Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Понеже съм замесен и моето мнение не е меродавно, та да питам публиката. Туй остроумно ли беше? Не че нещо, ми да знам как да реагирам, сакън да не се изложа :]

Ти от кога си толкова известен, че и публика събираш? :D

И да отговоря (като човека-публика)... по-добре не реагирай, за да не предизвикаш бъдещи "остроумни" коментари.

 

П.П. Повече си ме кефеше като се заяждасе с мен, бъзиците ти бяха по-готини!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Е деее... че какво му е лошото. Аз се лекувам с чай и коняк и ако продължа с лекарството за мойто гърло още малко и ще взема да ми става едно хубаво :D

Link to comment
Share on other sites

Добро утро и от мен. Кой знае какви предизвикателства ще ни предостави и този ден... Настроена съм борбено. Някой за канадска? :lol:

Link to comment
Share on other sites

За канадска не, ама за бой с чорапи с половинка тухла вътре - може :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Добро да е, ленивци диви!

 

Някой да ми каже едно нещо, което Атанас няма да може да използва като оръжие?

Сещам се за ония разказ...

Старшината ни каза под секрет че ако грамотно хвърлим стол, може да съборим и вертолет. За гаранция разбира се най добре е ба се хвърлят два стола. Един в муцуната, един в опашката. Ако краката на стола са от волфрамов карбид, то и танка не е преграда. 

 

П.П. Сърбам си кафето и се чудя като еднодневка в края на деня... аджеба, какво следва!?

Link to comment
Share on other sites

Сбъркал си форума.

 

______________

 

Днес трябва да опитам да получа информация от малки търговски обекти на "безвъзмездно" основание... това ще е мисията невъзможна.

Link to comment
Share on other sites

Утър!

 

И с никого не съм се заяждал бе, исках обективно мнение!

Не се коркай и да не е остроумно,на кой му пука важното е диалог да става,а не заяждане :laughing:

Пък ако си се обидил,извинявай и обещавам-повече няма да пиша така.

Link to comment
Share on other sites

Утър!

 

И с никого не съм се заяждал бе, исках обективно мнение!

Човек, ти винаги се заяждаш! И "здравей" да кажеш пак ще има засегнати и ще последват коментари. :bgrin:

________________________________________________

И съм доста обективен... от моя гледна точка! :D

 

И не, не беше остроумно! <- Искаш обективно, готово!

2х потвърдени гласа за "не е остроумно"

Link to comment
Share on other sites

Утър!

 

И с никого не съм се заяждал бе, исках обективно мнение!

Ами не беше реално...! И даже бях подготвил пространно изложение защо..., което включваше разсъждения върху някои аспекти на скромната ти личност. В последствие обаче се усетих, че мястото на личният ти психоаналитик все още не е овакантено... и също така се усетих и, че адски ме мързи... та да изпиша толкова простотии....

Link to comment
Share on other sites

Искам и аз така!

 

Ама не бе, чудех се дали да се обидя, или да се хиля. Та за туй :lol:

 

Ред: Имам си нов подпис!

 

Аре честито... да черпиш! XD

Link to comment
Share on other sites

Не може ли цяла година да е 15-20 градуса, без много-много валежи!?
Мислех си, че съм единствен с подобни претенции!
Link to comment
Share on other sites

Ще имате да взимате. В Midex сме подали заявка да поддържа средна температура от 28 градуса и като гледам натам върви :)

Link to comment
Share on other sites

Ще имате да взимате. В Midex сме подали заявка да поддържа средна температура от 28 градуса и като гледам натам върви :)

 

На там върви. Ама 28 ще е към 1:00 през нощта.

Link to comment
Share on other sites

нахакал съм стаята с тамян...кандило, пуснах брада...остава утре да изкараме нещо от сорта на 3.00 и на горе и....ще има избухване :D

Link to comment
Share on other sites

Ако стане 50+ ще ни удари хладното!

След като ни погребат няколко метъра под земята :), няма лято, няма зима... температурата е винаги перфектна!

 

Ама червеят дебне... няма вечен мир и покой, само добри рекламни стратегии.

 

Няма такова густо да си потен кат' свинЯ и да жулнеш 2 големи мастики, вече на ръба на слънчевия удар.

Усещам как накрая всичките ще отидем на една обща форумна сбиркa

... в пловдивските гробища! хаха

Link to comment
Share on other sites

Ама червеят дебне... няма вечен мир и покой, само добри рекламни стратегии.

 

Няма такова густо да си потен кат' свинЯ и да жулнеш 2 големи мастики, вече на ръба на слънчевия удар.

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да изкарам свидетелство за съдимост на друг човек ако ми даде всичките необходими документи или само той може да си го изкара?

 

 

Можеш, на мен приятелката ми (вече жена) е вадила от мое име и става...

Да уе.Бахти тъпотията.Значи в съда можеш да отидеш с личната карта и да изкараш свидетелство за съдимост, а при онея нещастни боклуци от Виваком, не можеш да спреш телефон или да промениш тарифен план.Бахти смотаната работа. :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...