Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Пффф аз ся как искам да си купя байкче няк'во, покрай колата няма пари, пък и ся книжка... ужас.

За к'во ми кола, по-добре да въртя като луд, луд ама ще се чувствам жив. XD

 

Вятър в косите ми... мухички в очите ми, прах на езикът ми, ТАТЕ колелце ми купи!

хахаха

 

Минава ми през главата.

Relationships are complicated... каквото и да кажеш, все излиза не както трябва, даже понякога не знаеш как трябва да излиза! XD

Link to comment
Share on other sites

Пич, като нямаш какво да кажеш или не знаеш как да го кажеш...ами мълчи малко за разнообразие. ПовЕрвай ми, понякога не е нужно само да генерираш вятър с уста ;)

 

(не се заяждам, само отбелязвам)

Link to comment
Share on other sites

С кой код? Или само предполагаш?

 

Разчетох го. :)128 нещо си.

 

 

А и като стана дума - малкото Стенли си има конкуренция.

 

Хаха. A bunch of retards!

Link to comment
Share on other sites

Баахти...Абе що шефчетата в днешно време ги хваща толкова често СДГ и почват да си мислят, че могат и знаят всичко?

Link to comment
Share on other sites

Утрото не беше от най-добрите, ама нещата взеха да се оправят. А и като стана дума - малкото Стенли си има конкуренция.

 

Само на мен ли ми стана тъжно като ги гледам. Определено страдат от липса на внимание и им е доста скучно по принцип - поне на мен така ми се струва. Ей го едното дете като каза че се събирали нам си къде и това било като техен втори дом. Баш ЕМО-та са си само че са решили че така са по-оригинални щото на емо-тата вече никой не им обръща внимание (освен някой да им тегли един бой може би)

 

..често СДГ и почват да си мислят...

 

Какво е СДГ че гугъл само Специализирани Детски Градини ми намира? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъ... :confused ....Емиии.... !?! :(

Ей..., верно ли, ве ?? А стига ве майна... баси, цял месец! Пич, аз ако съм на тебе направо отивам в дън гори тилилейски или на някой пустинен остров... и там без форуми-моруми и разни грубияни ще си прекарам времето в медитация (т.е. празно зяпане в нищото), та да мине по - бързо този месец....

Link to comment
Share on other sites

Медитация, зяпане в нищото... пххххххххх!

Иначе идеята ми подхожда, бях се забил 3 месеца на балкан, ся на остров да се пробвам... готино! XD

Link to comment
Share on other sites

Започва курс "Пещерняк"(-чка, за феминиститките) към ПК Искър, засега още не е уточнена дата на започване на курса, но това са подробности, които се уточняват за една бира време.Курсът ще ви даде възможност да се врете на места, на които 99% от хората по света няма да стъпят, да събаряте безнаказано(или почти) камъни и разни други тежки предмети върху главите на хората, да се валяте в кал като прасе и да висите като прани гащи. Също така курсът ще ви научи на работа в екип/а може и да не, ако сте стихийно бедствие/, да не ви е страх от тъмното, високото, тясното и влажното...Топлото няма да го споменавам.Та който не го слуша главата, иска екстремни/ или поне някакви/ преживявание, влече го природата/подземната/ и поне малко иска да се развие всестранно - да се обажда.А, да! Инструкторите предпочитат бирата студена, жените - топли, екипировката - чиста.

 

 

Говорим за София.

Link to comment
Share on other sites

Трий cookies от менюто на форума или от на Mozilla инструментите, лични данни, изтрий отделни бисквитки. И маркираш папката на форума, в случая "Bulforum". При мен така проработи, но само за седмица - две, след това повтаряш процедурата.

Link to comment
Share on other sites

Медитация, зяпане в нищото... пххххххххх!

Иначе идеята ми подхожда, бях се забил 3 месеца на балкан, ся на остров да се пробвам... готино! XD

Мхъ..., ма ти си лесен, бе :)) Като те хване блогореята, появява се от някъде Злобил, нарежда те..., после той минава на мод режим с порция уорн..., а ти си намираш за известно време някаква работа в посока към хоризонта... :)

Link to comment
Share on other sites

Спец. за Гадо:

http://veska89.aha.bg/photo.php?show=9

Това е за вчерашния разговор... :lol:

Ваньо ! Ти сега кво искаш да ми кажеш... !? Недей така, бе пич... млад човек си..., не си причинявай такива работи! Таз девойка, като виждам как гледа като крокодил - мръвката... и си мисля, че би изчукала всичко що има пулс и се бръсне поне един път седмично..., а нежно и чуствително момче като тебе би го чукала направо безумно... И идея си нямаш до какви последствия би могло да доведе такова изживяване върху психиката ти.... Не, че ти се бъркам... ама да ти имам вкуса....

Link to comment
Share on other sites

Ъ? Ти каза, че искаш големи цици. Аз нищо не съм споменавал!

Няма такова нещо! Както не веднъж съм изтъквал - аз съм клиторианец.... и ям Клъсто само... ако е минало през скарата!

Link to comment
Share on other sites

Тъй де като не е уточнил че не говори за крокодили :lol:

Това създание... да го наречеш крокодил си е ласкателство. Според мен е по-скоро кудуп или Вълчана Страшимирова от село Мечка - само там се въдят такива зверове!

Link to comment
Share on other sites

Какъв крокодил бе хора, това е комодски варан! Аз като един идиот се разрових, попаднах на тази и първата ми асоциация, не знам защо, но беше "самосвал". Е сега си представих описания преди няколко страници от Гадин "хамбургски салам".

 

Но никое от описаните неща не дава отговор на един съществен въпрос. Как, по дядовите, Иван е попаднал на тази снимка?!

Link to comment
Share on other sites

Какъв крокодил бе хора, това е комодски варан! Аз като един идиот се разрових, попаднах на тази и първата ми асоциация, не знам защо, но беше "самосвал". Е сега си представих описания преди няколко страници от Гадин "хамбургски салам".

 

Но никое от описаните неща не дава отговор на един съществен въпрос. Как, по дядовите, Иван е попаднал на тази снимка?!

Отговорът Пешо е очеизваден . Изравянето на подобна снимка е свързано с целенасочено и упорито ровене из потайните дебри на сайтовете за запознанства... Тук иде време да се зададе ненуждаещият се от отговор въпрос - А що ще наш Ваньо по такива места !? Ама нека..., щом му е сладичко..., кви сме ние, та да му се бъркаме !?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...