil or criminal sanctions even for infringements of copyright law for non-commercial purposes

друг начин има ли ?

С прокси сървър. Най - лесно е да помолиш някой приятел да ти изпраща магнитни линкове за торентите които искаш да свалиш.

Link to comment
Share on other sites

С прокси сървър. Най - лесно е да помолиш някой приятел да ти изпраща магнитни линкове за торентите които искаш да свалиш.

 

Ох верно че имаше и магнитни линкове. Мерси :)

Link to comment
Share on other sites

Ох верно че имаше и магнитни линкове. Мерси :)

Ако все пак минеш на варианта с проксито не забравяй да си настроиш торент клиент да използва проксито за обмяна на информация с тракерите. Магнитните линкове обаче са си най - добрият вариант.

Link to comment
Share on other sites

Как бихте реагирали ако в продължение на 20 минути 10тина деца търчат около вас пищейки колкото могат а майките им не реагират изобщо? А наблизо дори има място където децата могат да си играят спокойно необезпокоявани а не да се гонят между масите на хората.

Link to comment
Share on other sites

Аз бих отишъл при майките им, за да ги посъветвам да си приберат дечицата преди някое да се спъне, без да иска.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се сега ли да почна да бачкам или да стана в 5.

Лошото е че колегите чакат да им пратя проектите, а на мен изобщо не ми се занимава с чертане.

Изглежда че сега ще почвам, в 5 няма да стана ако си легна, а в 9 трябва да съм ги пратил.

Link to comment
Share on other sites

:wacko: ? :sick: ::beer::beerchug

Среднощен junior- програмистки хумор :grin:

 

Ахахахахахаха яко

 

 

 

Аз бих отишъл при майките им, за да ги посъветвам да си приберат дечицата преди някое да се спъне, без да иска.

 

Един-двама опитаха... първия май беше по-любезен и му се размина втория наскочиха половината кокошки че не било негова работа и ако не можел да понася деца да си намери друго място и човека набързо се омете защото си спомни че с жени не се спори... аз предприех малко по-радикален подход който имаше моментален и тотален ефект върху всички... че и върху публиката наоколо :lol:

Link to comment
Share on other sites

аз предприех малко по-радикален подход който имаше моментален и тотален ефект върху всички... че и върху публиката наоколо :lol:

Хвана някой от дразнителите и му се изпика на главата за назидание пред всички?

Link to comment
Share on other sites

Мисля си да минава тоя ден и утре сутринта да излизам в отпуска.... кеф.

 

Каква е тая отпуска по средата на седмицата?

Link to comment
Share on other sites

Каква е тая отпуска по средата на седмицата?

Ми примерно такава, която е от началото на месеца.

Link to comment
Share on other sites

Моите и на Dreamer отпуските ни се нагласят според графика. Няма значение кое число е и кой ден от седмицата.

Link to comment
Share on other sites

Хвана някой от дразнителите и му се изпика на главата за назидание пред всички?

 

:lol: Не просто ги надвиках с едно "Ееее стига толкова" но май беше в пъти по-силно от техните писъци и оказа ефект

Link to comment
Share on other sites

:lol: Не просто ги надвиках с едно "Ееее стига толкова" но май беше в пъти по-силно от техните писъци и оказа ефект

Другите после черпиха ли те KFC? Дето си ги спасил от олигофренчета и простите им майки?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...