Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Минава ми през главата, че се постригах доста късо, така не съм била от 10 години. Както казват в "Косопад" : Дано да е за добро :)

 

1558171F.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Lavazza Blue е истината. По-слабо е и леко киселее, но пък има божествен аромат пък и аз такова го обичам - мразя да ми горчи а това е просто 1 път.

Еми аз от Италия си взех (просто щото е грях ако не си вземеш кафе) Lavazza Rosso или Red с други думи ми харесва повече, ама го ненавиждам леко киселият вкус, аз пия горчиво кафе. :)

И истината е че Lazzarin повече ми харесва, не знам, нагарча леко, аромата ми допада повече.

Link to comment
Share on other sites

Има една друга Лаваца червено-черна, не е клуалита оро, не е и росá (rossa) варианта. В момента имам от нея, но хвърлих опаковката. И тя е средно силна и пак много добър вкус и наситеност на аромата. Куалита орото още не съм опитал. Росá също е добро.

http://www.sofstok.com/index.php?MlW-gRSDIRWzI5KjU1KTc9SHglOjMpeXItOLMJOjUhO-gBKnQtOfg1aXUtKDIFmHc1mXQ9WHMlmzYde-&page=1

ето тук има почти всички видове.

 

(точно този тип за който говоря го няма)

 

lavazza_gran_aroma_bar_kawa_ziarnista_1kg.jpg

 

За този говоря. Насипно по 1кг на зърна.

 

 

Ей това също не е лошо:

 

LavazzaCremaeAroma-thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Весело прекарване на празниците на всички и успех на Фетел в неделя!

На грешния пич залагаш :). Или поне много ми се иска да грешиш :)

Link to comment
Share on other sites

lavazza_gran_aroma_bar_kawa_ziarnista_1kg.jpg

 

За този говоря. Насипно по 1кг на зърна.

 

 

Ей това също не е лошо:

 

LavazzaCremaeAroma-thumb.jpg

 

За колко го взе това?

 

П.П. Тряа си направим тема за кафе вече, просто ако някой не се хване аз пускам топик! :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Да, само че не понасям киселите кафета. Ако ще и на теменужки да мирише. Тъй че не ми обяснявай кое харесвам повече :D

...

Галя, белокосия дядка много ти тича.

Link to comment
Share on other sites

За колко го взе това?

 

32-35 някъде. Май само в Метро го има. Второто което съм посочил го има навсякъде на същата цена горе-долу. Но да подчертая че това е 1кг кафе на зърна а не 250грама смляно.

Link to comment
Share on other sites

Галя, белокосия дядка много ти тича.

 

Нали? Тцтц, и аз това си мислех :) Той остави телефон, като стана геронтофил ще му звънна ;) Освен ако не искаш ти да го направиш първи :) И нищичко не казахте за косата, ей... И хубава, и лоша да е, нищо. Баси.

Благодаря, Пешо, че поне не се направи, че не виждаш снимката!

 

Едит : Ехе, добре, така ще кажеш. Знаем, че не може да се сравнява с твоята буйна и красива коса, ама все пак. Саркастик такъв наш!

Link to comment
Share on other sites

Веднага ми дай телефона му на лично! Предвиждам безсънни нощи!

 

Иначе за косата мислех да кажа мнение, ама предпочетох да не ме банват :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не си единствен.

 

 

За сметка на това времето е много приятено а покрай нас мирише на липи. Едно хубаво нещо в този крив ден (за мен)

 

 

 

PS: Току-що изпих перфектното кафе (за мен). Идеален баланс на сладост, аромат на кафе, наситеност на мляко, лек аромат на акациев мед. Обикновено или кафето е в повече или се оливам със сладостта (като не разбъркам хубаво и в началото е по-горчиво после става в другата крайност). Кеф.

Link to comment
Share on other sites

Тежък запой, събуждане до готина мацка, главоболие и работа. Перфектното начало на един нов ден.

Link to comment
Share on other sites

След вчера незнам как се събудих рано рано тая сутрин.

 

Благодаря на хората, които се сетиха за мен. :)

Link to comment
Share on other sites

Липса на запой, събуждане сам, болки във врата и раменете и предстоящо ходене на село за къртовска работа. Да го ^%$...

Link to comment
Share on other sites

Тежък запой, събуждане до готина мацка, главоболие и работа. Перфектното начало на един нов ден.

Без снимки за доказателство не вярвам.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...