Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Поздрав за всички малки и големи шантьовци като мен, които не са забравили колко е хубаво да си дете :)

Да сме живи и здрави :)

Такова хубаво детство съм си изкарала, че не бих го заменила за това, което карат днешните деца.

 

http://www.youtube.com/watch?v=75fokvnSkX0

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не че нещо ама толкова бой забравя ли се? :lol:

 

Поне в това отношение днешните деца са далеч по-добре от нас защото аз не познавам някой който да не е ял пердах като малък

 

 

Иначе верно си беше добре, особено преди 6ти клас.. нулеви грижи, еххх... не като сега "откъде да я подхвана"

Link to comment
Share on other sites

 

Е, в моето детство нямаше бой. Едно дете съм и бях пацифистки настроена към нещата, не е имало причина да ме бият. Разбира се, има си специфики на всяко поколение, но не са определящи на 100 %.

Иначе днешните родители много повече защитават и оправдават децата си (особено ако са сгафили в училище). Моите родители пък са били доста обективни и в това отношение са ме научили на самостоятелност, а не те да ми оправят бакиите. Като се има предвид, че доста рядко съм се замесвала в каши и объркани ситуации. Разбира се, подкрепяли са ме, били са до мен, но са ме оставяли да поема контрол над живота си от доста малка. И не смятам, че са сгрешили.

Link to comment
Share on other sites

with a degree in aeronautical engineering and a Master's in Computational Fluid Dynamics and Structural Mechanics, 22-year-old Peter Prodromou went to work for McLaren

 

Кой може да се похвали с тия хави на 22 години? Шапка му свалям на човека. Годината, в която става това е 1991-ва

 

Не се сещам за човек от ТУ София да е пробил така рязко на....22(поправете ме ако греша)

Link to comment
Share on other sites

Зарежи сайта на Армин. Аз билети имам :) Ще го обявят.

Само да не стане в българския вариант: Зарежи билетите, на сайта го няма. Щото и ние мислим да поръчаме, докато са още оферта билетите.

Link to comment
Share on other sites

Само да не стане в българския вариант: Зарежи билетите, на сайта го няма. Щото и ние мислим да поръчаме, докато са още оферта билетите.

 

Взимай докато са по 25лв. Ще дойде. Няма къде да ходи.

Link to comment
Share on other sites

Взимай докато са по 25лв. Ще дойде. Няма къде да ходи.

 

Какъв е тоя анонс Sunny Beach? То няма определено място като гледам така :)

 

Между другото как ми е камерата? Подозирам че твориш с нея devil.gif Дано да съм прав! beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Какъв е тоя анонс Sunny Beach? То няма определено място като гледам така :)

 

Между другото как ми е камерата? Подозирам че твориш с нея devil.gif Дано да съм прав! beer.gif

 

Пише си, че е от Solar Summer Festival. Ти няма ли да се присъединиш?

 

Камерата ти е ОК. За твое огромно съжаление не си прав. Седи си в чантичката и чака да кажеш кога да ти я върна.

Link to comment
Share on other sites

Пише си, че е от Solar Summer Festival. Ти няма ли да се присъединиш?

 

Камерата ти е ОК. За твое огромно съжаление не си прав. Седи си в чантичката и чака да кажеш кога да ти я върна.

 

Срамота! А тя има стаж в правилната област! devil.gif

 

Summer Festival добре, ама май подозирам, че в последния момент ще разбереш къде точно ще е Армин :)

 

Много ми се иска и на мен да се включа, но както казах и преди нищо по никакъв начин не мога да планирам за този период...

Link to comment
Share on other sites

Какъв е тоя анонс Sunny Beach? То няма определено място като гледам така :)

 

Между другото как ми е камерата? Подозирам че твориш с нея devil.gif Дано да съм прав! beer.gif

тва как го прочетох :D

Link to comment
Share on other sites

Требе спешно да си намеря нова работа. :)

Шефче?

Link to comment
Share on other sites

И да не забравиш да се разклатиш като човече на таблото на 12-так в чест на валсовата грация на тая класика кючека/гьобека!!! laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

И да не забравиш да се разклатиш като човече на таблото на 12-так в чест на валсовата грация на тая класика кючека/гьобека!!! laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Супер много ме обърка.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...