Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Гъз пол няма!

 

Аналният секс е като Java. Работи на всякакви платформи :Д.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Днес за пръв път видях новите документи. Някой би ли ми дал основателна причина снимките да се черно бели? Все едно гледам документи отпреди 30-40 години :blink:

Link to comment
Share on other sites

Днес за пръв път видях новите документи. Някой би ли ми дал основателна причина снимките да се черно бели? Все едно гледам документи отпреди 30-40 години :blink:

Ами например защото хората могат да се променят за 2-3 години до неузнаваемост, особено прически и т.н., а какво остава за 10-тина години. Предполагам, че значението на снимката са го намалили, за сметка на пръстови отпечатъци и други биометр. данни или там каквото се съдържа. Да не забравяме кризата :) . Въпреки това и на мен ми се струва глупаво да са чернобели отново. Присъщо за мен, подозирам, че е направено с цел скоро отново да ни вземат паричките като сменят правилата, да са цветни отново ;) .

 

Аналният секс е като Java. Работи на всякакви платформи :Д.

Е, само на 2 платформи. Освен ако не включим и другите хиляди платформи :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

такива са били условията на конкурса, а пък те са определени много лесно - комисията проверила в 2-3 печатници вариантите за цветни или чернобели видяла някаква разлика от +30% в цената за цветните и решила да си ги спести, ама да има разните му там връзки с базата данни с пръстови отпечатъци, ДНК сампли, медицински картони и т.н., от които Големия брат твърди че има нужда за да разбере дали си арабин-камикадзе или не си.

 

и освен това в чудесно развитото ни гражданско общество ще направи впечатление само факта че снимките са черно-бели, но не и че всякаква информация за кътните ни зъби ще бъде достъпна на произволен държавен служител и то от произволна държава в ЕС, а скоро и в САЩ. ама няма от какво да се притесняваме - всеизвестно е че служителите са винаги добронамерени, а и нашата полиция ни пази все пак!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Да върнем коментара към морето, монокините и очите.

За 3 дни ядене, пиене и ебане (Килеринчо не участваше в последното и не може да потвърди :lol: ) дадохме по 25 лева на човек. Тук се включват и пътните!

BEAT THAT SUX0RS!

Link to comment
Share on other sites

Да върнем коментара към морето, монокините и очите.

За 3 дни ядене, пиене и ебане (Килеринчо не участваше в последното и не може да потвърди :lol: ) дадохме по 25 лева на човек. Тук се включват и пътните!

BEAT THAT SUX0RS!

 

 

Прекалено съм дърт за чикии вече :)

Link to comment
Share on other sites

Мда, загубването в планината не трябва да се пропуска :Д. Имал съм невероятната възможност да се изгубя за няколко часа, сега се смея, ама тогава не ми беше много до смях... Добре, че поне бяхме 3-ма, та си правехме лаф.

 

Нали знаеш вица "днес се загуби дъщерята на вожда... всички я търсихме, всички я намерихме, всички я оправихме....... ооо как можах да се загубя"... та кат' ви намериха после оправиха ли ви? :lol:

 

 

PS: И дилемата беше Дюни или Обзор вие на какво го обърнахте...

Link to comment
Share on other sites

Нали знаеш вица "днес се загуби дъщерята на вожда... всички я търсихме, всички я намерихме, всички я оправихме....... ооо как можах да се загубя"... та кат' ви намериха после оправиха ли ви? :lol:

 

 

PS: И дилемата беше Дюни или Обзор вие на какво го обърнахте...

Карибите? :D

Link to comment
Share on other sites

Оффф... не знам, ама си сготвих такава картофена манджа, че ми иде да си посегна! Само... на отиване към кухнята, в коридора се гледам - плочки, а у... на връщане - облечен в човешка кожа, космясал дирижабъл...

Посегни си, няма лошо...., ама преди това пусни в бурканчето 50ст.

 

П.с. Нещо ако такова... не ти се получи, мераклии да те онодят винаги ще се намерят...

 

 

За 3 дни ядене, пиене и ебане (Килеринчо не участваше в последното и не може да потвърди :lol: ) дадохме по 25 лева на човек. Тук се включват и пътните!

BEAT THAT SUX0RS!

... и викаш като се събуди... кво!? Прозорецът открехнат и повяаава един такъв тъничък ветрец..., а ти бръкнал с двата пръста в контакта и мигаш с 50 херца....

Link to comment
Share on other sites

В новите лични документи само за паспортите искат отпечатак от двата показалеца. За другите документи нищо.

А тая хава с перфорираното в картата копие на снимката само за усложняване на фалшифицирането ли е, или има и друг смисъл?

Link to comment
Share on other sites

 

... и викаш като се събуди... кво!? Прозорецът открехнат и повяаава един такъв тъничък ветрец..., а ти бръкнал с двата пръста в контакта и мигаш с 50 херца....

Не те разбрах? Ако не ми вярваш - чистачите и килъра ще потвърдят. Аз бях с тях.

А ако просто си търсел повод да си кажеш лафа - използвай паагрио, котора или малкия стенли. Те рядко разбират кога и какво имаш предвид, така или иначе.

Link to comment
Share on other sites

Не бяха 25, а 27 което е все тая дори и 30 да бяха, но Ваньо е напълно прав.

Link to comment
Share on other sites

Не те разбрах? Ако не ми вярваш - чистачите и килъра ще потвърдят. Аз бях с тях.

Можеш да бъдеш сигурен, че ще попитам..., щото тази работа мирише..., ама яко!

А ако просто си търсел повод да си кажеш лафа - използвай паагрио, котора или малкия стенли. Те рядко разбират кога и какво имаш предвид, така или иначе.

Нещо не можах да ти схвана мисълта, да го еа! Що ме караш да се чуствам като гореспоменатите ?

Link to comment
Share on other sites

Чистача е отговорил 6 минути преди теб. Можеш да прочетеш. ;)

Всъщност някой от чистачите ме е цакал докато съм си наливал бира и съм си подреждал мезелъка.... ;)

 

П.с. Опитът ти за мулти бъзване нещо не ти се получи (мина леко в ляво и долу)..., ама не щото ти липсваше мерак, ами просто защото се повтаряш прекалено често. Пробвай пак, но този път вложи повечко от себе си..., знам, че можеш още!

Link to comment
Share on other sites

http://e-vestnik.bg/9601/kakvo-rodi-dyankov-ako-poluchish-pari-ot-chuzhbina-dori-200-evro-plashtash-dds/

 

как ги мислят тези неща и дали ще има някаква полза или хората ще вземат да измислят алтернативни начини да си получават парите... ей тъй само си мисля на глас дори не разсъждавам щото ако почна ще стане страшно...

Link to comment
Share on other sites

Мммм, този лъже. Много. Или по-точно - изобщо не е разбрал за какво иде реч. Целият ни бизнес е с европейски фирми (работното ми място). Няма такова нещо. Спестява няколко добавки в закона...

EDIT: Мда, прав съм. В статията няма нищо вярно. Поредната изцепка с цел популизъм. Или беше популация? Чакай... То този нито трябва да се популира нито... да се популира...

Link to comment
Share on other sites

Всъщност някой от чистачите ме е цакал докато съм си наливал бира и съм си подреждал мезелъка.... ;)

 

П.с. Опитът ти за мулти бъзване нещо не ти се получи (мина леко в ляво и долу)..., ама не щото ти липсваше мерак, ами просто защото се повтаряш прекалено често. Пробвай пак, но този път вложи повечко от себе си..., знам, че можеш още!

Не мога да разбера кое точно ти звучи невероятно и невъзможно, ако искаш мога да ти изкарам детайлна сметка с продукти и цени.

Link to comment
Share on other sites

Аз се чудя как никой не обсъжда последната изцепка на нашата родна цървулска полиция - пребиването на онова семейство? Забележете само заглавието пребили погрешка?!?!?!?!? Значи ако бяха правилните обвинени и ги бяха пребили нямаше да е проблем?!?!? Тая полиция взе все повече да заприличва на ВИС-аджии SIC-аджии и тем подобни... И Цветко бил разпоредил проверка дали си били превишили правата :wacko: Няма да се учудя ако се окаже, че пребитото момиче "се окаже" свързано с Наглите, Килърите, Маргините, Златко и така нататък и силата приложена била в рамките на правомерното...:angry::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Обажда се другия чистач - кинтите бяха повече, ама айде... Горивото, цигарите и другите глезотии кой ще ги сложи, или те си вървят ей така, между другото. Сумата от 40 лв на човек е по-точна, ако не броим цигарите. С тях става малко повечко...

 

Малкия чистач ако не вярва, да си погледне портмонето ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...