Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Морската вода, все още е (меко казано) студена!

Link to comment
Share on other sites

Дърка, дърка, Мохамед джихад!

 

 

Осъм!

 

От къде е извадено това? Много ми е познато, но мисля, че съм гледал само 1 епизод.

Link to comment
Share on other sites

Защо киселото мляко не е кисело?

Защото навремето група озверели бебета са избягали от майките си, намерили са едно кисело мляко и като го опитали. Но им станало гадно, че е кисело и нападнали друга група бебета. Оттогава татковците променили вкуса на млякото и вече не е кисело.

Link to comment
Share on other sites

Като няма какво да кажеш, замълчи.
Мамка му, много цензури, много нещо.

 

Аз съм щастливо изгорял. Чудя се хората в средногорието какви коли трябва да карат. Пътищата там са като след артилерийска атака. Имаше дупки, в които можеше да скрием колата... Как е да пръснеш две гуми на засран селски път, на който и да умреш - няма кой да ти изгризе трупа... Добре, че сме байкъри, та имаше кой да изкрета за втора резервна гума до близкото село :lol:

 

Иначе средна гора много радва. ЧушкоТрека ми също :D

Link to comment
Share on other sites

Мамка му, много цензури, много нещо.

 

Аз съм щастливо изгорял. Чудя се хората в средногорието какви коли трябва да карат. Пътищата там са като след артилерийска атака. Имаше дупки, в които можеше да скрием колата... Как е да пръснеш две гуми на засран селски път, на който и да умреш - няма кой да ти изгризе трупа... Добре, че сме байкъри, та имаше кой да изкрета за втора резервна гума до близкото село :lol:

 

Иначе средна гора много радва. ЧушкоТрека ми също :D

 

Те там не знаят че втората световна е свършила и всъщност тия дупки не са дупки, ами са скривалища за танкове и за артилерия. В краен случай може и за окопи да се ползват ако толкова няма накдъе.

Link to comment
Share on other sites

Спане само по гръб и корем, мързел, кафенце, компютърче, Dimmu Borgir и StarCraft2... Чудя се колко ли ще издържа, преди да хвана гората...

Link to comment
Share on other sites

Добро утро.

Ти си нечовек, бе! Аз по същото време, когато си го писал това... напсувах някого по телефона, защото човекът започна да излага проблемът си със същото това "Добро утро". Днес е НЕДЕЛЯ, бе мамка му! Кое му е "добро" на събуждането в 06:15, в неделното "утро" - освен ако човек няма да ходи за риба, да хапва и пийва по къра или някае друго подобно социално мероприятие от този порядък... ?

 

Спане само по гръб и корем...

...И на една страна става... Така по-лесно се освобождава напрежението, когато ти дойде из от вътре!

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, добър ден или добър вечер - избирайте си за кой каквото е най-подходящо. Аз тъкмо се събуждам доволен след над 10 часа сън :) И една баба дойде да вземе внука си за да го разходи, нахрани и каквото там друго се налага което ни осигурява малко спокойствие.... ох кеф :)

Link to comment
Share on other sites

Ох блазе ти дедо... и добър ден!

Аз не моа се похваля със спокойствие... поне имам главоболие (завиждайте ми сега)! хаха

Link to comment
Share on other sites

Аз съм буден от 5:30 ;)

Шшшшшшш... awsum... аз си легнах в 5:30... може да го караме на смени, ти ще ги тормозиш през деня, а аз през нощта!

Link to comment
Share on other sites

Преди малко се прибрах от Сопот.Бях да гледам DH-ларите и се зарибих супер много(не по DH,а да си купя свястно колело)

ПС:Пешо тоя Костанев много прост бе :lol:

Link to comment
Share on other sites

Шшшшшшш... awsum... аз си легнах в 5:30... може да го караме на смени, ти ще ги тормозиш през деня, а аз през нощта!

 

 

Никакви проблеми, но заради пробив в системата не мога да тормозя от работното си място, а през телефона ми е малко скъпо да се гавря.

Link to comment
Share on other sites

ПС:Пешо тоя Костанев много прост бе :lol:
Никола, дърво като тебе, да тръгне да критикува Костанев е все едно някой в инвалидна количка да обяснява колко спънат е Юсеин Болт.
Link to comment
Share on other sites

Бахти, тая бира с ракия как ми фучат през главата, на фона на английско-српски псувни....

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, ранобудници. Гадно ли ви е, че е понеделник, а?

Link to comment
Share on other sites

Никола, дърво като тебе, да тръгне да критикува Костанев е все едно някой в инвалидна количка да обяснява колко спънат е Юсеин Болт.

Не съм казал че е зле като карач.Даже не го видях дали се спуска.Просто щом малките от спринт му се вързваха на акъла..

Link to comment
Share on other sites

Няма нови риплеи на Старкрафт2, а с видеокартата в момента на всяка 2-ра игра картината ми заспива през 1-2 минути за произволно време, та и да играя не мога - или поне не е интересно да не мога да видя даже как са ми влезли. :)

Що спряха да качват репс тия хора. Преди на ден по 20, сега за 5 дена общо 6 ?!?

Link to comment
Share on other sites

Не търсиш на правилните места ;)

 

Никола, колкото повече обясняваш колко са прости хора, които не познаваш - толкова повече се излагаш. Най-малкото защото очевидно не можеш да видиш себе си отстрани. Така че защо просто не замълчиш?

 

Иначе си припомням малко Kovenant - New World Order.

 

П.П. Никола (kotora), понеже знам, че ще напишеш някаква random глупост, колкото да си написал нещо - ще те светна - има моменти, в които мълчанието е най-добрата политика.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...