Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Кофти. Един приятел е починал.

 

Няма нещо, което да не мога да използвам като оръжие... Дори да ви мине през главата за "безобидния" памук - от него се прави пироксилин, който е в основата на бездимните барути. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Много жега днес...

Не може ли цяла година да е 15-20 градуса, без много-много валежи!?

 

22 градуса, не повече. С малко валежи и много вятър. Това е перфектното време за мен.

 

Аз си мисля колко ми беше скапан днешният ден (който не е свършил още), а се събудих толкова оптимистично. Само караници и безнадеждност за справяне с финансовото положение ми са на главата :( Изобщо тотална каша, повече от всяка друга досега. Наистина. Баси филма... Да се надяваме, че утре ще е много по-добре. Имам нужда от разведряване.

Link to comment
Share on other sites

Ама червеят дебне... няма вечен мир и покой, само добри рекламни стратегии.

 

Няма такова густо да си потен кат' свинЯ и да жулнеш 2 големи мастики, вече на ръба на слънчевия удар.

 

Не знам за мастиката, не сам ѝ почитател обаче бирата как върви в жегата... а мен леко ме боли гърлото поради подобни изпълнения...

Link to comment
Share on other sites

22 градуса, не повече. С малко валежи и много вятър. Това е перфектното време за мен.

Заповядай в Британска Колумбия, ако не те бърка това, че последните условия са малко разменени: много валежи и малко вятър. :lol:

Link to comment
Share on other sites

I'm riiiiiding in the rain...

 

 

Баси к'ъв душ си взех, барабар с пране на дрехи и бельо... Беше кофти първите 150 метра... от там вече не ми пукаше, даже ми беше кеф :]

Link to comment
Share on other sites

...

Няма нещо, което да не мога да използвам като оръжие...

Хм... Изведнъж си зададох въпроса как може да се използва като оръжие рядко лайно? - Миризлива бомба? - Бактериологично ОМП?

Ще ми простиш шегата, знаеш, че не се заяждам :lol:.

 

А може пък и да има сериозен отговор, знам ли...

Link to comment
Share on other sites

А може пък и да има сериозен отговор, знам ли...

Естествено, че има. Използва се като отрова при хладно оръжие. В Средновековието са топели остриетата на стрелите в смес от гнило месо и лайна. Познай какъв е бил резултатът дори само от одраскването на такава стреличка. :ph34r:

 

Ред.: Хаха, оня ден много се смях, като прочетох, че един го наръгали с нож, натопен в пикня и той умрял от отравяне на кръвта. Е, не е вярно! Урината е стерилна :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че има. Използва се като отрова при хладно оръжие. В Средновековието са топели остриетата на стрелите в смес от гнило месо и лайна. Познай какъв е бил резултатът дори само от одраскването на такава стреличка. :ph34r:

 

 

В наши дни при наличието на антибиотици едва ли ще е ефективно :)

Link to comment
Share on other sites

Питай Леталис как се лекува тежък сепсис и газова гангрена в наши дни ;) И го питай какво му означава ника :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Мисълта му беше че едва ли от одраскването до развиването на гангрена и тежък сепсис ще минат само няколко минути. Не е като кураре все пак...

Link to comment
Share on other sites

:) А колко от нас в днешно време отиват да си бият инжекция против тетанус при одраскване?
Link to comment
Share on other sites

....В Средновековието са топели остриетата на стрелите в смес от гнило месо и лайна.......

..........:) А колко от нас в днешно време отиват да си бият инжекция против тетанус при одраскване?

 

Това е защото от Средновековието мина доста време и днес само ти и още някой (ама за него не е сигурно) ще се сети за гадния номер да използва точно такава смес. ;)

Link to comment
Share on other sites

Да бе, минало било време... Все още в горещите точки кладенците и източниците на питейна вода се задръстват с телата на убити, за да я направят негодна. А добро утро.

Link to comment
Share on other sites

Имам нужда от убедителен господин с подходяща визия, който да ми помогне да си събера задълженията. 10% комисионна как ви звучи?

 

и "ютия" върши работа ;)...па може да си сама тогава :)

Link to comment
Share on other sites

В скоро време започвам да приемам поръчки за изработка на джиджавки от кокал и седеф...Само да си направя сайта...

Link to comment
Share on other sites

/me си пуска току що направения Ютръбски Astral Projection mix.

 

Де*а, тия хора много твърди работи са взимали...

Link to comment
Share on other sites

Груба грешка е преподавател да разреши на студент да преписва....В случая беше спасителна клечка...Нека волната програма започне....СЕГА :D

Link to comment
Share on other sites

Как не ми се работи в момента.... не знам. Обстановката ли, какво ли, но времето минава супер бавно, а от одеве на 3 пъти задремах.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...