Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Жоре, напълно съгласен съм с тебе! Само добави и пословично мързеливи в микса! Тези хора са научени с години да мързелуват и да получават пари.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Пък HATE се е оженил.

Да му е честито, пък вие тука продължавайте да се дърлите за глупости

Ама ако може да е вечер, да си направя тортила с чили сос да си почина по-добре като ви чета постовете. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Кога успя? laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Да са живи и здрави!

ми така ми изписа лицекнига-та. Та от там съдя.

Link to comment
Share on other sites

Жоре, напълно съгласен съм с тебе! Само добави и пословично мързеливи в микса! Тези хора са научени с години да мързелуват и да получават пари.

 

Абе, той мързелува, ама, как да ти кажа... там е някакси начин на живот това.

Аз като ида в Гърция и ми е само до разходки, калмари, моренце, дрямки... Предразполага някакси. Тихичко, приятно, хората са супер спокойни.

Защо да не искам да живея като тях? Искам разбира се! Дай ми сега едно семейно хотелче на Ханиоти и заебавам всякакви работи, кариери и всякакви тем подобни усети. Отивам да живея на спокойствие, да ям добра храна, да гледам красивото, чисто море, да се разхождам по плажа...

Link to comment
Share on other sites

Абе, той мързелува, ама, как да ти кажа... там е някакси начин на живот това.

Аз като ида в Гърция и ми е само до разходки, калмари, моренце, дрямки... Предразполага някакси. Тихичко, приятно, хората са супер спокойни.

Защо да не искам да живея като тях? Искам разбира се! Дай ми сега едно семейно хотелче на Ханиоти и заебавам всякакви работи, кариери и всякакви тем подобни усети. Отивам да живея на спокойствие, да ям добра храна, да гледам красивото, чисто море, да се разхождам по плажа...

Така е. Но живееш на чужд гръб. И като гръмне балона виж какво става. laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Не бе, не е на чужд. На своя ама в бъдеще време. Поне в момента ситуацията е такава. Макар че онзи ден гледах един анализ, че нещата са много навързани и с Европейската банка. Те са знаели какво става, ама са се правели на луди...

 

Това, впрочем са въпроси за форОмна среща! Аз от утре нататъка съм свободен, да организираме някоя в по-тесен кръг...

Link to comment
Share on other sites

 

Патка, п*тка, важното е, че се изказах доста пестеливо :) Нетипично за мен...

 

Дами и господа....всъщност Галя и господа.

Толкова е мило :rolleyes:

 

Пък HATE се е оженил.

 

Живи и здрави, младите :) Дано да са щастливи :)

Link to comment
Share on other sites

Ти нямаш причина за страх! Пияните Господ ги пази, а ти пиян идваш... :lol:

 

Ти от Балкана след скара трезвен слизал ли си? laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Ти от Балкана след скара трезвен слизал ли си? laughing.gif

Аз пък съм. И сега ще кажете, че не съм човек :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Бахти и спамърите. Не се спирате бре!

 

Майна забрави тоя уикенд за майка ми и преди малко тя така ми сипа... имаш да черпиш че още не съм ѝ дал твоя телефон да те тормози лично :)

Майна, наистина ви забравих, но имах страшно много "домашна работа" която беше изостанала през седмицата и трябваше да довършвам, а ме натискат срокове които никак не е здравословно (финансово) да пропускам. Както и да е, положението с машинката е много зле и ще мина просто за да обявя час на смърта (с 99,99% сигурност).

--------------------------------------------------------------------------------

 

За гърците много мога да говоря! Имам натрупан достатъчно личен опит и впечатления от тях и държавата им през последните 28 години. Това което съм наблюдавал по селата им е простотия, мързел и наглост в пословични размери. Свестните хора (пак по тези места) там са като белите лястовици. Не му е тука мястото да описвам подробности и детайли, но за такова крадене и харчене на европейски пари, каквото правеше държавата им и едрите земевладелци през последните 20 години, още не се е чувало. Сега протестират и се тръшкат, но както беше казано по-горе, едиствено защото искат да се върне предишното статукво. Да, ама не, изкендзаха се в ръката която ги хрантутеше от 52-ра насам, като си мислеха, че номерата им (може би заради набитото им самочуствие, че са център на вселената и, че всичко започва и свършва с тях) ще минават и в ЕС, но си направиха криво сметката. Не може в името на това, да бъдеш на власт, да харчиш пари които нямаш (в продължение на десетки години)... и когато ти врътнат кранчето - последствията да не са катастрофални....

Link to comment
Share on other sites

Евала. Четири страници, а на мен все така усилено продължават да ми миришат краката. А уж наскоро приключи месец май :).

Link to comment
Share on other sites

Четири страници, а на мен все така усилено продължават да ми миришат краката. А уж наскоро приключи месец май :).

Ами ползвай ги тия хави от подписа ти бе майна! Освен това миризливият крак е твърд признак за темперамент и здрав характер...

Link to comment
Share on other sites

Майна, наистина ви забравих, но имах страшно много "домашна работа" която беше изостанала през седмицата и трябваше да довършвам, а ме натискат срокове които никак не е здравословно (финансово) да пропускам. Както и да е, положението с машинката е много зле и ще мина просто за да обявя час на смърта (с 99,99% сигурност).

 

То и аз, ама като се почна едно мрънкане в неделя вечерта,едни драми как сме я отсвирили и била 9та дупка на кавала и как вече нищо не била значела за нас (мен и сестра ми) и какви неблагодарници сме, а ни била изгледала от ей такива "мръвки" и т.н. (ей такива около половин час)... за малко да изкара че била останала на улицата сега кат' няма климатик да я разхлажда... кво знаеш...

 

Ами ползвай ги тия хави от подписа ти бе майна! Освен това миризливият крак е твърд признак за темперамент и здрав характер...

 

И най-вече за кофти обувки и недостатъчно често сменяни чорапи :lol:

Link to comment
Share on other sites

дедо, чорапите ми седят накази прави в ъгъла, а в обувките ми роди оня ден една катеричка. Кво им е? :beer:

Link to comment
Share on other sites

То и аз, ама като се почна едно мрънкане в неделя вечерта,едни драми как сме я отсвирили и била 9та дупка на кавала и как вече нищо не била значела за нас (мен и сестра ми) и какви неблагодарници сме, а ни била изгледала от ей такива "мръвки" и т.н. (ей такива около половин час)... за малко да изкара че била останала на улицата сега кат' няма климатик да я разхлажда... кво знаеш...

 

Тези и аз съм ги слушал много пъти.... Според моят човек, вероятността да е спихнала схемата за толкова кратък експлоатационен срок е 0.01%. Вероятността обаче компресорът да има утечка е огромна и е най вероятната причина за проблема..., и точно това ще мина да проверя. Ако колегата се окаже прав, а той изключително рядко греши за такива хави, тогава по-добре купувай нов, защото частите са прекалено дебели и струват почти колкото нова машина.

 

дедо, чорапите ми седят накази прави в ъгъла, а в обувките ми роди оня ден една катеричка. Кво им е? :beer:

 

Нда..., катеричките са чувствителни създания и не раждат къде да е!

Link to comment
Share on other sites

То и котките изпитват непреодолимо привличане към мои потни блузи и то най-голямо именно към тези до които и мен самия ме е страх да се доближа...

Link to comment
Share on other sites

Ама може ли да ми е толкова тъпо настроението, да му се не знае?! Вълни от смесени чувства... И само глупости да ми се въртят в главата :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ако някоя от твоите женски роднини я е ударила критическата на 25 г., мене не е, спокс.

Нееее, Жоро хич не се заяжда, най-спокойният човек във форума е ТОЙ!

Link to comment
Share on other sites

Ако някоя от твоите женски роднини я е ударила критическата на 25 г., мене не е, спокс.

Нееее, Жоро хич не се заяжда, най-спокойният човек във форума е ТОЙ!

:blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...