Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не търсиш на правилните места ;)

...

 

Добре де, дай малко инфо на несведущ като мен. То аз между другото, местата на които търся пак ти си ми ги дал. :)

 

Това за: "Ако имаш две ризи...", никой ли не го знае ? :)

 

Ето малко инфо за хора, които го знаят и го практикуват:

 

http://news.data.bg/6/sport/118132/%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D1%8F%D1%82_%D0%BA%D0%BE%D0%BD_%D0%B8_c%D0%B2%D1%80%D1%8A%D1%85%D1%85%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0_%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0_%D0%BD

 

Прочетете и другите 2 части. Има защо !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Малеее, днеска к'во ми се случи... като се избръснах не успях се позная! XD

Link to comment
Share on other sites

Малеее, днеска к'во ми се случи... като отворих форума и видях първо безмислените мнения на стенлито..... я ме баннете за още месец че като гледам не ми тръгва на добре.....

Link to comment
Share on other sites

Малеее, днеска к'во ми се случи... като отворих форума и видях първо безмислените мнения на стенлито..... я ме баннете за още месец че като гледам не ми тръгва на добре.....

Да бе, я го баннете за още един месец, вижте как ви се моли, вие сърце имате ли?

П.П. Злобиле и аз те бичкам муцка! :kiss:

 

Не го виждам да се моли. По-скоро си го пожелава, но няма да е проблем ако реши да прекрачи границата отново.

 

Аз и без т'ва не знам за к'во е бил баннат преди та ся се цупи, даже не забелязах де.

Link to comment
Share on other sites

А къде е границата?(попитал Щирлиц) :ph34r:

За него и Чък Норис граници няма , те са самия край :)

Link to comment
Share on other sites

Кой го брои Чък Норис за слива...А кой край - предния или задния?

Link to comment
Share on other sites

ако реши да прекрачи границата отново.
Пак затвориха границите... Ура, другари!

 

Ваньо, к'во е т'ва нЯщо? По-трудно ми беше за прочитане от името на исландския вулкан...

Link to comment
Share on other sites

Скайп са мизерници...Спрели са поддръжката на Windows Lite и Mobile...С оправданието, че искат хората да си купуват по-модерни технологии.. Демек Симбиан и Андроид..

Link to comment
Share on other sites

2 часа ... цели 2 часа да са е**а в идиота се борим защо не тръгва проклетата видеокарта, мислим схеми как да огъваме кутията или да изпилим нещо на видеокартата пластинката че явно за някой милиметър не дава хубав контакт... а аз серсемина прост да взема да объркам кой кабел да включа в нея и съм ръгнал грешните 2... а пед***те му смотани взели че ги направили еднакви и заблуждаващо сложили 2та грешни един до друг че да си помислиш че баш тях трябва да ръгнеш... Пу д***а и мизерията. На живо псувах повече но да не покваряваме младежите от малки

 

 

Ето го крайния резултат:

img2970ck.th.jpg

 

 

Поне процесора над 35 градуса не вдига, след ден-два като закача още 3 вентилатора (2 зад дисковете да духат към видеото и 1 зад видеото да изкарва) и взема че сменя проклетия залман ще стане просто 1 път :)

 

Особено ме радват дисковете как са настрани. Като сложа още 3 вентилатора (2 зад дисковете и 2 отзад зад дисковете да правят по-добро течение около видеокартата и контролера и 1 който да изсмуква топлия въздух навън ще дам още снимки.

 

Ако някой се чуди какво значи да си "надвиеш на масрафа" - ей тази моя лиготия сега е точно това :)

Link to comment
Share on other sites

Това захранване трябва да се наобратно - да си смуче студен въздух отдолу, а не топъл отвътре. По този начин не само ти се разваля въздушния поток в кутията, но и допълнително се нагрява захранването, защото топлият въздух от видеокартата минава през него.

Цък Идеята е потокът да е в една посока.

Link to comment
Share on other sites

Това захранване трябва да се наобратно - да си смуче студен въздух отдолу, а не топъл отвътре. По този начин не само ти се разваля въздушния поток в кутията, но и допълнително се нагрява захранването, защото топлият въздух от видеокартата минава през него.

Цък Идеята е потокът да е в една посока.

 

Гледайки L <---> R и как може да се закачи захранването излезе че трябва да е точно така. Освен това въпросното захранване е маалко по-дълго и съответно взима въздух не от мястото което е предвидено. От друга страна леко помага за охлаждането на RAID контролера така че съм доволен а и това отдолу е леко запушено и ми е малко съмнително дали няма да се задръсти с прах прекалено бързо под компютъра. Иначе и аз си го мислех това но като видях как стои и откъде ще засмуква въздух и се разколебах. А зад видеото (още го няма) ще има една друга "смукалка" която ще изкарва точно топлия въздух оттам та да не стига до процесора.

 

 

PS: Доволен съм от кутията. След малко тормоз гледам процесора над 36 не вдига, видеото над 60 и то нормално под 50 стои даже (което за Х260 си е дори постижение)

Link to comment
Share on other sites

Абе, освен SpeedFan някоя друга програмка за мониторинг на скоростта на вентилаторите и температурата има ли?

Link to comment
Share on other sites

Мене нещо не ме кефи тая кутия. Ако се сложат всички предвидени перки, потока на въздуха ще е много далече от оптимален. Поне от тая снимка така изглежда.

Link to comment
Share on other sites

2 часа ... цели 2 часа да са е**а в идиота се борим защо не тръгва проклетата видеокарта, мислим схеми как да огъваме кутията или да изпилим нещо на видеокартата пластинката че явно за някой милиметър не дава хубав контакт... а аз серсемина прост да взема да объркам кой кабел да включа в нея и съм ръгнал грешните 2... а пед***те му смотани взели че ги направили еднакви и заблуждаващо сложили 2та грешни един до друг че да си помислиш че баш тях трябва да ръгнеш... Пу д***а и мизерията. На живо псувах повече но да не покваряваме младежите от малки

 

 

...

 

Дай да ти наема компа с 2, 3 игри за 1 седмица. Заключи абсолютно всичко без игрите. Да видя и аз кво се казва машина :):):)

Link to comment
Share on other sites

Мене нещо не ме кефи тая кутия. Ако се сложат всички предвидени перки, потока на въздуха ще е много далече от оптимален. Поне от тая снимка така изглежда.
Ако и сложат всички перки ще прилиа повече на хеликоптер-хомосексуалист след гей фест, отколкото на компютър... И това решение, захранващия блок, дето уж се води, че дърпа най-много въздух да е долу, докъто топлия въздух отива горе е... хм...

 

 

Снощи служебния ми телефон извърши един грациозен полет от осмия етаж до настилката долу... И като слезнах с челника да го търся, надявайки се поне сим картата си да намеря... го намерих... здрав... включен и звънящ...

 

Бахти и нокията, бахти и чудото! n73 FTW!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...