Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Като си пиколо в Америка не ти трябва заплата. :happy:

 

 

Мълчи си! Да не земеш да урочасаш нещо!

 

Дам. Че както си пиколо и не ти трябва заплата, така ще чакаш да ти дойде чека. Или ще се появи Concierge дето да ти обира бакшишите. Прави си трайко и си прибирай доларчетата у джоба.

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм пикал в Америка, ама ми се иска...

прочел съм нещо не както трябва.

 

То пък в България все едно ти трябва, иди питай всеки началник да видиш какво мисли по въпроса! хаха

Link to comment
Share on other sites

Тази сутрин, към 03:30 - 04:00, бях събуден от едно особено писукане. Отворих очи и видях нещо подобно на удавен хамстер да се гърчи на два пръста от носът ми, а котката ми точно прегризваше пъпната връв на второто, току-що родено подобно нещо. Теглих една медена и сладка (от специалният ми запас) и търпеливо зачаках свинщината да приключи, наблюдавайки процесът от другият край на леглото. Половин час по-късно възглавницата и чаршафът бяха сменени, щастливото семейство успешно настанено в котешкият контейнер, а аз се опънах с твърдото намерение да си доспя. Да, ама не. Унасяки се усетих, че нещо пухкаво, мокро и възлепкаво ми се намушва под завивката. Докато реагирам с нормалната осторожност като за такива случаи, нашата отърча да ми домъкне и второто коте. И те, така... следващият час премина в разнасяне на котета, тя, към леглото, а аз към контейнера. На края се предадох (в името на доспиването и животът на малките) и след поредната смяна на спалното бельо и спретнах нещо като бебешка ясла от някакви стари фанелки и тъкмо се изтягах размишлявайки върху животрептящиат проблем, дали ще мога да спя достатъчно неподвижно, та да не смачкам някое от бебетата... и котката изпльока остатъците от плацентата, които започна да изяжда с наслада в почти същият момент... :tongue Това вече ми дойде в повече и разбрах, че идеята ми за съботно отспиване се проваля безславно... А, след двадесетина дена ще започне наистина забавната част от приключението да имаш малки котета в къщата... През цялото това време котаракът ми се правеше, че събитието няма нищо общо с него и наклонностите му на изнасилвач, но както казах - След двадесетина дена, веселото ще започне и за него!

Link to comment
Share on other sites

Мдя....Бахти, открих, че от ерзац-колата/Дерби, Клевър и пр/ се пърди много злокобно, а в съчетание с нещо по-цветно, направо се получава инсектицид :)

Link to comment
Share on other sites

Мдя....Бахти, открих, че от ерзац-колата/Дерби, Клевър и пр/ се пърди много злокобно, а в съчетание с нещо по-цветно, направо се получава инсектицид :)

 

Всъщност от всичко съдържащо подсладители се пърди здраво. Ако прекалиш може направо да се посереш (изпитано е)

Link to comment
Share on other sites

Не вярвам, 2 литра излоках, в добавка с боб-яхния. Още нямам кафяво по джамчето. А паяците избягаха, два комара се задушават на масата и една хлебарка нервно бяга покрай прозореца в търсене на дупчица със свеж въздух. А добро утро, козли напърчени.

Link to comment
Share on other sites

Честито. Моя Марчо (с ушаците - след малко ще кача снимка за илюстрация) вече е подлудил всички и само шефства. Дивана срещу 42-ката е НЕГОВ..., прави се, че не яде гранули и само се лигави. Малък мръсник :lol: :lol: :lol:

 

20052011001y.th.jpg20052011003.th.jpg

20052011.th.jpgimg2666y.th.jpgimg2667tx.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ох, хапваше ми се нещо простичко и отмаах 5 филии циганска баница с една глава лук. Сега излизам да нанасям масови поражения ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Т'ва да се събудиш от странна, натрапчива миризма на химикали... много гадно усещане, а то бащата имал несполучлив опит в разбъркването на отрова за всякакви бубу-гадини. Интересното е, че само аз съм го усетил... другите се обгазяват в стаята без да подозират, им теглих едни майни вече.

Преди се опитаха да запалят къщата, кухнята в пламъци... хубаво, че знам къде са пожарогасителите и не съм паника.

Като нищо ще се избият, ей така, от едната грешка, не оставяйте стари хора да се грижат за апартамента/къщата.

 

П.П. Ей от т'ва още не мога да усетя какво ям или пия, всичко има вкус на хартия.

Link to comment
Share on other sites

Вземи кораб.

 

Аз днес цял ден ще го давам лежерно, ще слушам блус и ще лоча...безалкохолно.На работа съм все пак.

 

Добро утро :)

Link to comment
Share on other sites

Аз днес цял ден ще го давам лежерно...

Още тук започна да ми намирисва...

 

ще слушам блус и ще лоча...безалкохолно...

Тук започнах да се притеснявам, изпотявам и замалко да повърна от напрежение...

 

На работа съм все пак.

Но тези редове ми върнаха надеждата, че всичко е наред и притесненията ми са били напразни...

 

Добро утро :)

Бобър ден - казал бобъра, докато увивал поредния станиол в шоколад!

Link to comment
Share on other sites

Вече официално фалира Санито в Гранда, дано да направят нещо по-яко на негово място.

Link to comment
Share on other sites

Вече официално фалира Санито в Гранда, дано да направят нещо по-яко на негово място.

 

Ще правят Лекси,жена му го е купила.

Link to comment
Share on other sites

Честито. Моя Марчо (с ушаците - след малко ще кача снимка за илюстрация) вече е подлудил всички и само шефства. Дивана срещу 42-ката е НЕГОВ..., прави се, че не яде гранули и само се лигави. Малък мръсник :lol: :lol: :lol:

Марчо дава заявки да стане един грамаден и тлъст котарак..., голямо сладурче е.

А ето го и моят дамазлък:

 

Мама Мера (не питай що се казва така... щерката го измисли)

2f44a150fb33b4e6.jpg

 

И бебетата с кодови имена Скръцльо и Скръцла (двамата идеално се побират на едната ми длан)

0aa1ff7334f6023d.jpg

Link to comment
Share on other sites

MAC-a верно е друго нещо. Няколко подробности които просто ми направиха кеф а да оскъпяват нещо кой знае колко не вярвам. Защо само те ги изпипват нещата толкова не мога да си обясня. А тъчпада пък какво густо ми направи... Следващата техника която ще взема най-вероятно ще бъде MACBook Pro 15"

Link to comment
Share on other sites

Обратно в Пловдив, след епична седмица във Врачанския край love.gif

Абе въздуха в Пловдив си е друг, особено ако го сравняваш с врачанския край. :rolleyes: Аз винаги като се прибирам от командировака, независимо от коя част на БГ и само като видя Пловдив в далечината ми става едно такова ... абе много яко.

Link to comment
Share on other sites

След такъв ден и толкова хамалска работа, 12 ч. сън за няколко дни... няма частица, клетка, мускул в тялото, кой(я)то да не ме боли. Бива, бива енергия, ама моята как не се изчерпа... не знам.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...