Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

А тези от Банкя не изтрезняват никога?! :) Милата Радост, ще има да те прибира от кръчмите, докато каката мие повръщаното от предната вечер. Really? :tongue Ако не се разбра вече, да уточня, че и това беше шега :bgrin:

 

Шшшшшт - не се влиза така с бутоните бе, моме! laughing.gif

 

И между другото - само аматьорите повръщат!

 

Фил ми идва много приспивно в тоя момент. Сега съм си взел 4 шкембенца, тип уникални, сипнал съм си леден Туборг и отправям много специален поздрав към Стефчо и отбор фИрари:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ahVd364v6KU

 

 

------------------------

 

 

ВЪОБРАЗЯВАЙТЕ СЕ малко де
laughing.giflaughing.giflaughing.gif Уби мЪ!
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Евала за поздрава ;)

 

_______________________

Когато говорят хора от определен приятелски кръг, които се познават ЛИЧНО от много време и често седят на една маса, подобни обаждания са ..... да кажем смешни.

Айде да се спрем на "жалки" и викнем още по едно (бира, джин, водка... който какво пие). Наздраве. :beer:

Link to comment
Share on other sites

Недей моля те, че ще тръгнат пак приказки за агресия и репресия в геометрична прогресия....

 

Никакъв спирт в следващите дни - само студени бири! Наздраве! beer.gif

 

/biggrin1.gifдали да почвам второ шкембе? biggrin1.gif/

Link to comment
Share on other sites

Ох, мръсникоооооо... мен тъкмо нещо соленко ми се хапва, че убих един сладолед одеве и ти за чорбата на живота ще ни говориш да дразниш горките души изтерзани...

 

Почвай я :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Бах маа му...после братушките поркали повече от нас... :Facepalm:

Като знам че има 4-ри почивни дни и че в неделя ще правим помен....очертава са голямо поркане... :beer:

Link to comment
Share on other sites

Ама ваше право си е да го приемате както искате, аз казах каквото съм имала предвид. А това, че си на 35+ слабо ме вълнува. Да си го чувал.

Кутии, вафли, кашони, всичко ям аз :rolleyes:

 

....и греди! Тип - разбичени 120х120... напреко при това!

triti, всички мъже тук са били бити от жените си явно, че наскачаха така :) Хайде, хванете сега тази шега.

Умната жена никога не би посегнала на мъжът до нея (тя разполага с далеч по-страшно оръжие от шамарите), защото може и да и се размине (малко вероятно), но по-вероятно, не. Крайният ефект от това би бил, че тя известно време ще гледа светът с други очи.... едното синьо, а другото, по-скоро лилаво...

П. С. : Иванов, тук важи ли лафа, че някои пият от мъка, други от радост, а трети от сутринта? Какви са тия бири бре, още няма 15 ч.?!? :blink:

Не, в неговият случай важи... а, четвърти от снощи!

 

Недей моля те, че ще тръгнат пак приказки за агресия и репресия в геометрична прогресия....

 

Никакъв спирт в следващите дни - само студени бири! Наздраве! beer.gif

 

/biggrin1.gifдали да почвам второ шкембе? biggrin1.gif/

Мхъ..., ти губиш... Вчера ми дадоха една смокинова ракия, ама от онази, дето се пие с капкомер..., а аз разполагам с четири почивни дни... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ох, мръсникоооооо... мен тъкмо нещо соленко ми се хапва, че убих един сладолед одеве и ти за чорбата на живота ще ни говориш да дразниш горките души изтерзани...

 

Позвай я :punk :punk :punk

Абе мамка му - нали помолих да няма влизания в стил говедото Пепе laughing.gif

 

Сега как да не те подразня и визуално tounge.gif

 

Бах маа му...после братушките поркали повече от нас... :Facepalm:

 

Никой не е казвал такова нещо! Онези братя не пият - те се наливат! И то със спирт! Ние пием. Наливането е друг ресор.

 

beer.gif

 

Мхъ..., ти губиш... Вчера ми дадоха една смокинова ракия, ама от онази, дето се пие с капкомер..., а аз разполагам с четири почивни дни... :rolleyes:

Сега заради тая приказка ставаш, с тая ракия в ръчица, минаваш през където трябва и купуваш зарзават за салата, идваш тука и пиеме на покрива до откат!!! И не ми се хвали на мен с почивни дни миличък laughing.gif

 

--------------------------------

 

Как се действа на другия ден, след като жена ти е станала на трид..... двадесет и пет:

 

 

dsc00911rc.th.jpg

 

 

dsc00914oi.th.jpg

 

Пояснения за аматьори:

 

Шкембето е много богато на белтъчини и спомага при махмурлук за ..... скучна история....

 

Кое е истински важно:

 

1. Шкембето трябва задължително да добие свят на керемида, посредством сладък и лют червен пипер (не оная помия от шлюпки и семки по заведенията sick1.gif).

2. Шкембето трябва да бъде обогатено с оцет (препоръчвам Кулинар) до степен на леко поскръцване на зъбките.

3. Шкембето НЕ може да се консумира нормално без в него да се добави прясно счукан стар чесън, който да преседи във врялата чорба поне няколко минути.

3. Майсторите добавят на всяка чорба по 100 гр бира.

4. Излишна точка, но - шкембето трябва да дими, когато застане пред тебе в целия си блясък!

Link to comment
Share on other sites

Може ли такова нещо... Сега ми се преяде шкембе............................... И гледам пак Ту степс фром хел :D ептен си се зомбирал с тях.

Link to comment
Share on other sites

Може ли такова нещо... Сега ми се преяде шкембе............................... И гледам пак Ту степс фром хел :D ептен си се зомбирал с тях.

 

Не може да ти се е прЕяло, прИяло ти се е. Аз съм този, който е ръба на прЕяждането, че вече две отнесох laughing.gif

 

Сега се надъхвам с Ту степс - вдига тонуса и раздвижва кръвчицата! beer.gif

 

Парчето от Freedom Fighters НЕ мога да спра да го слушам!

Link to comment
Share on other sites

Сега се надъхвам с Ту степс - вдига тонуса и раздвижва кръвчицата! beer.gif

Парчето от Freedom Fighters НЕ мога да спра да го слушам!

Тогава поздрав с нещо, което Я направих преди близо 4 седмици :P

 

Link to comment
Share on other sites

 

Никой не е казвал такова нещо! Онези братя не пият - те се наливат! И то със спирт! Ние пием. Наливането е друг ресор.

 

beer.gif

 

 

Амм тъй де.Ние пием.Вари го, печи го, прави - струвай, все за пиенье си говорим.И не само си говорим ами и го правим..пием.. :beer:

 

Тогава поздрав с нещо, което Я направих преди близо 4 седмици :P

 

Епично..Бравос.

Link to comment
Share on other sites

Гледате ли новините?!?!? Хахахахахахахах

 

Въпрос към абитуриенЕЦ от Русе - "Какъв искаш да станеш?", отговор: "Алкохолик!"

 

Да се смеем ли, да плачем ли....

Link to comment
Share on other sites

Гледате ли новините?!?!? Хахахахахахахах

 

Въпрос към абитуриенЕЦ от Русе - "Какъв искаш да станеш?", отговор: "Алкохолик!"

 

Да се смеем ли, да плачем ли....

Да дигнем чаши е отговора според мен!

Link to comment
Share on other sites

....

 

Галя колкото и да гледам да не се заяждам с малкото дами които имаме във форума ти като че ли сама се навираш... опитвам се да се сдържам ама не винаги става. Мани това ами си и упорита (в бутането)

 

Един поздрав за всички :

 

Не не... ей това е варианта:

 

http://www.youtube.com/watch?v=wkwtehQ0G3I

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Галя...

 

Не се навирам, ПОВТАРЯМ - аз си бях написала всичко към конкретен човек, пък интерпретации свободен стил не бяха уместни. Сдържай се, защото в много случаи не си прав. И спорът и заяждането само заради самите тях, не винаги са отговорът!

Упорита съм, защото и вие сте такива. Защо трябва да си оставям магарето в калта, пък вие да ми го ритате?! Някой от вас прави ли го? Аз съм малцинство, ама да скачате като муха на мед (лайно), като че ли съм казала не знам к'во, ми няма да го приема. Не съм в грешка аз. Не и сега. А когато наистина съм била в грешка, съм си признала. Един пример искам от твоите постове, в който да си си признал, че не спориш само за спорта, или да си се съгласил с нещо!!! Нееее, как, ти си велик и не може и другите хора да имат мнение, пази Боже, различно от на Николай. То човек търпи, търпи, пък му писне. Твоето на нищо не прилича вече. Честно ти казвам. Ай стига вече. Изтърка се. Май бат' Бойко трябва да спре да носи тениска на w00x и да започне да носи с твоя лик.

НИКОЛАЙ ПРЕЗИДЕНТ НА СВЕТА! НЕ, НА ВСЕЛЕНАТА!!!

Ако не бях упорита, да не бях членка на форума. Нъл тъй?

Link to comment
Share on other sites

Ай стига вече. Изтърка се. Май бат' Бойко трябва да спре да носи тениска на w00x и да започне да носи с твоя лик.

Мухах.... муаххаха... хахахаха.... :hump: :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Май бат' Бойко трябва да спре да носи тениска на w00x и да започне да носи с твоя лик.

 

?!

 

Кога са ги пуснали тия тениски? И кой му е дал право на него пък да ми носи тениската?

Link to comment
Share on other sites

...

 

.. не няма смисъл..

 

Аз се опитах да ти кажа че майтапа някак се разбира погрешно ти още малко ще вземеш лично да дойдеш да пробваш да ме набиеш.. прави каквото знаеш

Link to comment
Share on other sites

Когато говорят хора от определен приятелски кръг, които се познават ЛИЧНО от много време и често седят на една маса, подобни обаждания са ..... да кажем смешни.

Модераторю, тука е форум, не говорите, а пишете, пък аз чета, при което (забележи!) за кеф. Това, че gal4enceto била писала за теб в някаква форма изобщо не го и разбрах, а не беше и нужно, реагирах на неин апел към женска солидарност. Теб дори далечно не мога да те свържа по темата, какво остава да се чудя дали се познавате, колко, къде как и прочее. Не ми и пука. А ако знаех, че за тебе ставало дума точно, щях да обмисля проявата си на солидарност и евентуално щях да си я спестя, защото знам, че си злобен към мненията ми.

 

w00x, ти като раздаваш, давай наред, а? 123.gif Чудя ти се как изобщо си я дал на противниковия пол, че вие дори "мокра фланелка" нямате за конкурс.

Link to comment
Share on other sites

Абе верно ли Галя някога е допуснала възможността че не е права ? Верно ли има такъв случай?

Да бе. Убедихме я да не опитва да трепе себе си, други хора или жени, като кара в крайно ляво платно на основен булевард в час пик.

Link to comment
Share on other sites

Да но тя само се съгласи че няма да го прави а не че е била в грешка. Поне онзи случай беше нещо от сорта "права съм ама само за да мирясяте ще престана да карам както си знам. сега доволни ли сте?"

 

Т.е. нищо от сорта "ммм добре де. верно сте прави но аз еди какво си не знаех. благодаря че ми помогнахте да не се претрепя и себе си и останалите".

 

 

(п.с. мързи ме да натискам shift-a за главните букви но и така се разбира)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...