Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Да кажеш на някое лапе да си дърпа пишока за да му порастне означава че си му намерил занимание за идните няколко часа а с някои случаи дори за седмици наред. При това го взимат напълно сериозно тези под 5 години...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абе килере, ти не обеща ли да не пишеш повече в тая секция? :lol:

Щото си спомням как след поредната серия болезнени истини от Ицо тропна с крак и каза, че сме гадни и няма да си играеш с нас :lol: Евала ти за самочувствието де, вероятно скоро ще се появи серия от истински факти за Килерин, булфорумския Чък Норис :lol:

 

Наско, снощи една серия облаци с леки пригърмявания малко преждевременно ми прекъснаха разходката, дето мислех да изучавам нови пътеки. И к'во - нищо. Гадни майни, мръсни майни, една гръмотевична буря не могат да направят като хората!

 

Дедо, някои деца и над 5 години вярват в тия неща :D

 

Иначе - ммдаааа, добро утро, Булфорум! Готови ли сте за почивните дни?

Link to comment
Share on other sites

Те колко хора са обещавали и после пак са писали...

Link to comment
Share on other sites

Абе килере, ти не обеща ли да не пишеш повече в тая секция? :lol:

Щото си спомням как след поредната серия болезнени истини от Ицо тропна с крак и каза, че сме гадни и няма да си играеш с нас :lol: Евала ти за самочувствието де, вероятно скоро ще се появи серия от истински факти за Килерин, булфорумския Чък Норис :lol:

 

Верно бях обещал ама не помня какво стана та прописах отново. Колкото до Ицо, аз си спомням, че в крайна сметка ти се съгласи с мене. Щото това не беше поредица от истини, а поредица от жалки интриги. И даже имам доказателство, че се съгласи с мене. Мога да спра отново, то реално аз и не пиша кой знае колко тук, но понякога се налага да понаписвам нещо за да поясня защо някой е "изгонен". И да поясня, че всъщност форума няма да става платен, примерно. То верно има и други модератори, но пък аз съм булформския Чък Норис явно, та трябва да си поддържам репутацията. Ти би трябвало да го разбереш.

Link to comment
Share on other sites

Абе друг развиваше конспиративната теория за платен форум, но карай, стават грешки, то е от внимателното прочитане на постовете :]

 

Абе, само мен ли ме мързи толкова днес?

 

Ред: Не, край! Това не се търпи, отивам да си правя кафе. Някой да иска? Молинари е.

РеРед: Спетема, съжалявам...

Link to comment
Share on other sites

То е второто за деня. Но така или иначе сутрин се будя с недостиг на две кафета в организма.

Link to comment
Share on other sites

а би трябвало никой да не чете точно в тази тема. иначе ще се получи цикъл:

 

010: ЧЕТИ

 

020: минава през главата

 

030: ПИШИ (тва дет минава)

 

040: GOTO:010

 

 

 

 

а само суперкомпютри или модератори могат да извъртят безкраен цикъл за по-малко от секунда.

 

 

 

 

ех! едно време кво хубаво си програмирах на бейсик. я дебъгвайте че нещо ми изглежда куцо и ша земе да загрее нечий професор.

 

 

 

edit: @Psihara^^ , внимавай с мръсните думи. Не са клизми, а колонотерапия! ааама ха!

Link to comment
Share on other sites

Някви пичове ми се промотират. Клизми рийш ли. Седенето на стол дълго време било вредно. Аз им казах, че имаме фитнес зала в мазето. Не ми повярваха. Показах им я.

Link to comment
Share on other sites

Някви пичове ми се промотират. Клизми рийш ли. Седенето на стол дълго време било вредно. Аз им казах, че имаме фитнес зала в мазето. Не ми повярваха. Показах им я.

LOL man, thats amazing! XD Заменям мойто мазе за твойто! Получаваш фрии компоти и доматен сок, ако се обадиш до 5 минути моа ти уредя и едно кученце, естествено, напълно безплатно. хахаха

 

Иначе то простотията на тея хора също е вредна, ама те продължават си я вършат.

Link to comment
Share on other sites

Ред: Не, край! Това не се търпи, отивам да си правя кафе. Някой да иска? Молинари е.

РеРед: Спетема, съжалявам...

 

Lavazza Blue е истината. По-слабо е и леко киселее, но пък има божествен аромат пък и аз такова го обичам - мразя да ми горчи а това е просто 1 път.

Link to comment
Share on other sites

Боре, а частта с лежането с дни в прахоляк, кал, локви, сняг, вятър, виелица май тактично я пропусна? Ходенето по малка/голяма нужда нерядко е лукс, който не можеш да си позволиш (за това - всичко в гащите). "Бялата смърт" например си е тъпчел устата със сняг, за да не му се вижда дъха. Отделно, че е лежал със седмици в снега. Или викаш да ти уредят снайп кула с климатик, денонощна доставка на пица и портативен кенеф?

Link to comment
Share on other sites

Или викаш да ти уредят снайп кула с климатик, денонощна доставка на пица и портативен кенеф?

Колко добре ме познаваш :)

Link to comment
Share on other sites

mobo, според мен е политически некоректен комиксът. Коректно би било да обясниш на потребителската маса какво е посланието, какво си искал да кажеш, какво намекваш, на къде биеш. Че има опасност да прекосиш границата, а знаем, че митничарите са страшни!

Link to comment
Share on other sites

Lavazza Blue е истината. По-слабо е и леко киселее, но пък има божествен аромат пък и аз такова го обичам - мразя да ми горчи а това е просто 1 път.

 

Има една друга Лаваца червено-черна, не е клуалита оро, не е и росá (rossa) варианта. В момента имам от нея, но хвърлих опаковката. И тя е средно силна и пак много добър вкус и наситеност на аромата. Куалита орото още не съм опитал. Росá също е добро.

http://www.sofstok.com/index.php?MlW-gRSDIRWzI5KjU1KTc9SHglOjMpeXItOLMJOjUhO-gBKnQtOfg1aXUtKDIFmHc1mXQ9WHMlmzYde-&page=1

ето тук има почти всички видове.

 

(точно този тип за който говоря го няма)

Link to comment
Share on other sites

Боре, а частта с лежането с дни в прахоляк, кал, локви, сняг, вятър, виелица май тактично я пропусна? Ходенето по малка/голяма нужда нерядко е лукс, който не можеш да си позволиш (за това - всичко в гащите). "Бялата смърт" например си е тъпчел устата със сняг, за да не му се вижда дъха. Отделно, че е лежал със седмици в снега. Или викаш да ти уредят снайп кула с климатик, денонощна доставка на пица и портативен кенеф?

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Simo_H%C3%A4yh%C3%A4 - баси бясната машина

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...