Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Бахти и модите, бахти и чудото! Кво им става на тези жени, да го еа? На последък все по-често виждам разни кифли с едни такива гащи, все едно имат по две кила лайна на дънцето... Одеве пък си зареждам като пич на бензиностанцията и таман да ходя, да си плащам масрафа и гледам една такава с дъно до петите и два реда паласки над гащите. Тая като се завъртя в профил и видях, че цялата тази красота се допълва от около пет кила колаген в джуките - беше се докарала да изглежда като японски шаран или няква друга такава бърнеста риба... Направо щях да се издрайфам. Мисля, че трябва да се създаде закон против такива работи!

 

 

Предполагам, че тия с големите багажници си ги слагат за да не им личат толкова, ама не мога да разбера добре оформените момиченца с хубави дупета за какво ги носят...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Онзи ден видях една с подобни шалвари,но дъното беше някъде под коляното.Много се смях и се чудих тая как ходи нормално.

Link to comment
Share on other sites

Абе, ако ся напсувам някой до 9-то коляно, ше ме затрият ли от форума? :bgrin:
К'ви са тия хора с по девет колена :confused

 

Ся съм в душевен катарзис. Пие ми се уиски, но ме мързи да стана и да ида до фризера. А неохладено не ми се пие :[ А като се има предвид, че позата ми пред компира е по-близка до легнала... ставането не е приоритет...

Link to comment
Share on other sites

уискито е за простаци :D да живее домащнярката! с бира!

 

И чесън! Дееба и клавиатурата...

Link to comment
Share on other sites

....... Дано се върне и mobo :]

няма. защото ще взема да се изкажа, че някой термин в нечие изречение е подбран неправилно. или пък с цел смекчаване на удара по егото на адресата да се опитам да използвам някое

 

Сравнение- стилистическа и реторическа фигура, основана върху съпоставянето на общи или различни признаци между явления и прояви, като обикн. се сравнява познато с непознато, изпитвано с неизпитвано, конкретно с абстрактно, поради което С. приема една или друга форма: пряко и непряко, отрицателно и потвърдително, стеснително и разширително.

или още по-страшно:

 

<li> Аналогия-стилистически похват, при който за разлика от сравнение, дето се съпоставят тъждествени явления и прояви, се установява сходство между неявни, подобни или сродни по някой важен признак явления и прояви.

или нещо друго, което да е описано тук. особено онези, които имат някакъв намек за комедия или хумор в дефинициите. Модератор да не дава! ПУ! ПУ! ПУ!

 

щото тогава някоя нежна душа ще вземе да се обиди, от което ще последва без обяснения и без право на защита:

Груби и грозни коментари в Тя и той, срещу друг потребител от форума.

или друг подобен запис в досието ми. но в никакъв случай адресатът няма да се усмихне или да приеме че е сбъркал някъде с нещо.

ма кво ли се учудвам то тия адресати и "здрасти" да им кажеш и ще се обидят.

 

е мерси съм. и без тва съм в поредната кофти серия. неам нужда от допълнителни нерви - имам си достатъчно.

 

лека нощ и благодаря за рибата.

Link to comment
Share on other sites

Тия с дъното на панталона до коляното ще да са някакви задръстени. Тая мода беше преди 3-4 години.

 

 

Пак се връща... Гледай какво става

Link to comment
Share on other sites

Искам да се върне модата на късите поли и на белите панталонки. Само за момиченца разбира се. Ванчо, Ангел и другите от тяхната партия да не носят такива работи :D

Link to comment
Share on other sites

Искам да се върне модата на късите поли и на белите панталонки. Само за момиченца разбира се. Ванчо, Ангел и другите от тяхната партия да не носят такива работи biggrin.gif

 

 

post-12-1236068663.gif

Link to comment
Share on other sites

Не бе дедо, на тва му се вика естествен подбор ;) Добър утър, тънкообидняци.

Link to comment
Share on other sites

Хахах, Атанас влиза по-мощно от сутрешният блок по бтв, само ако някой ми каже и к'ви са новините днес ще заебавам ТВ-то. XD

 

Поздрав за всеки който не си е пил хаповете днеска.

OMG

Link to comment
Share on other sites

mobo, на мен този форум ми е вид психотерапия. Когато си мисля, че всичко е толкова зле, че няма на къде повече, логвам се, прочитам к'во е писано в Тя и Той и се успокоявам - има на къде повече :D

 

Добро утро, мутри*. Мебелна къща - Агрия = 28 минути. Откривам сезона на велосипедното придвижване до работа.

 

________________________

Бележка за РЗС - с определението "мутри" не желая по никакъв начин да намекна, че някой от прекрасните и безгрешни представители на форума е "мутра". Просто перефразирам една популярна реплика от вестник "Стършел" от времето на активното мутрогенство - "добро утро, мутро".

Link to comment
Share on other sites

________________________

Бележка за РЗС - с определението "мутри" не желая по никакъв начин да намекна, че някой от прекрасните и безгрешни представители на форума е "мутра". Просто перефразирам една популярна реплика от вестник "Стършел" от времето на активното мутрогенство - "добро утро, мутро".

 

Пешо, едно нещо, което в началото на някого може да се е сторило остроумно или оригинално, като се повтаря през ден се превръща в досадна простотия за всички. Умно момче си, смятам ме разбираш какво ти казвам.

Link to comment
Share on other sites

Съмнявам се въобще някога и на някого да се е сторило оригинално. Не целя да забавлявам форума с присъствието и мненията си. Но благодаря за комплимента.

Link to comment
Share on other sites

Искам да се върне модата на късите поли и на белите панталонки. Само за момиченца разбира се. Ванчо, Ангел и другите от тяхната партия да не носят такива работи :D

 

 

Мдаа и аз съм за късите полички и късите панталонки по задника на момиченцата :D

Link to comment
Share on other sites

Макар че ако се върне тая мода, трябва да се върне и модата на по-широчките къси гащи за момченца, че цяло лято надървен не си е работа.

 

 

Аз къси панталони не нося и никога не съм носил не знам :)

Link to comment
Share on other sites

Ти някога възприемал ли си къси панталони които да не ти стоят свободно?

 

Винаги съм се старал да са ми свободни дрехите, щото ме дразнят иначе, но горното беше казано на шега, не беше идеята да се почва дебат на тема "Къси панталони - широки или да".

 

NEO_DDT, пробвай някой път, ще се учудиш колко е готино.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...