Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Винаги съм се старал да са ми свободни дрехите, щото ме дразнят иначе, но горното беше казано на шега, не беше идеята да се почва дебат на тема "Къси панталони - широки или да".

 

NEO_DDT, пробвай някой път, ще се учудиш колко е готино.

 

 

Май грешно се изразих, имах предвид, че никога не ми е харесвало как ми стоят и така и не възприех разкарването по кафета и барове по къси панталони и джапанки...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Май грешно се изразих, имах предвид, че никога не ми е харесвало как ми стоят и така и не възприех разкарването по-кафета и барове по къси панталони и джапанки...

 

За джапанките и разните му там чехли бла-бла, сме тотално на едно мнение. За мене това си е ебахти грозната работа. Но късите панталони са си окей, лично мнение.

Link to comment
Share on other sites

Хехе, днес за сефте съм по къси панталони. На бачкането лелките се изредиха да ми обясняват колко студено им станало само да ме гледат...

 

Като се има предвид колко обилно се потя - през топлите сезони друго освен къси панталони не се появява по краката ми. Освен високопланинските преходи.

Link to comment
Share on other sites

Хехе, днес за сефте съм по къси панталони. На бачкането лелките се изредиха да ми обясняват колко студено им станало само да ме гледат...

 

Като се има предвид колко обилно се потя - през топлите сезони друго освен къси панталони не се появява по краката ми. Освен високопланинските преходи.

 

дали студено им е било? :D ....или кладенеца не е пресъхнал още :):)

Link to comment
Share on other sites

Отвън е 16 градуса ... къси панталони, тениска..... стига де, да е 22-23 разбирам, но някак студено ми се струва. Аз още ходя с блуза с дълъг ръкав, един пуловер без ръкави и отгоре едно яке - верно тънко е - зимното вече го махнах а и блузите са памучни но все пак къси панталони и тениска....

Link to comment
Share on other sites

Всичката :) Едра, дребна нищо не остана :)

 

ще издавам книга с лафове, която ще ме изтегли от блатото :D

 

Отвън е 16 градуса ... къси панталони, тениска..... стига де, да е 22-23 разбирам, но някак студено ми се струва. Аз още ходя с блуза с дълъг ръкав, един пуловер без ръкави и отгоре едно яке - верно тънко е - зимното вече го махнах а и блузите са памучни но все пак къси панталони и тениска....

 

aз сложих тениска и то стана студено, но Mай идва......сезонЯ на динитИ също :)

Link to comment
Share on other sites

Дядо ти си толкова дърт, че няма значение как ще се облечеш. Ти си вече безчувствен. На лелките около Антарес кладенеца не е пресъхнал, но твоя е отдавна изсушен.

Link to comment
Share on other sites

^ ето кой печели черна точка в класацията за подаръци тази коледа :D

Не е верно. Сам дядо Мраз поиска някой да му вика - майната ти, нищо не разбираш :). Тука е същото, само с други думи :)

Link to comment
Share on other sites

Бахти само гъзове и надървеност са ви в главите!!!Простаци! Ни ва е срам? А де остана чистата (не винаги) анална либоф? За добър вечер - гъзната гузност се познава по миризмата...

Link to comment
Share on other sites

Дядо ти си толкова дърт, че няма значение как ще се облечеш. Ти си вече безчувствен. На лелките около Антарес кладенеца не е пресъхнал, но твоя е отдавна изсушен.

 

Не знам за Антарес дали има кладенец но а някой е погледна моя такъв а съм му чупил главата. Кладенци гледам и ползвам само чужди (напоследък само 1 конкретен щото иначе много проблеми се заформят), а моя не се ползва за такива неща за които си мислиш. За едно вяи прав - верно гледам да си го държа по-сухичък :lol:

 

Не е верно. Сам дядо Мраз поиска някой да му вика - майната ти, нищо не разбираш :). Тука е същото, само с други думи :)

 

А не държа особено. Просто тогава за онзи случай се изненадах от реакцията понеже обикновено като обясня на някой че мисли грешно ми казват да си гледам работата а не "благодаря" та затова.

Link to comment
Share on other sites

...

Айде..., айде, пак се заоправдава като ученичка. Вземи си признай, че самолета като се засили по пистата... и набере скорост..., и ахаа.. да излети, па вземе , че му свърши нафтата...

Link to comment
Share on other sites

Отвън е 16 градуса ... къси панталони, тениска..... стига де, да е 22-23 разбирам, но някак студено ми се струва. Аз още ходя с блуза с дълъг ръкав, един пуловер без ръкави и отгоре едно яке - верно тънко е - зимното вече го махнах а и блузите са памучни но все пак къси панталони и тениска....

На слънце по обяд беше 23-24, излизам по тениска. Връщам се вечерта, беше паднала на 8-9, аз с една тънка блузазамръзнах. Освен да ходя с 1 чанта дрехи, та през 3-4 часа да сменям, я тениска, я блуза, я зимно яке. Бах го във времето...

Link to comment
Share on other sites

Атанасе - ракията живее с нас и ние живеем с ракията!

 

Безсрамници - никой ли няма да ми уважи поздрава !!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Айде..., айде, пак се заоправдава като ученичка. Вземи си признай, че самолета като се засили по пистата... и набере скорост..., и ахаа.. да излети, па вземе , че му свърши нафтата...

 

Ъ? Моля? Как стигна до тези гениални изводи и по какъв начин свърза топлолюбивостта с излитането на самолета?

 

 

 

Атанасе - ракията живее с нас и ние живеем с ракията!

 

И бирата, и винцето, и уискито и коняка да не забравяме.

 

Между другото - прехвалената 25 годишна "царска" ракия не си струва парите нито е нещо особено. Не е лоша но дотам. И по-добри съм опитвал ама не са били купешки...

 

 

Безсрамници - никой ли няма да ми уважи поздрава !!!

 

Щото покрай камарата глупости за момиченца с къси полички и надървяни младежи като скролваме надолу баре се смени темата и не сме забелязали че си писал.

 

Да ти е жива и здрава, да се роди без проблеми и майка и да не се мъчи много и много да ви радва и двамцата :)

Link to comment
Share on other sites

Ракията свършиу......Осрана б ирата....Добро утро, незаконно родени с нисък коефициент на интЕлигентност.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...