Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Скариди, скариди, скариди. Добре приготвени с доматен сос... Мале, наточих лиги. Искам на морето... И мидите стават. Октоподът зависи как е проготвен. На мен ми идва много сух, напомня ми на пилешко и риба 2 в 1, някак си не ме кефи. Щипки от раци... ммм... Леле, много съм гладна.

 

Едит : Малко още ще почакаме :) Мерси за съветите, наясно съм. Вие се базикате, ама на гол г*з си било чисто е*ане :) Не дърпайте Дявола за опашката. Засега няма такива признаци... А и три тона да съм изяла, за скариди място винаги ще намеря. Просто ги обожавам. Случвало ми се е по няколко дни друго да не ям...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Галя, съмнителна си с това гладно, не-спане :P

 

ПС: Това си е хубаво пожелание междувпрочем щото от много мотане може после да има проблеми... то универсални рецепти за кое, какво и кога да се прави няма...

 

 

 

---------------------

 

 

Шшшш какво стана с тоя долар - така хубаво се беше вдигнал около началото на месеца...

 

 

---------------------

 

 

Довършвам един хайнекен и мисля да си лягам вече..

 

А и дубрутро на народа който сега става.

 

 

 

ПС (емнайсто): Дайде идея къде е по-добре да се почива - на Обзор или на Дюните (говоря за семейно му с малко лапе не говорим за дискотеки и наливане с алкохол до безсъзнание - някакво тихо и добре подредено местеце с градинки и място за разходки без да има опасност да ни прегазят ниско прелитащи автомобили)

Link to comment
Share on other sites

 

---------------------

 

Шшшш какво стана с тоя долар - така хубаво се беше вдигнал около началото на месеца...

 

 

---------------------

 

 

ПС (емнайсто): Дайде идея къде е по-добре да се почива - на Обзор или на Дюните (говоря за семейно му с малко лапе не говорим за дискотеки и наливане с алкохол до безсъзнание - някакво тихо и добре подредено местеце с градинки и място за разходки без да има опасност да ни прегазят ниско прелитащи автомобили)

 

долара много убаво си се ориентира да пада, че на някои хора ни трябва да купуваме от време на време.

 

 

за почифката: на тасос или на халкидики. на тасос ще ти е перфектно за пенсионерска почивка. споко, има интернет.

Link to comment
Share on other sites

Дядо, по-добре отиди някъде в южна америка, азия... Щото по нашите географски дължини - времето, по което си активен не става за плаж.

Link to comment
Share on other sites

Аз ти препоръчвам планина. За*би ги тия морета. Човекът е единственото топлокръвно животно, което НЕ бяга от слънцето, а напротив - ходи да се пече. Даже има такива, които дават пари, за да го правят. Да сте видяли някъде слон да легне под слънцето и да каже: "Ебаси айляка!"? Не. Само глупавото човек го може това!

Link to comment
Share on other sites

Аз ти препоръчвам планина. За*би ги тия морета. Човекът е единственото топлокръвно животно, което НЕ бяга от слънцето, а напротив - ходи да се пече. Даже има такива, които дават пари, за да го правят. Да сте видяли някъде слон да легне под слънцето и да каже: "Ебаси айляка!"? Не. Само глупавото човек го може това!

 

Тук може да сложиш тъпия аргумент на почти всички, които обичат да ходят на море: "Е, как ве, водата и студената бира те разхлаждат..."

Link to comment
Share on other sites

Мдаа, особено бирата, много те разхлажда.

Планина рулз.Там е истината за активна почивка от всичко.Няма навалица, няма прах и жега, няма пияни чуждоземни тиинове.А има вече и доста хотелски комплекси с басейн.Ако искаш да се цамбурикаш де.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам доскоро дивия Доспат, как от година на година става все повече и повече като черноморските курорти - май и планината я чака същото бъдеще...

 

Добре, че Родопите са достатъчно обширни и поне в рамките на моя живот няма да станат застроени и те като морето...

Link to comment
Share on other sites

И мен все ме гледат странно като им кажа, че предпочитам на планина. Кеф ти слънце, кеф ти сянка (ако хотела има басен ей ти и плуване). Хубав въздух, можеш да излезеш сред природата ... на морето какво? Да ми мирише на дюнери, джибри и да съм с още 2156803 души на едно място? Вместо едно скормно излетче, да си опна скаричката на някоя дебела сянка да си полафя с приятели, че после и една дрямка и айде по пътя на обратно да се изгорят пържолките.

Хем и ток няма да ми трябва :) че сега на морето нали беше леко дефицитен.

Link to comment
Share on other sites

Скариди, скариди, скариди. Добре приготвени с доматен сос... Мале, наточих лиги. Искам на морето... И мидите стават. Октоподът зависи как е проготвен. На мен ми идва много сух, напомня ми на пилешко и риба 2 в 1, някак си не ме кефи. Щипки от раци... ммм... Леле, много съм гладна.

Пробвай да ги свариш и след това да ги задушиш в масло. Добавяш и малко треволяк(май копър беше) и стават приказка. Трябва да питам дали се слагаше още нещо.

Шшшш какво стана с тоя долар - така хубаво се беше вдигнал около началото на месеца...

ПС (емнайсто): Дайде идея къде е по-добре да се почива - на Обзор или на Дюните (говоря за семейно му с малко лапе не говорим за дискотеки и наливане с алкохол до безсъзнание - някакво тихо и добре подредено местеце с градинки и място за разходки без да има опасност да ни прегазят ниско прелитащи автомобили)

Аз стискам палци да пада колкото може повече. Заплатата ми е в евро, а имам достъп до стоки и в долари...

Аз постоянно ходя в Китен. Мога да ти препоръчам един семеен хотел. Страшно доволен съм и на всичките приятели на които съм го препоръчал са останали доволни. Сещам се за няколко места подходящи за разходки в околността.

Аз ти препоръчвам планина. За*би ги тия морета. Човекът е единственото топлокръвно животно, което НЕ бяга от слънцето, а напротив - ходи да се пече. Даже има такива, които дават пари, за да го правят. Да сте видяли някъде слон да легне под слънцето и да каже: "Ебаси айляка!"? Не. Само глупавото човек го може това!

Мани я тая планина. Друго си е на моренцето. Тази година до момента съм изкарал около месец и половина на морето и вчера си направих резервация за още един месец. Като добавя и месеците до края на годината като нищо ще ги докарам до 3.5-4 месеца плътно на море тази година.

Link to comment
Share on other sites

Ааа ние тебе те знаем, че си морски вълк. :lol: Ама човека иска почивка.А на много малко места на нашето черноморие може да починеш добре.

Link to comment
Share on other sites

Ааа ние тебе те знаем, че си морски вълк. lol.gif Ама човека иска почивка.А на много малко места на нашето черноморие може да починеш добре.

Има си все още девствени места на които може да се отиде. По южното черноморие знам няколко такива.

 

Сега се замислих, че за този месец и половина на морето нито веднъж не съм отишъл на плаж...

Във водата обаче имам прекарани десетки часове.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам доскоро дивия Доспат, как от година на година става все повече и повече като черноморските курорти - май и планината я чака същото бъдеще...

 

Добре, че Родопите са достатъчно обширни и поне в рамките на моя живот няма да станат застроени и те като морето...

Ех като се сетя преди години на яз. Широка Поляна как всяка година ходехме, баща ми имаха от работата му фургон там доста години, до къщата на бай Мустафа (ако някой го знае и ако е жив още) и всяка сутрин пиехме мляко от неговите крави, през деня обикаляме гората за да събираме съчки ( :bgrin: ), вечерта огъня с шишовете със сланинка, чушки и месце, наоколо пустош, само там до пътя имаше някои къщи, и... бай Мустафа.

И вечер спиш с 2 одеяла. Имаше и голяма палатка от дебел брезент, вътре се водеше кухня, с дървени пейки и маси, котлона там, абе направо носталгия. Кой знае сега на какво прилича там...

Хотели, заведения, пияници, викове, караници, навалица, джипове, мутри.. уффф, ако е такова, никога няма да отида там, за огромно съжаление. Странна е представата на голяма част от хората за приятно прекарване. Трябваше да се родя по-рано и изобщо не исках да заварвам подобно положение, което е сега. То да беше като хората, ами то всичко стана по мутренски и резултатът е такъв. Всичко разваляме.

 

Ааа ние тебе те знаем, че си морски вълк. :lol: Ама човека иска почивка.А на много малко места на нашето черноморие може да починеш добре.

Я да починеш, я да те застреля някоя мутра, я да ти одерат кожата с цени..

Link to comment
Share on other sites

Ех като се сетя преди години на яз. Широка Поляна как всяка година ходехме, баща ми имаха от работата му фургон там доста години, до къщата на бай Мустафа (ако някой го знае и ако е жив още) и всяка сутрин пиехме мляко от неговите крави, през деня обикаляме гората за да събираме съчки ( :bgrin: ), вечерта огъня с шишовете със сланинка, чушки и месце, наоколо пустош, само там до пътя имаше някои къщи, и... бай Мустафа.

И вечер спиш с 2 одеяла. Имаше и голяма палатка от дебел брезент, вътре се водеше кухня, с дървени пейки и маси, котлона там, абе направо носталгия. Кой знае сега на какво прилича там...

Хотели, заведения, пияници, викове, караници, навалица, джипове, мутри.. уффф, ако е такова, никога няма да отида там, за огромно съжаление. Странна е представата на голяма част от хората за приятно прекарване. Трябваше да се родя по-рано и изобщо не исках да заварвам подобно положение, което е сега. То да беше като хората, ами то всичко стана по мутренски и резултатът е такъв. Всичко разваляме.

 

 

Я да починеш, я да те застреля някоя мутра, я да ти одерат кожата с цени..

 

хотели още няма. пътя ве още е лош о другите неща с навалицата и пиянските неща са концентрирани в началото. сега-засега има накъде да се избяга навътре. комарите са много прегладнели от толко малко храна, минаваща през териториите им.

Link to comment
Share on other sites

Мани я тая планина. Друго си е на моренцето.
Maни го т'ва море, к'во да правиш там - само вода. Друго си е да изкачиш един връх и после два часа да хвърчиш с колелото надолу :lol:

[/sarcasm]

 

За комарите - не знам, по принцип съм способен да събера всички комари от няколко десетки километра радиус, спасявайки компанията си, а на Доспат - почти не ме ядат.

Link to comment
Share on other sites

На море мога да стоя 5 дни:

1-ви ден: пристигане, разопаковане, плаж, напиване до откат

2-ри ден: сън, плаж, напиване до откат

3-ти ден: сън, плаж, напиване до откат, ебане

4-ти ден: гонене на крокодил, плаж, напиване до откат

5-ти ден: прибиране изгорял, уморен и превъзбуден

На планина мога да стоя X на брой дни:

Х ден: ядене, пиене, разходка, сън

Х ден: бой, ебане, ядене, пиене, разходка, сън, загубване в планината

Х ден: ядене, пиене, лягане на място Х и гледане към нищото в продължение на часове

Х ден: ядене

Х ден: ядене, пиене

Х ден: пиене, ядене

etc.

Link to comment
Share on other sites

Мда, загубването в планината не трябва да се пропуска :Д. Имал съм невероятната възможност да се изгубя за няколко часа, сега се смея, ама тогава не ми беше много до смях... Добре, че поне бяхме 3-ма, та си правехме лаф.

Link to comment
Share on other sites

3-ти ден: сън, плаж, напиване до откат, ебане

4-ти ден: гонене на крокодил, плаж, напиване до откат

:rofl:

Все още се хиля като дебил. Иване ти си... няма такъв идиот :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тук може да сложиш тъпия аргумент на почти всички, които обичат да ходят на море: "Е, как ве, водата и студената бира те разхлаждат..."

малък аргумент ли е? +монокини + други благинки...морето е шоу...ама тая година на снимка, че с тия отпуски ..

Link to comment
Share on other sites

Като гледам доскоро дивия Доспат, как от година на година става все повече и повече като черноморските курорти - май и планината я чака същото бъдеще...

 

Добре, че Родопите са достатъчно обширни и поне в рамките на моя живот няма да станат застроени и те като морето...

Говорейки за Родопите, ако наистина търсиш почивка в планината, не ходи в "градовете", а потърси някое селце, където има семейни хотелчета. Имат си всичко необходим и няма да слушаш пияни диваци през ноща. А ако попаднеш и свестни собственици, може да опиташ от благинките които предлага планината и местната кухня. Бат'Весо и Ванчо могат да ви кажат какво си сторихме през изминалият х*йкенд

Link to comment
Share on other sites

Бат'Весо и Ванчо могат да ви кажат какво си сторихме през изминалият х*йкенд

Групов секс между мъже?

Link to comment
Share on other sites

За мен пълноценната планинска почивка свързва колкото се може по-малко непознати хора в радиус от 5 километра, палатка, шалте, спален чувал, огнище, туристическия ми нож.

И споменатия вече Доспат обикновено палатковия лагер е на около 5-10 километра от цивилизацията, а местата за разходки рядко доближават. Освен веднъж на ден-два за презареждане на провизиите.

Link to comment
Share on other sites

малък аргумент ли е? +монокини + други благинки...морето е шоу...ама тая година на снимка, че с тия отпуски ..

 

Очи - пълни, ръце - празни :3.

 

Много по-голямо шоу е да се съберем 10+ човека и да отидем да се разцепим на някоя хижа в планината. На 2-рия ден на мадамите им се доебава яко в повечето случаи ( а много често им се ебе още на път дотам ), предполагам, че много от тях се надяват в тъмни доби да правят Awesome Foursome с още 3-ма пича :Д.

Link to comment
Share on other sites

Групов секс между мъже?

 

хахахахахахахахахахаа...както казва един авер...секса си секс...ама някой го правят неправилно :D

 

Очи пълни - ръце празни :3.

 

Много по-голямо шоу е да се съберем 10+ човека и да отидем да се разцепим на някоя хижа в планината. На 2-рия ден на мадамите им се доебава яко в повечето случаи ( а много често им се ебе още на път дотам ), предполагам, че много от тях се надяват в тъмни доби да правят Awesome Foursome с още 3-ма пича :Д.

 

еее не се знае :)

Link to comment
Share on other sites

хахахахахахахахахахаа...както казва един авер...секса си секс...ама някой го правят неправилно biggrin.gif

Гъз пол няма!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...