Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

е те ся в главата ми е един огромен миш-маш :)

Нещо различно от нормалното и състояние ли, Стефчо ?

----------------------------------------------------------------------------

 

Аферим, машалла, ашкоулсун мари, бейбиии... :blink:

 

http://mnogozle.com/video11014_bal-za-chudo-i-prikaz.html

 

Иииийесссс....

http://mnogozle.com/video4909_mosht-na-bala.html

Link to comment
Share on other sites

Нещо различно от нормалното и състояние ли, Стефчо ?

----------------------------------------------------------------------------

 

Аферим, машалла, ашкоулсун мари, бейбиии... :blink:

 

http://mnogozle.com/video11014_bal-za-chudo-i-prikaz.html

 

Иииийесссс....

http://mnogozle.com/video4909_mosht-na-bala.html

насъбраха се милЯрд неща, за които да мисля и нещо не ме кефи така :D Още 5 кила да смъкна и ставам жиголо и рахат :D

 

Някой да има овехтяло CZ, MZ ETZ и да не го кара...че искам да се науча да карам мотор със скорости и другото лято....Хорнета мииии :D

Link to comment
Share on other sites

Аз се изказах премерено, а ти ми говориш за пениси и кукли! Всеизвестна е фиксацията ти към пениси, и любовта ти към кукли, но не ме намесвай в тея работи.

И не съм имал предвид побой. Един шамар, мисля, би бил достатъчен...

 

Ти като си се изказал "примерно", защо и аз да не съм се изказал "примерно"? А "всеизвестната фиксация към пениси и любовта ми към кукли" само ти я знаеш. Нещо като твоя фетиш към алуминиева дограма.

По нищо не личи какво си имал предвид.

Link to comment
Share on other sites

насъбраха се милЯрд неща, за които да мисля и нещо не ме кефи така :D Още 5 кила да смъкна и ставам жиголо и рахат :D

 

Някой да има овехтяло CZ, MZ ETZ и да не го кара...че искам да се науча да карам мотор със скорости и другото лято....Хорнета мииии :D

Стефчо, не, че нещо, ама така... до колкото ти схващам идеята - ами ти си готов донор. Като знам що за машинка е хорнета...

Link to comment
Share on other sites

А "всеизвестната фиксация към пениси и любовта ми към кукли" само ти я знаеш.
Ъм... не e само той wave.gif
Link to comment
Share on other sites

Започва да ми става супер интересно дали се познаваме изобщо и дали знаете за кой става въпрос.

 

И ако някой може да ми я покаже тая "фиксация към пениси и любов към кукли" къде е изразена... Много ще съм благодарен.

 

И ако ще ми вадите от контекста, не си правете труда.

Link to comment
Share on other sites

Пешо не си много прав! Така се случи, че веднъж аз лично го карах на чакалък, да мърсува... с жена при това (или поне той така каза)

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, не, че нещо, ама така... до колкото ти схващам идеята - ами ти си готов донор. Като знам що за машинка е хорнета...

Кой казал, че ще имам снимка на Роси пред мен и ще правя кантари и други такива изпълнения. Все от някъде трябва да се почне, а пистов не щЪ, че верно ще се прахосам яко :D

 

Moже и някое SV :D Абе пара да има...ще го измислим :)

Link to comment
Share on other sites

Ти като си се изказал "примерно", защо и аз да не съм се изказал "примерно"? А "всеизвестната фиксация към пениси и любовта ми към кукли" само ти я знаеш. Нещо като твоя фетиш към алуминиева дограма.

По нищо не личи какво си имал предвид.

 

Изказал съм се ПРЕМЕРЕНО! Без да говоря грубо, тоест.

Ти прочиташ ли въобще поста, преди да почнеш да ръсиш бисерите?

 

Абе, аз казах каквото имам да казвам, пък ти си преценяй.

Link to comment
Share on other sites

Изказал съм се ПРЕМЕРЕНО! Без да говоря грубо, тоест.

Ти прочиташ ли въобще поста, преди да почнеш да ръсиш бисерите?

 

Абе, аз казах каквото имам да казвам, пък ти си преценяй.

 

Не се впрягай де. Не съм прочел по простата причина, че те чета по диагонала теб. Никога не съм намирал ценна информация в постовете ти.

Грешката е моя. Премерено си написал, не примерно.

 

И аз се изказах премерено. Не съм виновен, че пенисите и куклите са ти табу. ..... Тая мисъл ще я оставя недовършена, че ще вземеш да се засегнеш.

Link to comment
Share on other sites

Ти големо шефче го раздаваш, но не си даваш сметка, че на живо теб трябва да те е страх от в00кс, а не обратното. ;)
БУАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХА
Link to comment
Share on other sites

Ти големо шефче го раздаваш, но не си даваш сметка, че на живо теб трябва да те е страх от в00кс, а не обратното. ;)

 

Аз затова съм УМЕРЕН! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Пешо не си много прав! Така се случи, че веднъж аз лично го карах на чакалък, да мърсува... с жена при това (или поне той така каза)

 

Майна забрави тоя уикенд за майка ми и преди малко тя така ми сипа... имаш да черпиш че още не съм ѝ дал твоя телефон да те тормози лично :)

Link to comment
Share on other sites

Майна забрави тоя уикенд за майка ми и преди малко тя така ми сипа... имаш да черпиш че още не съм ѝ дал твоя телефон да те тормози лично :)

 

Да питам, запетайката не ти работи ли?

Link to comment
Share on other sites

'Що? Нещо не се разбира смисъла на горното ли? Слагам когато е необходимо и би се разбрало грешно. В случая не виждам смисъл да се хабя

Link to comment
Share on other sites

'Що? Нещо не се разбира смисъла на горното ли? Слагам когато е необходимо и би се разбрало грешно. В случая не виждам смисъл да се хабя

Аз не съм много грамотен (тъп машинен инжинер) ама пред "че" да няма запетайка?

Link to comment
Share on other sites

Ти сега ще вземеш да претендираш и след "Майна" да започне да слага запетая и дедото утре ще има мускулна треска. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш нужда от внимание, търси го другъде, а не навсякъде, където се спомене ника ми.

И това го казва спам-бота, изпраскал 7000 (седем хиляди) поста повече от мен за същия период от време във форума? Яко! :Facepalm: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм много грамотен (тъп машинен инжинер) ама пред "че" да няма запетайка?

 

Ваньо #2... Няма за какво друго да се хванат, за запетайките почнаха. Ама аз тях нарочно съм ги оставил, че да има за какво :lol:

 

Сега и ако за многоточията ме заядат нещо после и за пълния или не дотам пълен член и ... аааа

 

 

 

iPhone-а според мен. Чакам сега да излезе iPhone 5 за да си го взема.

 

Тази година?

Link to comment
Share on other sites

Дедо, мани, ама те до ся как не са се сетили да те подхванат за аватара, за т'ва, че им разбиваш детските спомени... примерно. Ама да не им давам дебилски идеи, че някой а да вземе да го направи.

__________________________

 

Уникални котенца!

Някой да иска котенца, сивички, приличат на прилепи, т'ва ги прави уникални, само дето като прилепи имат един недостатък, не летят! Не че съм пробвал, стигнах до това мъдро заключение, след като ми се наби на очи фактът, че нямат криле.

Та кой иска уникални котенца? ;)

П.П. Майката още не ги е отбила, ама и т'ва ще стане.

После ще постна снимки в темата за животинки.

Link to comment
Share on other sites

Ти да вземеш тая майка да я кастрираш!

 

Иначе си мисля, че който не е бил в казарма, много ще има да страда... с малки изключения, разбира се...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...