Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Добро утро! Аз както винаги съм леко засран сутрин и ми е крив света. И както очаквам проверка - нямам и една FIFA да си пусна, пък да се разсъня...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

с тоя мод режим не си е работа отнема ми 2 дена поста да ми се появи..... бахти тъпотията , а някой от модераторските величия дали би могъл само е така за разнообразие да ми каже до кога ще продължава тая свинщина ?

Link to comment
Share on other sites

Последно ZGAN е махнал постоянния мод-режим и го е направил временен, който е трябвало е да изтече на 23 май в 21.15 ч., но като гледам май или са те забравили, или ZGAN е забравил да махне една отметка когато е пуснал обратния брояч...както и да е, вече си без мод-режим.

 

П.П. За да не ти го сложи пак някой...внимавай с персоналните обръщения, които правиш по "твоя си начин", тъй като доста хора се засягат, а и се нарушават 2 точки от общите правила. Не ми отговаряй в темата, а ако все пак искаш - ползвай ЛС.

Link to comment
Share on other sites

най накрая..... и да ще внимавам с обръщенията бях забравил че булфорум е пълен с лесно раними души...... имена няма да споменавам че току виж пак някой богопомазан с повече копченца от мене ще ме прати в небитието :lol: :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

То и да не споменаваш - пак ще се намери някоя нежна, ранима душица да подскочи на принципа "гъзен негонен бяга".

Link to comment
Share on other sites

Евала правиш си справка и от 3 години имаш 3 месеца пропуск в здравните вноски, защото никой не ти е казал, че след завършване на средно образование и приемане същата година в ВУЗ, последният ти внася таксите само от дата започване 1вия семестър...

 

Да съдя ли, да не съдя ли...да псувам ли...студентски съвет има ли...Юридически Факултети в тази държава има ли...Икономически също... за по-кратко "запазена марка - България"

Link to comment
Share on other sites

Не знам но в 2-3 клона на ПИБ в Пловдив "каките" са особено засукани :) Чак да ти е кеф да ходих да им даваш пари през ден :P

Link to comment
Share on other sites

Голям кеф е да притиснеш слушалките до ушите, да увеличиш звука и да се концентрираш върху треперенето на очите си!

Link to comment
Share on other sites

Ок, ти им давай пари... ние друго.

 

То аз обикновено взимам ма това е друга тема :) За другото - искам снимков материал инак не вярвам :P

Link to comment
Share on other sites

 

Ахахахахаха мерси мерси :)

 

 

Споко, ще си взема касовата бележка или разписката.

 

Абе момче, какви касови бележки бре? Аз за снимки ти говоря той касови бележки. Май за различни неща си мислим :)

Link to comment
Share on other sites

Аз предполагам, че ще имат изкривяване от професията и нищо чудно вместо снимка да получи човек разписка, касов бон и т.н. :D

 

Нищо, важното е от тия пусти банки да излизаш на +, а не на - .

Link to comment
Share on other sites

Ок, ти им давай пари... ние друго.

 

______________

 

И понеже идва лято, понеже си му е баш времето за тежките песни и хубавите компании...

 

http://www.youtube.com/watch?v=IDs-rr0JbS0

 

Синан Сакич - Пием на ЕКС....

 

 

А сега ако някой познава 97 годишна палавница с уникална 45 килограмова внучка и много милиарди - да ми пише, че грам не ми се бачка повече :D

Link to comment
Share on other sites

Нормалното състояние на човек е да не му се работи (работи - извършва физически или умствен труд с цел удовлетворяване лични нужди; не говоря за правене нещо за лично удовлетворение).

 

Хвала. Кандидатките със снимка (актуална) в цял ръст, първо име (пълна конфиденциалност, не помним имена) и банково извлечение или валидно едностранно волеизявление с бенефициент кандидатката за безвъзмездно дарение имущество (стойността е определЮща) да подават документи при колегата ^^^^^^^^^^.

 

Срок на конкурса - до изтрезняване.

Link to comment
Share on other sites

И още една фундаментална мисъл и спирам бирата....Преди мислих, че съм готов за брак....сега ГРАМ не искам...Тотална свинщина

 

Нормалното състояние на човек е да не му се работи (работи - извършва физически или умствен труд с цел удовлетворяване лични нужди; не говоря за правене нещо за лично удовлетворение).

 

Хвала. Кандидатките със снимка (актуална) в цял ръст, първо име (пълна конфиденциалност, не помним имена) и банково извлечение или валидно едностранно волеизявление с бенефициент кандидатката за безвъзмездно дарение имущество (стойността е определЮща) да подават документи при колегата ^^^^^^^^^^.

 

Срок на конкурса - до изтрезняване.

Не ползвай толкова трудни думи бре. ... http://www.youtube.com/watch#!v=SYoZ7EPUZHE&feature=related - гаранция, че това ще ви напие поне 5 човека ;)

Имам му всичките песни....ама не мога да ги излушам, че почват от 1979-та :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...